1:4
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 09:58 Filip Rybnikár (Karel Eichler), 14:13 Ondřej Horažďovský (Josef Tomášek), 21:21 Martin Beneš (Vojtěch Kuneš), 54:19 Václav Khek (Karel Eichler)
branky (asistence): 08:44 Ladislav Běhounek (Václav Fučík), 15:12 Tomáš Kocián, 25:45 Martin Blažek (Petr Poduška), 33:06 Ladislav Běhounek (Václav Fučík), 39:20 Jan Brothánek (Martin Blažek), 39:37 Ladislav Běhounek (Jan Brothánek), 42:07 Václav Fučík (Ladislav Běhounek), 42:20 Milan Hendrych (Vojtěch Mozr), 50:22 Viktor Vlach (Martin Blažek), 55:54 Jan Brothánek (Ladislav Běhounek)

FbC Plzeň - Spartak Pelhřimov 4:10
10. Filip Rybnikár, 15. Ondřej Horažďovský, 22. Martin Beneš, 55. Václav Khek - 9. Ladislav Běhounek, 16. Tomáš Kocián, 26. Martin Blažek, 34. Ladislav Běhounek, 40. Jan Brothánek, 40. Ladislav Běhounek, 43. Václav Fučík, 43. Milan Hendrych, 51. Viktor Vlach, 56. Jan Brothánek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Martin Bezděk 21 - Jakub Kuchař 25; po třetinách: 2:2, 1:4, 1:4;
60:00
Střely v třetí třetině: 12:14 Střely celkem: Plzeň-Pelhřimov 29:31 Hráč utkání Plzeň - Michael Brabec hráč utkání Pelhřimov - Vojtěch Mozr
60:00
Komentář trenéra hostí pana Petra Zajíčka: 1.třetinu jsme strávili ještě na cestě, pak došlo ke zlepšení z naší strany, které jsme vyjádřili gólově. Děkuji divákům za utkání
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Strejčka: Soupeř nás předčil ve všech činnostech zejména v produktivitě a ukázal nám proč je v tabulce, tam kde je. My se pořád trápíme v koncovce a nevyvarujeme se zbytečných chyb. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:35
Zábran netrefuje 100% šanci
59:05
Vošta parádně našel Lapuníka, avšak Kuchař byl opět úspěšný a jeho střelu vylehl
55:54
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Brothánek, asistoval Ladislav Běhounek (4:10).
54:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Khek, asistoval Karel Eichler (4:9).
50:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Martin Blažek (3:9).
50:12
Přesilovku domácích přerušily technické problémy
49:39
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
42:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Vojtěch Mozr (3:8).
42:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Ladislav Běhounek (3:7).
39:37
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Jan Brothánek (3:6).
39:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Brothánek, asistoval Martin Blažek (3:5).
33:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Václav Fučík (3:4).
31:25
Vošta nebezpečným pokusem zmátl golmana Kuchaře
30:11
Hral se střelecky trochu uklidnila, fyzicky naopak.
27:01
Obětavý blok obránce Kheka
25:46
Využít přesilovku hostům moc dlouho netrvalo
25:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (3:3).
25:27
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:07
Neskutečnou vřavu před brankou hostí přetrhlo až hlasité "Góóól" trenéra domácích Pavla Strejčka. Branka to však není.
21:21
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Vojtěch Kuneš (3:2).
20:53
Bezděk pěkně vyškrábl nebezpečnou střelu hostí.
15:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián bez asistence (2:2).
14:14
Horažďovský přízemní střelou prostřelil Kuchaře a střílí svůj první gól v národní lize
14:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Josef Tomášek (2:1).
13:09
Po Tauberově nepovedené rozehrávce opět skvělý přesun Bezděka, který drží vyrovnaný stav
12:42
Zábran byl nyní v kličkách sesekán jak jehněčí maso na kebab.
11:08
Bezděk pohotovým přesunem zabránil gólu
10:35
Plzeň dál tlačí, Kuchař vytlačil Voštovu jedovku.
09:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Karel Eichler (1:1).
09:30
Kuchař nohou vyrazil střelu Lapuníka
08:46
Pelhřimov využil rychlý brejk kombinací do prázdné branky.