1:3
0:2
1:6
- : -
branky (asistence): 03:22 Martin Dušek (Ondřej Klička), 58:34 Jakub Musílek (Martin Dušek)
branky (asistence): 12:01 Michal Vrtiška (Martin Boušek), 15:14 Filip Neklan (Pavel Šebelle), 16:38 Martin Boušek (Michal Vrtiška), 20:29 Martin Boušek (Kryštof Antůšek), 36:59 Filip Neklan (Pavel Šebelle), 45:35 Tomáš Pytl (Dominik Vorlíček), 47:02 Teodor Bodlák (Pavel Šebelle), 49:05 Teodor Bodlák (Filip Neklan), 52:39 Martin Hrycej (Filip Neklan), 55:07 Martin Hrycej (Filip Neklan), 59:15 Dominik Vorlíček (Tomáš Pytl)

Start98 Praha-Kunratice B - Prague Tigers 2:11
4. Martin Dušek, 59. Jakub Musílek - 13. Michal Vrtiška, 16. Filip Neklan, 17. Martin Boušek, 21. Martin Boušek, 37. Filip Neklan, 46. Tomáš Pytl, 48. Teodor Bodlák, 50. Teodor Bodlák, 53. Martin Hrycej, 56. Martin Hrycej, 60. Dominik Vorlíček; rozhodčí: Daniel Přibil - Čeněk Stránský; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch ? - Pavel Dundr ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 1:6;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Rozehřívací kolo, mašina se teprve rozjíždí. Dnes jsme si koupili lístky na kolotoč. Soupeř nás předčil ve všech ohledech. Máme ještě hodně na čem pracovat. Děkujeme soupeři za hezké utkání.
59:59
Komentář trenéra hostů: Smekám! Po dlouhé době zodpovědný výkon, který jsme korunovali jedenácti brankami. Snad zítra navážeme na dnešní výkon a potrápíme Boleslav. Děkujeme soupeři a divákům.
59:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Tomáš Pytl (2:11).
58:34
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Musílek, asistoval Martin Dušek (2:10).
55:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hrycej, asistoval Filip Neklan (1:10).
54:49
Vyloučen hráč Josef Tůma družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:39
51:41
Vyloučen hráč Jiří Kropáček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
50:36
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:05
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Teodor Bodlák, asistoval Filip Neklan (1:8).
47:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Teodor Bodlák, asistoval Pavel Šebelle (1:7).
45:35
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Pytl, asistoval Dominik Vorlíček (1:6).
40:00
40:00
36:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Neklan, asistoval Pavel Šebelle (1:5).
20:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Kryštof Antůšek (1:4).
20:00
20:00
19:15
17:50
Vyloučen hráč Eduard Piňos družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Michal Vrtiška (1:3).
15:14
12:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Michal Vrtiška, asistoval Martin Boušek (1:1).
03:22
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Dušek, asistoval Ondřej Klička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Přibil a Čeněk Stránský.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Adam Barbořík, Martin Skalický, Kryštof Antůšek, Michal Vrtiška, Martin Boušek
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Martin Zeidler, Petr Stejskal, Jiří Kropáček, Eduard Piňos, Michal Mareš