0:0
0:1
5:2
- : -
branky (asistence): 43:22 Petr Jiřička (Tomáš Veinfurter), 44:03 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 44:40 Michal Nožička (Tomáš Hejzlar), 48:07 Jakub Kopecký (Pavel Kotrč), 52:46 Petr Hašek (Petr Hofman)
branky (asistence): 21:07 Adam Kulík (Martin Lazárek), 57:08 Martin Lazárek, 57:54 Martin Lazárek (Jiří Šrámek)

TJ Sokol Jaroměř - Wizards DDM Praha 10 5:3
44. Petr Jiřička, 45. Jakub Kopecký, 45. Michal Nožička, 49. Jakub Kopecký, 53. Petr Hašek - 22. Adam Kulík, 58. Martin Lazárek, 58. Martin Lazárek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3 + Michal Nožička 5 + ČK1:3; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 21 - Lukáš Vávra 15; po třetinách: 0:0, 0:1, 5:2;
60:00
59:59
Vyjádření vedoucího hostí (R.Urbanec): Soupeř ve třetí třetině potrestal naše nesmyslné chyby a někteří naši hráči zapomněli, že jsou na zápase. Děkujeme divákům, pořadatelům a soupeři.
59:59
Vyjádření trenéra domácích (M.Klapka): Teprve po dvou třetinách jsme zjistili, že jsme na zápase. Ve třetí třetině jsme předvedli velký morál a nasazením jsme dotáhli zápas k vítěznému konci. Děkuji soupeři a divákům.
59:59
Střely ve třetí třetině: domácí 7, hosté 12
59:35
Wizardi drží domácí v obklíčení, zbývá poslední půlminutka.
58:40
Hosté v šesti bez brankáře.
57:54
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (5:3).
57:54
Domácím hráčům se nejspíš zdálo, že už to byla pro diváky nuda. Dovolili proto soupeři snížit na rozdíl dvou branek, ať je ještě o co hrát.
57:08
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek bez asistence (5:2).
57:08
Jaroměřský Kotrč teď ukázkově namazal soupeři. Jeho první pokus vychytal domácí budoucí hráč utkání. Na druhý pokus už byl ale krátký.
55:28
Domácí Kopecký prošel po pravém křídle, ale jeho bekendová střela hostujícího brankáře nepřekvapila.
55:10
Domácí jsou v pěti.
53:58
Velká šance hostí, když Veinfurterovi utekla zpětná přihrávka zpoza branky. Skákající míček ale hostující hráči netrefili.
53:10
Vyloučen hráč Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
52:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Petr Hofman (5:1).
52:46
Překrásná kombinace po ose Kopecký - Hofman - Hašek a je to o čtyři.
51:50
Hejzlar dnes už potřeti ztrácí míček na půlce a dovoluje soupeři rychle zakončovat. Jiří Veinfurter je připraven a s jistotou míček chytá.
50:37
Petr Jiřička pykající za vyloučeného Nožičku se vrací na hřiště, domácí jsou v Pěti. Jeho návratu si nevšiml jeden z hostujících hráčů a naběhl si do něj. Střet to pro něj nebyl příjemný.
49:33
Hosté v pěti, ještě minutku pokračuje jejich přerušená přesilovka.
49:28
Kopecký s Hofmanem šli opět 2 na 1, Hofman ale hostujícího brankáře mezi nohy neprostřelil.
48:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Pavel Kotrč (4:1).
47:33
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
45:50
Hostující hráč teď poslal jednoho z domácích zezadu na střídačku, píská se obyčejný faul. Domácím se zdá, že rovina dnes není rovná, hala si myslí to samé.
45:37
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za hrubost.
45:37
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř do konce utkání.
45:37
Domácí Nožička se popral s mantinelem a s sebou vzal i jednoho z hostí. K překvapení domácí lavičky i hráčů na hřišti je to hrubost s ČK1.
44:40
Timeout Wizards DDM Praha 10
44:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Tomáš Hejzlar (3:1).
44:40
Golfová střela Nožičky od levého mantinelu a je to o dva.
44:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (2:1).
44:03
Přečíslení 2 na 1, Hofman jemně přehodil soupeřovu florbalku a Kopecký zavěšuje.
43:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Jiřička, asistoval Tomáš Veinfurter (1:1).
43:22
Tomáš Veinfurter střílí od poloviny hřiště a Petr Jiřička stál na správném místě. Regulérním odrazem dostává míček do soupeřovi sítě a je vyrovnáno.
43:13
Florbalová krása zatím stále nepřítomna.
41:17
41:03
Po rychlé rozehrávce z rohu se míček dostal až dopředu k Hofmanovi, který přestřeluje.
40:01
Ještě něco přes minutu se budou domácí bránit v oslabení.
