5:2
0:3
1:2
- : -
branky (asistence): 11:36 Lukáš Panenka (Antonín Semerád), 11:43 Filip Janeba (Dalibor Michálek), 11:55 Matouš Neužil (David Mühlbach), 16:36 Lukáš Panenka (Antonín Semerád), 16:44 Ondřej Filip (Šimon Paldus), 57:08 Ondřej Kočí (Antonín Semerád)
branky (asistence): 12:26 Viktor Vlach (Tomáš Kocián), 12:40 Václav Fučík (Martin Blažek), 24:34 Viktor Vlach (Tomáš Kocián), 27:17 Tomáš Kocián (Viktor Vlach), 31:54 Vojtěch Mozr (Martin Blažek), 54:51 Ladislav Běhounek (Petr Poduška), 56:24 Martin Blažek (Petr Poduška)

Florbal TJ Kobylisy - Spartak Pelhřimov 6:7
12. Lukáš Panenka, 12. Filip Janeba, 12. Matouš Neužil, 17. Lukáš Panenka, 17. Ondřej Filip, 58. Ondřej Kočí - 13. Viktor Vlach, 13. Václav Fučík, 25. Viktor Vlach, 28. Tomáš Kocián, 32. Vojtěch Mozr, 55. Ladislav Běhounek, 57. Martin Blažek; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Marek Paleček 23 - Jakub Kuchař 20; po třetinách: 5:2, 0:3, 1:2;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Florbal TJ Kobylisy - 5, Spartak Pelhřimov - 14.
60:00
Komentář trenéra hostů: Po prospaném začátku utkání jsme se ve druhé třetině zlepšili a díky šťastným gólům jsme se ujali vedení a to jsme udrželi. Děkujeme fanouškům za skvělou atmosféru, hala duněla! Komentář trenéra domácích: Utkání nám prohrála ospalá druhá třetina a individuální chyby. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:59
Další gól domácím hra v šesti bohužel nepřinesla.
59:01
Kočí před Kuchaře, tam se balonek ztrácí v zahuštění hráčů.
58:44
Kočí krosem na Michálka, tomu střela nesedla a přestřeluje branku.
58:20
Paleček prozatím sprinterem třetí třetiny.
58:01
Knězů vyváží, ale naštěstí netrefuje prázdnou bránu domácích.
57:08
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Antonín Semerád (6:7).
57:08
Domácí rozehrávají před brankou soupeře v šesti, Semerád na Kočího a ten se trefuje!
57:01
Domácí v šesti.
57:00
Timeout Florbal TJ Kobylisy
56:24
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (5:7).
56:24
Po brance Blažka hosté odskakují na rozdíl dvou branek.
54:51
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Petr Poduška (5:6).
54:51
Hosté se poprvé ujímají vedení po trefě Běhounka.
54:50
Tažení domácích do protiútoku končí sebráním míčku od soupeře, což je ze střídačky hodnoceno jako akce hodná "dvojky".
54:09
Pěknou atmosféru vytváří fanoušci hostů.
53:30
Protiútok hostů končí střelou po zemi, kterou Paleček bez problému má.
53:15
Střela Neužila jen těsně míjí tyčku Kuchaře.
51:55
Hosté pěkně kombinují a drží domácí tým v sevření na jejich půlce.
51:31
Skákavá střela Švrkala z půlky končí v rukou Palečka.
47:49
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
47:49
Hosté si zahrají další přesilovku.
46:52
Střelu Vlacha vyráží Palička.
45:30
Neužil vyváží balonek až do rohu hostů, tam ho o něj připravuje Vlach. Po nepřesné rozehrávce střílí Čejka, trefuje ale pouze Kuchaře.
44:01
Osamocený Hendrych bekhendem doráží, naštěstí pouze do Palečka.
43:14
Výjezd hostů z rohu před branku končí střelou po zemi, kterou s přehledem pokrývá Paleček.
40:33
Paldus teď hasí závar před brankou Palečka.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Florbal TJ Kobylisy - 8, Spartak Pelhřimov - 8.
40:00
37:56
Opět Blažek Krosem na Fučíka, ten posílá balonek za mantinel.
36:35
Pár vteřin přesilovky domácích, hra 4 na 4 ani následná chvilka přesilovky hostí žádný gól nepřinesla.
35:56
Krásný kros na Fučíka, ten z první pálí, střelu vyráží Paleček.
