2:3
5:3
5:3
- : -
branky (asistence): 08:42 Hynek Nikolič (Leoš Nergl), 16:11 Filip Kučaba (Jindřich Grosse), 22:32 Patrik Šredl (Filip Kučaba), 23:08 Hynek Nikolič, 24:44 Jindřich Grosse, 25:37 Hynek Nikolič (Stanislav Polanský), 28:21 Leoš Nergl (Jaroslav Bečvář), 46:23 Filip Kučaba, 50:52 Vladimír Štorek (Hynek Nikolič), 53:15 Jaroslav Bečvář (Filip Kučaba), 55:42 Vladimír Štorek (Leoš Nergl), 58:21 Jaroslav Bečvář (Leoš Nergl)
branky (asistence): 01:46 Lukáš Ďuriš (Teemu Tuhkanen), 12:14 Martin Šír (Jan Burkoň), 17:07 Lukáš Jágr (Pavel Hůza), 21:13 Tomáš Szabo (Jan Obermann), 24:26 Jan Obermann (Pavel Hůza), 35:16 Filip Munzar (Pavel Hůza), 42:35 Pavel Hůza (Filip Munzar), 53:38 Michal Skibko (Martin Šír), 56:02 Filip Munzar (Tomáš Szabo)

Florbal Ústí B - FBC Panthers Liberec 12:9
9. Hynek Nikolič, 17. Filip Kučaba, 23. Patrik Šredl, 24. Hynek Nikolič, 25. Jindřich Grosse, 26. Hynek Nikolič, 29. Leoš Nergl, 47. Filip Kučaba, 51. Vladimír Štorek, 54. Jaroslav Bečvář, 56. Vladimír Štorek, 59. Jaroslav Bečvář - 2. Lukáš Ďuriš, 13. Martin Šír, 18. Lukáš Jágr, 22. Tomáš Szabo, 25. Jan Obermann, 36. Filip Munzar, 43. Pavel Hůza, 54. Michal Skibko, 57. Filip Munzar; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 35 - Pavel Kováč 34; po třetinách: 2:3, 5:3, 5:3;
60:00
59:59
Komentář hostů: Je až neuvěřitelné kolik soupeři věnujeme branek naprosto stupidními chybami a přesto z toho dokáže ¨být vyrovnaný zápas. Díky soupeři za zápas a Špaky drž hubu!
59:59
Komentář domácích: Jsem na mou smečku hrdý. Vyhrát i v dnešním utkání nám dává velký potenciál do dalších zápasů a beru to jako výzvu, jak dovést tento tým k dalšímu úspěchu. V utkání jsme byli lepším týmem. Děkujeme soupeři za utkání a divákům ta podporu.
58:21
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Leoš Nergl (12:9).
57:11
Vyloučen hráč Michal Skibko družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
56:02
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Tomáš Szabo (11:9).
55:42
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Leoš Nergl (11:8).
53:38
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Skibko, asistoval Martin Šír (10:8).
53:15
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Filip Kučaba (10:7).
52:59
Neskutečný zákrok domácího golmana.
51:00
Grosse ubránil golovou šanci hostů.
50:52
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Hynek Nikolič (9:7).
46:55
Vyloučen hráč Martin Šír družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
46:23
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba bez asistence (8:7).
44:05
Grosse netrefuje branku.
42:36
Skore je opět vyrovnané.
42:35
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Filip Munzar (7:7).
42:22
Vyloučen hráč Martin Zoul družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
39:07
Hra nabírá větší tempo a bojovnost ve hře nechybí.
36:28
Nikolič vstřelil tyčku.
35:16
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Pavel Hůza (7:6).
34:03
Liberec se snaží co nejvíce využít přesilovky.
33:39
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
32:31
Vyloučen hráč Jaroslav Bečvář družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:03
Vyloučen hráč Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
28:21
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Jaroslav Bečvář (7:5).
27:20
Střela Jeníka končí mimo hřiště.
25:37
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Stanislav Polanský (6:5).
24:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse bez asistence (5:5).
24:44
Grosse vymetl branku hostů a tím se skore vyrovnává.
24:26
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Obermann, asistoval Pavel Hůza (4:5).
23:25
Vyrovnanost obou týmu je stále stejná.
23:08
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič bez asistence (4:4).
22:32
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Filip Kučaba (3:4).
21:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jan Obermann (2:4).
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Ústí- 11, Liberec- 14
20:00
17:07
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Pavel Hůza (2:3).
16:26
Hra začíná nabírat vetší tempo.
16:11
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jindřich Grosse (2:2).
12:14
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Šír, asistoval Jan Burkoň (1:2).
09:13
Dnešní utkání působí velmi vyrovnaně.
08:42
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Leoš Nergl (1:1).
06:10
Hra se přelévá ze strany na stranu.
01:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Teemu Tuhkanen (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Pavel Kováč; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Filip Munzar, Lukáš Jágr, Pavel Hůza
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Stanislav Polanský, Leoš Nergl, Marek Fryček, Vladimír Štorek, Hynek Nikolič