0:2
3:2
2:0
- : -
branky (asistence): 22:33 Ivan Petr (David Nesnídal), 29:50 Ivan Petr (Tomáš Slavík), 36:20 Ivan Petr, 58:45 Ondřej Štifter (Vítek Moučka), 59:41 Marek Vomočil (Ivan Petr)
branky (asistence): 05:35 Jan Dus (Václav Rejna), 09:11 Petr Listík (Jan Dus), 27:48 Lukáš Staňo (Roman Martínek), 31:40 Jan Dus (Petr Listík)

OLYMP FLORBAL - FBC Kutná Hora  5:4
23. Ivan Petr, 30. Ivan Petr, 37. Ivan Petr, 59. Ondřej Štifter, 60. Marek Vomočil - 6. Jan Dus, 10. Petr Listík, 28. Lukáš Staňo, 32. Jan Dus; rozhodčí: Lukáš Husák - Jan Strnad; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Dvořák 18 - Bohuslav Bochníček 32; po třetinách: 0:2, 3:2, 2:0;
60:00
Počet střel 12:8
60:00
Komentář trenéra FBC Kutná Hora - Jaroslav Bochníček: Bohužel jsme nedokázali proměnit vytvořené příležitosti, zápas jsme prohráli v posledních dvou minutách.
60:00
Komentář trenéra OLYMP FLORBAL: Jakuba Krise: Je jedno kdy dáme góly, nicméně pro příští utkání musíme zlepšit finální fázi hry. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:41
Timeout FBC Kutná Hora
59:41
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Marek Vomočil, asistoval Ivan Petr (5:4).
58:45
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Vítek Moučka (4:4).
40:33
Vyloučen hráč Bohuslav Bochníček družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za držení.
40:00
40:00
39:59
38:11
Vyloučen hráč Ondřej Štifter družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
36:20
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr z trestného střílení (3:4).
31:40
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Petr Listík (2:4).
31:05
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
29:50
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Tomáš Slavík (2:3).
27:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo, asistoval Roman Martínek (1:3).
22:33
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval David Nesnídal (1:2).
20:00
20:00
19:59
Počet střel 13:6
09:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Jan Dus (0:2).
05:35
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Václav Rejna (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Petr Listík, Václav Rejna, Jiří Petrásek, Jan Dus, Lukáš Vojtěch
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: David Jurášek, Filip Chodl, Tomáš Slavík, Ivan Petr, Ondřej Štifter