1:1
1:3
1:2
- : -
branky (asistence): 16:58 Lukáš Kuncman (Tomáš Kindl), 25:57 Petr Hromádko (Lukáš Kuncman), 44:09 Jakub Mulač (Jan Harák)
branky (asistence): 01:53 Jakub Jedlička (Jan Skoták), 28:25 Lukáš Kloc (Jakub Jedlička), 34:38 Martin Chyba (Jakub Vrána), 36:13 Martin Chyba (Jan Novotný), 43:43 Martin Chyba (Jan Novotný), 56:58 Jakub Vrána (Martin Chyba)

FbŠ Bohemians B - FBC Pitbulls Kolín 3:6
17. Lukáš Kuncman, 26. Petr Hromádko, 45. Jakub Mulač - 2. Jakub Jedlička, 29. Lukáš Kloc, 35. Martin Chyba, 37. Martin Chyba, 44. Martin Chyba, 57. Jakub Vrána; rozhodčí: Lukáš Weissgráb - David Hejzlar; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Ondřej Štola 29 - Martin Lepší 15; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:2;
60:00
59:59
Děkuji klukům za odmakaný zápas, rozhodla druhá třetina a proměňování šancí. Děkuji za soupeři za hru . Komentář trenéra domácích: díky
57:25
Vyloučen hráč Jan Skoták družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
56:58
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Vrána, asistoval Martin Chyba (3:6).
51:10
Vyloučen hráč Petr Červenka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
44:09
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač, asistoval Jan Harák (3:5).
43:43
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jan Novotný (2:5).
40:00
40:00
36:13
34:38
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jakub Vrána (2:3).
30:42
Vyloučen hráč Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
28:25
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Lukáš Kloc, asistoval Jakub Jedlička (2:2).
25:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Lukáš Kuncman (2:1).
22:03
Vyloučen hráč David Horák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
16:58
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Kuncman, asistoval Tomáš Kindl (1:1).
10:23
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
01:53
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Jedlička, asistoval Jan Skoták (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Weissgráb a David Hejzlar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: Jan Skoták, Marek Reithar, Martin Chyba, Jakub Vrána, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Lukáš Kuncman, Jakub Mulač, Michal Křenek, Jan Harák, Martin Boháč