3:0
3:2
4:3
- : -
branky (asistence): 04:00 Zdeněk Kounek (Ondřej Toman), 08:02 Ondřej Toman (Tomáš Dohnal), 18:40 Tomáš Krátoška (Matěj Doubek), 27:16 Matěj Doubek (Adam Škoda), 27:59 Matěj Doubek (Adam Škoda), 32:35 Jan Tomšů (Zdeněk Kounek), 48:51 Matěj Doubek (Michal Hošek), 53:18 Tomáš Dohnal, 54:32 Adam Škoda, 55:07 Tomáš Dohnal
branky (asistence): 21:45 Karel Šavrda, 39:03 Tomáš Mareš (Jiří Křesák), 40:08 Tomáš Mareš (Karel Šavrda), 50:42 Jiří Křesák, 55:28 Karel Řezanka (Tomáš Mareš)

Pacovští Honzíci - FbC Strakonice P.A. 10:5
5. Zdeněk Kounek, 9. Ondřej Toman, 19. Tomáš Krátoška, 28. Matěj Doubek, 28. Matěj Doubek, 33. Jan Tomšů, 49. Matěj Doubek, 54. Tomáš Dohnal, 55. Adam Škoda, 56. Tomáš Dohnal - 22. Karel Šavrda, 40. Tomáš Mareš, 41. Tomáš Mareš, 51. Jiří Křesák, 56. Karel Řezanka; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 4 + Adam Škoda 5:4; využití: 2:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 22 - Jan Vaníček 24; po třetinách: 3:0, 3:2, 4:3;
60:00
55:47
Vyloučen hráč Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování.
55:28
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Řezanka, asistoval Tomáš Mareš (10:5).
55:07
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal bez asistence (10:4).
54:32
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda bez asistence (9:4).
53:51
Timeout FbC Strakonice P.A.
53:18
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal z trestného střílení (8:4).
50:42
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák bez asistence (7:4).
48:51
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Michal Hošek (7:3).
43:55
Vyloučen hráč Adam Škoda družstva Pacovští Honzíci na 5 minut za nedovolené vrážení.
41:10
Vyloučen hráč Zdeněk Kounek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
40:08
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Karel Šavrda (6:3).
40:00
40:00
39:32
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
39:03
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Jiří Křesák (6:2).
32:54
Vyloučen hráč Milan Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:35
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Zdeněk Kounek (6:1).
32:25
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za blokování hokejky.
27:59
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Adam Škoda (5:1).
27:16
21:45
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda bez asistence (3:1).
20:00
20:00
18:40
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Krátoška, asistoval Matěj Doubek (3:0).
17:36
Vyloučen hráč Ondřej Toman družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
09:57
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
08:02
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Toman, asistoval Tomáš Dohnal (2:0).
04:00
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Zdeněk Kounek, asistoval Ondřej Toman (1:0).
03:02
Vyloučen hráč Daniel Novák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Daniel Novák, Václav Strejček, Jiří Křesák
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Ondřej Toman, Matěj Doubek, Adam Škoda, Michal Hošek, Adam Paták