1:5
2:1
4:2
- : -
branky (asistence): 18:27 Jakub Novák (Karel Smutný), 29:26 Petr Krob (Martin Lazárek), 39:57 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 40:25 Karel Smutný (Jakub Hora), 46:25 Filip Müller (Jiří Šrámek), 52:06 Jakub Novák (Filip Müller), 59:07 Karel Smutný (Jiří Šrámek)
branky (asistence): 09:24 Jan Fidler (Kristián Zeman), 12:24 Jan Fidler (Kristián Zeman), 13:13 Tomáš Krauskopf (Jan Fidler), 15:01 Jan Černý (Zdeněk Vážný), 19:07 Martin Žáček (David Matza), 25:29 Jan Fidler (Zdeněk Vážný), 55:49 Jan Fidler (Tomáš Krauskopf), 58:54 Jan Fidler (Martin Žáček)

Wizards DDM Praha 10 - DDM SANEXCZ Děčín IV 7:8
19. Jakub Novák, 30. Petr Krob, 40. Martin Lazárek, 41. Karel Smutný, 47. Filip Müller, 53. Jakub Novák, 60. Karel Smutný - 10. Jan Fidler, 13. Jan Fidler, 14. Tomáš Krauskopf, 16. Jan Černý, 20. Martin Žáček, 26. Jan Fidler, 56. Jan Fidler, 59. Jan Fidler; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1 + Karel Smutný OS:2; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Vít Svojše 9, Lukáš Vávra 8 - Petr Miško 43; po třetinách: 1:5, 2:1, 4:2;
60:00
Střely třetí třetina: Wizards 22, Děčín 5
60:00
Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: Na straně rozhodli dva hráči jeden chytal a druhý dával, naši branky nabízené šance neproměňovali a někteří si jistě časem vzpomenou, že mají také bránit. Díky soupeřům a divákům za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů: Jsme moc rádi za první tři body z cizího hřiště. První dvě třetiny jsme hráli, co jsme chtěli. Třetí třetina špatně. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:09
Domácí od time outu v šesti
59:07
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jiří Šrámek (7:8).
58:54
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Martin Žáček (6:8).
55:49
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Tomáš Krauskopf (6:7).
55:49
Neuvěřitelná střela Fidlera cinkla o břevno a končí v brance
54:06
Děčín se zatím nedokázal vypořádat s aktivitou Wizards v třetí třetině
52:06
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Novák, asistoval Filip Müller (6:6).
52:06
Z delšího tlaku se prosazuje Novák a srovnává skóre
51:12
Heller si době naběhl na pas Smutného, ale neprocedil svou střelu do branky, to je pekelník
50:57
Müller se po souboji svalil jak sud piva
49:26
Hra se začala spíše měnit v běžecké závody, na hřišti nyní běhá deset borců v dresech z jedné strany na druhou
48:27
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
46:25
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Filip Müller, asistoval Jiří Šrámek (5:6).
44:00
Lazárek se nerozpakoval a poslal projektil na hostující branku, Miško vyráží ramenem mimo
42:39
Vyloučen hráč Martin Žáček družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
42:04
Smutný politý živou vodou, nejdříve poslal Fidlera "na párek" a potom pořádně protáhl Miška svou střelou
40:25
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jakub Hora (4:6).
39:57
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (3:6).
39:47
Asi poslední střelu v druhé třetiny si připsal Novák, Miško vyrazil balonek do rohu
39:24
Heller dobře umístěnou střelou donutil Miška, hostující brance, k těžkému zákroku
39:02
Hrací plocha dnes připomíná spíše kluziště, každou chvíli někdo podklouzne, naštěstí zatím bez zranění
37:48
Novák před brankou netrefil balonek a tak se žádná šance nekonala
36:54
Přesilovka domácích zatím přinesla pouze střely do připraveného hostujícího brankáře
35:10
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
33:54
Hosté z Děčína drží míček na svých holých a nikam nespěchají
32:19
Můller vybojoval alespoň volný úder, ze kterého nic není
31:54
Rychlý break končí v rukou Vávry, a tak hostující Čermák jenom bezmocně vzhlédl ke stropu
30:45
Domácí se snaží, zatím snaha nepřináší moc ovoce
29:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Petr Krob, asistoval Martin Lazárek (2:6).
29:26
Rychle rozehraný volný úder umisťuje do branky Krob, asistence Lazárek
25:29
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Zdeněk Vážný (1:6).
25:29
Přesilovku rychle využívá hostující Fidler a kompletuje zároveň hattrick
23:45
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
23:45
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 - osobní trest.
21:53
Trochu rozruchu, domácí Harák leží na zemi a drží se za koleno, naštěstí to je pouze naražené a hned se zvedá
19:59
Pokud domácí něco nevykouzlí, můžou se s bodovým ziskem v tomto zápasu rozloučit
19:07
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval David Matza (1:5).
19:07
V podstatě z následující útoku hostů trefuje Žáček granát na bližší a hosté opět odskakují
18:27
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Novák, asistoval Karel Smutný (1:4).
18:27
Novák procpal svou střelu až do brány a otvírá branku Miška
18:23
Hostující brankář předvedl neuvěřitelný zákrok, ve vzduchu vyrazil rukou míč z prázdné branky
17:29
Hosté střílí ze všech pozic, a vždy dost nebezpečně, Svojše se v bráně se musí opravdu ohánět
15:01
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Černý, asistoval Zdeněk Vážný (0:4).
15:01
Nehlídaný Černý na domácím brankovišti nedal Svojšemu šanci a přidává další hřebíček do rakve pro domácí
13:13
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Tomáš Krauskopf, asistoval Jan Fidler (0:3).
13:13
Nenápadná střela od půlky končí za Svojšeho zády a hosté navyšují skóre
12:24
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Kristián Zeman (0:2).
12:24
Druhá branka jako přes kopírák, jediné co se změnilo, je hrací čas
09:24
09:24
Rychle rozehraný volný úder končí v horním růžku domácí branky a otevírají skóre dnešního zápasu
08:06
Vít Svojše předvedl skvělý zákrok rukou a míček končí mimo branku
04:32
Dnešní kvalitě hry, nebude pomáhat ani ne úplně dobrý povrch v hale, hráčům to opravdu klouže
02:37
Ze začátku se oba týmy spíše oťukávají
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Tomáš Krauskopf, Martin Vybíral, Jan Fidler, Jakub Věchet, Kristián Zeman
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Martin Lazárek, Petr Krob, Jakub Novák, Filip Müller, Jiří Šrámek