3:1
0:1
8:3
- : -
branky (asistence): 07:36 Václav Fučík (Martin Blažek), 13:26 Václav Fučík (Jan Knězů), 15:09 Viktor Vlach (Milan Hendrych), 42:02 Milan Hendrych (Jan Knězů), 43:00 Milan Hendrych (Jan Knězů), 43:30 Martin Blažek (Lukáš Zrzavý), 44:17 Marek Švrkala (Jan Knězů), 44:51 Václav Fučík (Martin Blažek), 47:12 Jan Knězů (Marek Švrkala), 48:28 Václav Fučík (Martin Blažek), 52:53 Martin Blažek (Václav Fučík)
branky (asistence): 14:30 Martin Žemlička (Lukáš Pardubský), 35:38 Radek Zelinka (Martin Žemlička), 51:51 Martin Žemlička (Jan Čermák), 57:16 Miloš Šulc (Martin Žemlička), 58:40 Robert Sándor

Spartak Pelhřimov - FBC DDM Kati Kadaň 11:5
8. Václav Fučík, 14. Václav Fučík, 16. Viktor Vlach, 43. Milan Hendrych, 44. Milan Hendrych, 44. Martin Blažek, 45. Marek Švrkala, 45. Václav Fučík, 48. Jan Knězů, 49. Václav Fučík, 53. Martin Blažek - 15. Martin Žemlička, 36. Radek Zelinka, 52. Martin Žemlička, 58. Miloš Šulc, 59. Robert Sándor; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:3; využití: 2:2; diváků: 101; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 26, Ondřej Kocián 0 - Robin Ciota 9, Ondřej Janůšek 2; po třetinách: 3:1, 0:1, 8:3;
60:00
Střely ve 3. třetině 10:8, celkově 31:22
60:00
59:59
A máme tu konec, krásný zápas za ním v něm hlavně zářili za hosty: Martin Žemlička a za domácí: Jan Knězů. Střely v poslední třetině 10:8 pro domácí. A celkově v zápase 31:22 taktéž pro domácí.
59:59
komentář trenéra hostí Lukáše Miličky: Do Pelhřimova dlouhá cesta , plus jsme nebyli v plné zbrojní, naši junioři dostali školu a posunou se zase o level výš. Těšim se na šnitlik a žrádlo.Díky soupeřům, ať dobře dojedou.Mír a lásku !
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Zajíčka: První třetinu jsme se střelecky neprosadili, druhá třetina od nás byla herně špatná, až ve třetí třetině jsme se jak herně tak i střelecky prosadili. Děkuji divákům.
59:30
Poslední vteřiny zápasu, domácí fanoušci v čele se Zrzkem děkují svému týmu za předvedený výkon.
58:41
Rychlý brejk a hosté si připisují další vstřelenou branku. A upravují skóre zápasu k lepšímu stavu pro své fanoušky.
58:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Robert Sándor bez asistence (11:5).
58:24
Brothánek bojuje v rohu a získal balonek pro svůj tým.
57:17
A vytěžili... snižují po hezky sehrané přesilovce na 4:11 z jejich ohledu.
57:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Martin Žemlička (11:4).
56:50
Hosté rozjídějí svoji přesilovou kombinaci, ze které chtějí vytěžit druhý gol v této třetině
56:28
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za špatné střídání.
54:12
Hosté jsou evidentně unavení z dlouhé cesty sem, na Vysočinu, a na hřišti hrají řekněme třetí housle.
52:54
Krásná příhra a ještě hezčí střela, Fučík-Blažek, to je trajektorie po níž šla cesta míčku do hostující branky!!!
52:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Václav Fučík (11:3).
51:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Jan Čermák (10:3).
51:51
Hosté dokazují, že i oni jsou na palubovce přítomní a připisují čestný úspěch v podobě gólu po samostatném úniku.
51:10
Na hřišti se objevuje i Vojtěch Mozr a hned se dostal společně s parťáky do šance.
49:00
Spartak si nyní dělá co chce, zkušeně využil přesilovku, vystřídal brankáře a tím dal šanci mladému Kociánovi a nadále kontroluje hru a ohrožuje soupeřovu svatyni.
48:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (10:2).
48:28
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kocián družstva Spartak Pelhřimov
48:01
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
47:13
Marák napřáhl svou pověstnou střelu šmahem, ketrá skončila na tyčce a tančila po brankové čáře, když ji do branky doťukl Jan Knězů, který dnes doslova trhá parkety a řádí jako ďas.
47:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Marek Švrkala (9:2).
45:40
Hattrick Václava Fučíka vyhnal brankáře Robina Ciotu z branky, hosté jsou zralý na ručník a nevede se jim teď opravdu nic, dokonce místo nahrávky o mantinel střílí míček na střídačku.
44:51
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
44:51
44:51
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Janůšek družstva FBC DDM Kati Kadaň
44:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Švrkala, asistoval Jan Knězů (7:2).
44:17
A znovu, Marakova pověstná čepel tentokrát vykouzlila tak pohotovou střelu, že na ní brankář nedokázal zareagovat.
43:30
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Lukáš Zrzavý (6:2).
43:30
A Spartak jede!!!! Ukázkový vstup do třetiny a rázem je to o 4 branky. Domácí trenér dokonale nabudil svoje svěřence.
43:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Jan Knězů (5:2).
43:00
A dvojice Knězů-Hendrych se prosazuje znovu!!! První zmiňovaný krásně zavezl balonek a v příhodný okamžik předložil Hendrychovy před branku, který už jen doťukl do branky!!!
42:02
42:02
Po lehkém otřesení Václava Fučíka se prosadila druhá formace domácích, kdy Milan Hendrych propálil hostujícího brankáře.
