1:4
0:1
3:3
- : -
branky (asistence): 12:13 Ondřej Navrátil (Martin Cieslar), 50:25 David Novák (Aleš Tůma), 55:07 Petr Pánek (Aleš Tůma), 59:37 Petr Pánek (Jan Hála)
branky (asistence): 08:19 Martin Boušek (Kryštof Antůšek), 08:50 Vojta Zmrzlík (Pavel Šebelle), 15:15 Martin Boušek (Martin Skalický), 19:08 Tomáš Pytl (Martin Hrycej), 33:40 Dominik Vorlíček (Martin Skalický), 50:02 Martin Boušek (Martin Skalický), 56:51 Kryštof Antůšek (Martin Boušek), 57:57 Martin Hrycej (Teodor Bodlák)

Florbalová akademie MB "A" - Prague Tigers 4:8
13. Ondřej Navrátil, 51. David Novák, 56. Petr Pánek, 60. Petr Pánek - 9. Martin Boušek, 9. Vojta Zmrzlík, 16. Martin Boušek, 20. Tomáš Pytl, 34. Dominik Vorlíček, 51. Martin Boušek, 57. Kryštof Antůšek, 58. Martin Hrycej; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 25 - Filip Kulhánek 32; po třetinách: 1:4, 0:1, 3:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Oboustranně nervózní utkání, které se pro nás vyvíjelo dobře. Oproti včerejšku se nám nevedla rozehrávka a nakonec jsme to urvali. Děkuji soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Soupeř byl o kousek lepší, my unavenější, bez tlaku do brány. Snad do v sezóně zlepšíme.
59:37
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Pánek, asistoval Jan Hála (4:8).
58:08
Vyloučen hráč Tomáš Pytl družstva Prague Tigers na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
57:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hrycej, asistoval Teodor Bodlák (3:8).
56:51
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Antůšek, asistoval Martin Boušek (3:7).
55:07
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Pánek, asistoval Aleš Tůma (3:6).
52:00
Vocel netrefuje bránu.
50:25
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil David Novák, asistoval Aleš Tůma (2:6).
50:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Martin Skalický (1:6).
49:22
Vyloučen hráč Dominik Král družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
33:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Martin Skalický (1:5).
30:59
Vyloučen hráč Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:22
Výborný zákrok Kopuletého.
22:47
Vyloučen hráč Jan Hála družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:28
Střela Pánka letí mimo.
20:00
20:00
19:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Pytl, asistoval Martin Hrycej (1:4).
15:15
12:13
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Ondřej Navrátil, asistoval Martin Cieslar (1:2).
12:13
Jedovatá střela Navrátila rozvlnila síť.
08:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík, asistoval Pavel Šebelle (0:2).
08:45
Starý trefuje tyč.
08:19
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Kryštof Antůšek (0:1).
08:19
Hosté se ujímají vedení.
06:47
Hulčík netrefuje bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Filip Kulhánek; hráči v poli: Vítězslav Matěj, Martin Skalický, Teodor Bodlák, Martin Boušek, Kryštof Antůšek
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB "A": brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Jan Hála, Aleš Tůma, David Novák, Petr Machač, Ondřej Hulčík