1:1
4:3
2:2
- : -
branky (asistence): 08:09 Radek Zelinka (Michal Plomer), 28:47 Martin Žemlička (Radek Zelinka), 35:43 Vilém Vopelák (Jakub Solar), 38:10 Ondřej Sedláček (Karel Zýka), 39:19 Jan Čermák (Marek Pačmag), 51:50 Vilém Vopelák (Miloš Šulc), 53:47 Ondřej Sedláček
branky (asistence): 12:17 Jan Pudich (Robert Štipka), 20:22 Šimon Otto (Tomáš Sláma), 29:38 Jakub Noha, 33:43 Karel Štipka (Jakub Noha), 42:32 Radim Fořt, 43:29 Marek Chlumský (Lukáš Kášek)

FBC DDM Kati Kadaň - FAT PIPE Traverza Mukařov 7:6
9. Radek Zelinka, 29. Martin Žemlička, 36. Vilém Vopelák, 39. Ondřej Sedláček, 40. Jan Čermák, 52. Vilém Vopelák, 54. Ondřej Sedláček - 13. Jan Pudich, 21. Šimon Otto, 30. Jakub Noha, 34. Karel Štipka, 43. Radim Fořt, 44. Marek Chlumský; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Robin Ciota 16 - Josef Bína 13; po třetinách: 1:1, 4:3, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domacích Lukáše Miličky: Slušné utkání z naší strany,celkem jsme byli i disciplinovaní a hlavně sem k**va konečně trénoval tým , jak má být! Děkuji soupeři a našim výtečným divákům.Mír a lásku
60:00
Komentář trenéra hostí: Hodně útočné utkání s mnoha střelami na branku a vypjatými souboji muselo diváky určitě bavit. Děkujeme soupeřům za utkání.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Kadaň - 3, Mukařov - 6
59:40
Vopelák se Šulcem na to vyzráli, nastřelovali dlouhé obloučky od branky k brance a hosté na ně nemohli.
55:04
Vopelák nastřelil tyčku a pak Noha nechal nohu mezi nohama Vopeláka a domácí budou rozehrávat od mantinelu.
54:06
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:06
Snad už se to domácím napotřetí vydaří a promění přesilovku.
53:50
Domácí se už moc nemusí snažit útočit, stačí jim jen udržet vedení, popřípadě ho navýšit.
53:47
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
53:47
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Sedláček bez asistence (7:6).
53:45
Hron při své střele málem zlomil hokejku.
53:00
Chládek zakleknul a Majer ho svou střelou trefil.
51:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Miloš Šulc (6:6).
51:50
První střela Kadaňských v této třetině a hned gól.
50:40
Žemlička nedovoleně nadzvedl hokejku Majerovi a zastavil tak jeho únik.
49:20
Vopelák si v klidu prokličkoval celé hřiště.
48:23
Utkání bylo na začátku pohodové, ale nyní už velmi vypjaté.
46:46
Kášek nasadil Vopelákovi klasický šroubováček a div,že podlaha vydržela náraz Vopeláka.
46:07
Pudich se odrazil od Pačmaga a napálil to do zdi za mantinely.
45:29
Vyloučen hráč Michal Plomer družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:29
Místo přesilovk domácích uvídíme hru 4na4
44:38
Domácí si dnes již podruhé zahrají přesilovku.
44:32
Vyloučen hráč Jakub Majer družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
43:29
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Marek Chlumský, asistoval Lukáš Kášek (5:6).
43:29
Chlumský před brankou napřáhl hokejku a ze vzduchu těsně na hranici faulu trefil letící balonek a usměrnil ho do domácí branky.
42:32
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt z trestného střílení (5:5).
42:32
Chládek před brankou přistrčil hostujícího útočníku, tento akt byl opět potrestán trestným střílením, které bylo opět proměněno.
42:12
Plomer netrefil prázdnou branku.
41:32
Hosté promarnili nadějnou standartku z velkého brankoviště.
40:52
Kášek vystřelil z půlky, ale Ciota byl pozorný.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 3.třetině: Kadaň - 9 , Mukařov -11
39:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Čermák, asistoval Marek Pačmag (5:4).
39:19
Čermákův baseballový odpal navštívil levý roh Bínovy branky.
38:52
Bína maskou vytěsnil Hlaváčkovu střelu.
38:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Sedláček, asistoval Karel Zýka (4:4).