40:01
Celá hala čeká, jestli třetí třetina nabídne víc florbalové krásy, než první dvě.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: domácí 6, hosté 5
39:17
Vyloučen hráč Pavel Kotrč družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
39:17
Vyloučit by za poslední pasáž zasloužily snad celé pětky, ale na lavičce sedí jen domácí kapitán.
39:01
Je libo sekanou bez chleba? Měli jste dnes dorazit do jaroměřské haly!
38:16
Nespokojenost domácí lavičky s výroky rozhodčích pokračuje.
35:39
Šance 3 na 2 v podání domácích se rázem změnila na 2 na 1 v podání hostí. Hora přestřeluje.
34:46
Hosté jsou v pěti. Těsně před návratem Haráka se ještě zkoušel střelu po zemi k tyči Hašek, ale branku netrefil.
33:58
Hosté jsou v obležení, ale brání zodpovědně.
33:25
Nožička z rohu na Kopeckého, ale jeho střela opět mezi tyče nemířila.
32:46
Vyloučen hráč Ivo Harák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za držení.
32:46
Druhá dvouminutová šance pro domácí na korekci skóre
32:12
Nasazení a nervozita na obou stranách, to je teď charakter hry.
29:31
Vyloučen hráč Eduard Piňos družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:31
Piňos putuje na trestnou za sražení Kopeckého. Jeho slovní výměna s diváky z cesty na lávku. která není publikovatelná před 22 hodinou už trestána nebude.
28:56
Hostující Smutný teď přestřeluje z přečíslení 2 na 1.
27:20
Pár neodpískaných tvrdších zákroků na obou stranách a oheň je na střeše. Uvidíme, kdo bude první a půjde pykat za 925...
25:30
Rozhodčí teď udělili domácím výhodu, o kterou se sami rychle připravili. K překvapení všech rozhodčí výhodu nevrátili a hosté se hrnuli do šance. Naštěstí pro domácí branku netrefili.
24:57
Míček teď mířil na volného Hofmana, ale těsně před ním zasáhl hostující bek a z šance nic nebylo.
24:14
Domácí jsou v pěti
23:35
Domácí brání oslabení celkem pozorně. Jediná dosavadní střela hostů mířila příliš vysoko
22:14
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
21:07
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adam Kulík, asistoval Martin Lazárek (0:1).
21:07
Brankový půst porušili jako první hosté. Lazárek dával zleva Kulíkovi a ten jemným lobem přehazuje Veinfurtera.
20:30
První nebezpečná akce ve druhé třetině byla k vidění ze strany hostí. Střela se ale mezi tři tyče nevešla.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: domácí 7, hosté 7
19:27
Skoro jsme viděli 100% šanci domácích, rychlou rozehrávku při střídání hostů ale rozhodčí zastavili a nařídili rozehrání z jiného místa.
18:54
Do šance se teď dostal Haž, ale skákající míček netrefil bekendem optimálně.
17:30
Hosté taky chybují. Teď namazali z vlastního rohu Kopeckému, ale jeho střela k brankáři po bloku opět nedoletěla.
16:54
Hostující Hora teď vykroužil půlkruh z rohu, ale jeho střela byla sražena vysoko nad.
15:15
Domácí ostrostřelec Hofman se stále zastřeluje a tentokrát...přestřeluje.
12:55
Ihned z protiútoku zakouzlil domácí Veinfurter a zasáhl proti dlouhému pasu Wizardů.
12:50
Hašek na Hofmana, střela, cink...zazvonila spojnice branky hostí.
10:20
Smutný s Hellerem teď sprintovali 2 na 1 na domácího brankáře, vítězem však byl skákající míček...
07:33
Chyby v domácí rozehrávce dnes nejsou ojedinělým jevem. Další námaz soupeři, tentokrát od Hejzlara.
06:50
Dlouhý pas teď mířil od brankáře na vysunutého Haška, hostující bek mu ale zakončit nedovolil.
05:30
Hostující Kulík dostal dlouhý pas od svého beka, ale domácího brankáře nepřekonal.
02:59
Velkou chybu teď vytvořil domácí Haž, který poslepu nabil hostujícímu hráči. Tomu střela sklouzla a Veinfurtera neohrozila.
02:29
První pokud domácího Kopeckého byl zablokován hostující obranou.
01:10
Domácí dnes nastoupili v poněkud prořídlé sestavě, proto již od začátku dostávají šanci všichni hráči z lavičky.
00:01
Úvodní vhazování vybojovali hráči hostí, utkání je zahájeno...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Jiří Šrámek, Adam Kulík, Martin Lazárek, Petr Krob, David Bouda
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jan Hrobský, Vojtěch Výborný, Petr Hofman, Jakub Kopecký, Petr Hašek
00:00
Krásný sobotní večer Vám všem. Dnes se v duelu střetnou domácí TJ Sokol Jaroměř a hostující Wizards DDM Praha 10.