41:37
Hráči bojují o nadvládu nad hřištěm, vidíme spoustu osobních soubujů.
40:01
A jdeme do třetí části, ve které musí hned ze začátku řešit domácí Kuchař nebezpečnou střelu.
40:00
40:00
39:59
Nevymysleli, končí nám druhá třetina, ve které dokázali hosté snížit stav utkání a přiblížit se Pelhřimovu, jak ve skóre, tak i v obrazu hry. Nicméně uvidíme, zda-li Pelhřimov ve třetí třetině dokáže své vedení udržet, nebo i lépe pojistit. Střely v druhé třetině 8:7 pro Pelhřimov
38:59
Do poslední minuty třetiny vstupují Spartakovci s míčkem na hokejkách, vymyslí s ním něco???
37:20
Ladislav Běhounek se chtěl zaskvět před 101 diváky, kteří se dnes přišli podívat na zápas Národní ligy, ale zamířil vedle hostující branky.
35:38
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Radek Zelinka, asistoval Martin Žemlička (3:2).
35:38
Po krásném zavezení balonku na domácí polovinu a následném otočení hry na druhou stranu palubovky přichází zakončení do pravého rohu branky a stav se mění ku prospěchů FBC DDM Kati Kadaň.
34:09
A pozor!!!! za domácí brankou je na skok i legendární útočník ,, šedák" Jiří Žák, bohužel jen při přerušené hře z technických důvodů.
32:23
A to je čas pro Branislava Drgoňu, aby nám ukázal, co umí!
31:38
Spartak převzal zmiňované otěže pod svoji kontrolu a zápas teď probíhá převážně na polovině hostů.
30:17
A na druhé straně zvoní po dorážce tyč, Kuchař si na začátku třetiny postavil svou branku zkušeně.
29:38
Krásná kombinace první domácí formace, kterou zakončoval Poduška, nakonec jen nad branku.
27:21
Střety se nám trochu přiostřily, ale nic, co by si rozhodčí nedokázali pohlídat.
26:31
Kuchař znovu vystavil svoji mužnou hruď proti střele, kterou vyslali Kadanští, ale ta neměla nárok přes ní projít.
25:42
Do zápasu vkročil také domácí Zrzavý, zatím ale domácím upravit skóre nepomohl.
23:24
Hosté z Kadaně zlepšili pohyb a nyní mají otěže úvodu třetiny na hokejkách oni.
22:07
Kuchař podržel domácí po ztrátě balonku při rozehře na vlastní polovině.
20:15
A začínáme rychlým nástupem hostů vedoucím ke zmatku před domácí brankou, vše ale končí beze změny skóre.
20:01
Vše je nachystáno pro zahájení druhé třetiny, jdeme do toho!!!
20:00
20:00
19:59
Máme za sebou úvodní dějství dnešního matche a zatím se rozhodně nenudíme. Hra má spád a nasazení a co víc, obsahuje i řadu šancí, z nichž pramení góly. Střely na branku v první třetině 13:7 pro domácí.
19:10
Spartakovská první formace kontroluje balonek a vysílá i nebezpečnou střelu, ale bez kýženého úspěchu.
17:43
Ladislav Běhounek poslal obránce Kadaně na párek s hořčicí, ale brankáře už překonat nedokázal.
16:30
Jan Knězů vystihl rozehrávku a mířil směrem k brankáři ale svou střelu zamířil jen kousek od tyče branky.
15:10
Mladý domácí čahoun Viktor Vlach posílá Spartak zpět do dvoubrankového vedení.
15:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Milan Hendrych (3:1).
14:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Lukáš Pardubský (2:1).
14:30
A borci z Kadaně svoji první přesilovku proměnují a snižují na rozdíl jediné branky.
13:50
Hosté mají jedinečnou šanci vstřelit v následujících minutách gól.
13:49
Vyloučen hráč Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
13:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Jan Knězů (2:0).
13:26
Domácí udeřili ale hned po přesilovce a zvyšují vedení.
13:10
Domácí se snaží, ale hosté mají blok propracovaný.
11:54
Kapitán domácích vysílá střelu ale golman hostů chytá
11:19
Vyloučen hráč Ondřej Hanuš družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za držení.
11:13
Václav Fučík hraje pohotově a vykoledoval si faul.
10:25
Následuje několik nepřesných kombinací na obou stranách.
08:10
Šanci si připisují i borci z Kadaně, ale míček končí za domácí brankou.
07:36
07:36
Domácí kanonýr našel dírku na přední tyči a posílá Pelhřimov do vedení.
06:59
Domácí rozjíždějí přesilovou kombinaci, ale zatím si přihrávají pouze na nohy
06:13
Vyloučen hráč Radek Zelinka družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
06:04
Hra má slibné tempo a přicházi první vyloučení
04:55
Domácí vstoupili do utkání aktivněji a vypracovali si pár slibných šancí, stav utkání ale zůstavá nezměněn.
04:10
Běhounek nabijí Blažkovi. ale hostijící golmán předvedl krásný reflex.
02:40
Jakub Kuchař si připisuje první úspěšný zakrok z kategorie: k snídani.
02:14
Domácí první útok zatápí hostům, zatím bez účinku.
01:10
Domací, ale získavají balonek a vysílají první střelu na branku.
00:25
Hosté vyhráli úvodní buly a snaží se dostat na domácí polovinu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Martin Žemlička, Michal Kolitsch, Radek Zelinka, Lukáš Adam, Petr Chládek
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Jan Brothánek, Martin Blažek, Ladislav Běhounek, Václav Fučík