38:10
Zýka krásně našel Sedláčka před brankou a je vyrovnáno.
36:44
Plomer svou střelou málem vyrovnal utkání, ale balonku se do brány nechtělo, nadskočil a pouze líznul tyčku.
35:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Jakub Solar (3:4).
35:43
Celá hala nadskočila když Vopelák prostřelil celou hostující obranu a pak i Bínu.
35:02
Domácím se vůbec nelíbil výrok rozhodčích.
33:43
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Štipka, asistoval Jakub Noha (2:4).
33:43
Domácí jako by usnuli a Mukařov navyšuje svůj náskok.
33:00
Hostům se podařilo vyvést balonek až za branku domácích a ušetřit tak pár sekund z vyloučení.
31:59
Domácím se zatím nedaří proměnit početní výhodu.
31:12
Vyloučen hráč Lukáš Kášek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
30:44
Hostující hráč se neodhodlal přiznat k tomu že ztečoval balonek a schytal tak pískot od fanoušků Kadaně.
29:38
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha z trestného střílení (2:3).
29:38
Šulcovo baseballový odpal byl potrestán trestným střílením, které bylo ke smůle domácích proměněno.
29:07
Po Giptnerovi přichází problém Pačmaga s kolenem.
28:47
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Radek Zelinka (2:2).
28:19
Ciota vytrčil ruku proti střele hostů.
27:28
Malinký Hanuš hodně trápí hostující útočníky.
26:40
Giptner zůstal ležet u Bínovy branky po souboji s Vadinským.
26:04
Noha při souboji přeskočil mantinely a neúmyslně šel navštívit domácí střídačku.
25:43
Žemlička jen o pár centimetrů minul Bínovu branku.
24:52
Majer zkoušel střelu z půlky ale trefil pouze a jen tyčku.
23:42
Oba golmani mají velmi málo zákroků, poněvadž obě obrany neustále zaklekávají do střel.
22:35
Domácí se opět snaží dostat z vlastní půlky, zatím ale neúspěšně.
21:35
Fořtova střela nad.
20:22
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Tomáš Sláma (1:2).
20:22
Hosté se hned ze začátku druhé třetiny ujímají vedení.
20:01
Úvodní buly 2.třetiny vyhrávají hosté a hned se vrhají dopředu.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině: Kadaň - 8, Mukařov - 5
18:39
Pudich se pokoušel balonek těsně před Ciotou ztečovat, tak aby mu to zákrok ztížil, ale spíše mu to ulehčil.
17:38
I hosté ukázali že umí blokovat střely.
16:15
Hlaváček těsně až patou dokázal zblokovat nebezpečný pokus Otta.
14:47
Domácím v útoku pomáhají i obránci a celkem z toho těží.
13:55
Sláma se marně pokoušel dostat balonek přes Pačmaga.
12:17
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Robert Štipka (1:1).
12:17
Pudich dokázal sklepnou těžký balonek ze vzduchu a ještě ho dostat přes Ciotu a je vyrovnáno.
10:58
Souboj těžkých vah, Pačmaga s Majerem, skončil probořením mantinelů.
10:17
Ciota se blýskl hned dvěmi akvělými zákroky.
09:35
Kadaňský odchovanec Miroslav Hanzlíček, momentálně hrající za Traverzu Mukařov, málem dokázal vyrovnat, ale Pardubský byl na svém místě.
08:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Radek Zelinka, asistoval Michal Plomer (1:0).
08:09
Plomer zpoza branky našel volného Zelinku a je to 1:0.
07:53
Teď hosté zamkli domácí na jejich polovině, domácí však všechny Mukařovské pokusy zblokovali.
06:42
Vopelák už se nadějně hnal dopředu, ale Vadinský ho čistě obral.
05:58
Hosté se vůbec nedostávají k balonku, ale očividně jim to moc nevadí.
03:58
Domácím se zatím vůbec nedaří dostat se z vlastní poloviny a hodně chybují v obraně.
02:11
První střela Kadaně, ale Bína byl neomylný.
01:11
Hosté se hnali do přečíslení 2na1, ale Štipka míček nezpracoval.
00:30
Hosté hned ze začátku utkání ostře napadají.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jan Vadinský, Jakub Majer, Radim Fořt, Tomáš Sláma, Šimon Otto
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Zbyněk Hlaváček, Martin Žemlička, Michal Plomer, Petr Chládek, Radek Zelinka