35:18
Souboj za brankou málem zbořil Kuchařovu svatyni.
35:00
Toto utkání sleduje 32 diváku.
34:08
Vyloučen hráč Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
33:13
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
32:33
Odložené vyloučení hostů, domácí v šesti.
31:54
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Vojtěch Mozr, asistoval Martin Blažek (5:5).
31:54
A je srovnáno. Dorážka Mozra končí Palečkovi za zády.
29:37
Střela Zíky se projela po brankové čáře!
28:38
Hezká akce Lubiny, který nahrával před branku na volného Mühlbacha, Kuchař balonek lapí.
28:14
Druhá třetina je spíše v režii hostů.
27:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Viktor Vlach (5:4).
27:17
Střela (nebo nahrávka?) po zemi od půlky prošla mezi všema nohama, hokejkama a končí až za zády Palečka.
26:04
Střela Blažka lízla Palečkovi rameno a končí za mantinelem.
24:34
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Tomáš Kocián (5:3).
24:34
Vlach se od mantinelu protáhl na střed a ukázkově zavěšuje.
23:53
Nahrávka těsně před brankou na volného Běhounka, tomu balonek sklouzává.
23:13
Hosté ukázkovou zadovkou na střed jdou do přečíslení, Paleček si připisuje další úspěšný zásah!
22:12
Neužil krásně protáhl středem, následně byl faulován. Střela ze standardky domácích před bránou hostů končí nastřelením hned toho prvního.
20:17
Domácí přesilovku ustáli.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Florbal TJ Kobylisy - 17, Spartak Pelhřimov - 8.
20:00
19:22
Kočí zblokoval nahrávku, domácí okamžitě míří vpřed. Přihrávku Semeráda ovšem čapl soupeř a míří na Palečka v přečíslení. Ten střelu likviduje.
18:17
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
18:17
Hosté pěknou akcí přes střed míří na branku, kde si faulem pomohl Michálek. Za to si půjde na dvě minuty odpočinout.
16:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip, asistoval Šimon Paldus (5:2).
16:44
A je to další kobyliský gól! Tentokrát z půlky trefuje Filip!
16:36
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Antonín Semerád (4:2).
16:36
Kočí ze standardky nastřeluje hráče před Kuchařovo brankou. Následně Semerád posílá vzduchem na Panenku, ten napodruhé trefuje!
14:51
Jak přes kopírák, tentokrát za mantinel balonek posílá Vlach.
14:10
Krásná akce hostů, kterou ukončuje Blažek střelou za mantinel.
13:01
Teď nastala taková gólová spoušť, že online nestíhá. Kobylisy třikrát za sebou skórovaly, soupeř okamžitě odpověděl, během minuty padlo pět gólů!
12:40
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (3:2).
12:26
11:55
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval David Mühlbach (3:0).
11:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Filip Janeba, asistoval Dalibor Michálek (2:0).
11:36
11:36
Semerád od mantinelu nahrává na volného Panenku a ten neomylně zavěšuje!
11:05
Střela Filipa z půlky prošla až do rukou Kuchaře.
09:24
Další střelu soupeře vyráží Paleček maskou.
08:50
Nahození soupeře a následnou dorážku čape Paleček.
07:01
Mühlbachova střela končí v nahušteném prostoru před brankou soupeře, ten okamžitě vyváží balonek dopředu.
06:04
Kočí se protáhl až před Kuchaře, ten si připisuje další úspěšný zákrok.
05:14
Do protiútoku se vydal Neužil, nastřeluje bohužel pouze tyčku.
05:02
Blažek se protáhl kolem mantinelu, Paleček střelu vyráží.
04:37
Hosté hezky kombinují, domácí se snaží napadat.
02:56
Nahození Janeby končí faulem na Kočího, střela ze standardky vypadla Kuchařovi mimo bránu.
01:51
Hra je zatím plná nepřesností, oba týmy se ve vzájemné premiéře spíše oťukávají.
00:22
Domácí rozehrávají z rohu u soupeře, standardka k žádné větší akci nevedla.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Jan Brothánek, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Martin Blažek
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Ondřej Filip, Lukáš Panenka, Ondřej Kočí, Antonín Semerád
00:00
Vážení diváci, vítáme vás u čtvrtého kola NFL v kobyliské šatna aréně, kde domácí Florbal TJ Kobylisy vyzvou hostující Spartak Pelhřimov.