3:2
0:3
0:1

FBC Pitbulls Kolín - Start98 Praha-Kunratice B 5:6p
7. Jan Novotný, 13. Martin Chyba, 21. Jakub Vrána, 25. Martin Chyba, 38. Jakub Vrána - 32. Jan Štercl, 40. Otakar Prášek, 44. Jan Horálek, 52. Jan Horálek, 59. Jakub Musílek, 63. Jan Štercl; rozhodčí: David Růžička - Martin Preclík; vyloučení: 5 + Jakub Vrána OS:4; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 20 - Martin Novotný 21; po třetinách: 2:0, 3:2, 0:3, 0:1;
62:14
64:59
Komentář trenéra domácích: Ztratili jsme vyhrany zapas. Od stavu 5:1 jsme prestali hrat. Pustili jsme soupere do hry a prestali promenovat sance. Zapas jsme si prohrali individualnimy chybami.
62:14
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Štercl bez asistence (5:6).
60:00
60:00
59:56
Vyloučen hráč Jan Horálek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:19
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Musílek bez asistence (5:5).
56:54
Velmi emotivní koncovka zápasu.
55:55
Vyloučen hráč Jakub Vrána družstva FBC Pitbulls Kolín - osobní trest.
55:55
Vyloučen hráč Jakub Vrána družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
51:30
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Horálek, asistoval Martin Dušek (5:4).
50:40
Vyloučen hráč Jakub Musílek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hrubost.
50:07
Vyloučen hráč Václav Louda družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
50:07
Vyloučen hráč Jakub Jedlička družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
47:09
Domácí polevili a otěže utkání pomalu přebírají hosté z Prahy.
43:36
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Horálek, asistoval Martin Zeidler (5:3).
41:48
3. třetina začíná tak, jak končily obě předešlé třetiny. Florbalem nahoru dolů.
40:00
40:00
39:37
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Otakar Prášek, asistoval Ondřej Klička (5:2).
39:27
Vyloučen hráč Jan Horálek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hrubost.
38:15
Vyloučen hráč David Horák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
37:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Vrána, asistoval Jan Skoták (5:1).
37:57
Šibenice...co víc k tomu dodat. :)
36:04
Vránis se ihned zapojil do obrany a vybojoval balónek na kolínské hole.
33:45
Vyloučen hráč Jakub Vrána družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
31:35
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Štercl, asistoval Jakub Musílek (4:1).
27:39
Asi je hráčům zima, protože všichni lítají, jako kdyby měli v zadečku vrtulku. Pěkné tempo.
24:50
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jan Skoták (4:0).
24:50
Za 5 12 Márty využil přesilovku. Tuhle branku si bude gólman vyčítat pěkně dlouho. Ale "hrály" pěkně, jen co je pravda.
22:53
Vyloučen hráč Jakub Musílek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
20:50
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Vrána, asistoval Martin Chyba (3:0).
20:00
20:00
17:54
Domácí jsou po většinu hry na balonku a když už o něj náhodou přijdou, tak dělají maximum pro to, aby ho co nejrychleji získali zpět na své hole.
14:37
Můžeme sledovat pohledný florbal.
12:45
12:45
Krásná střela, která zapadla přesně pod břevno.
09:45
Domácí pokračují v obléhání poloviny soupeře.
06:20
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Martin Chyba (1:0).
06:20
Parádní akce 2 na 1. Márty nadhodil, Monty zasmečoval. Nádhera.
05:14
Další nebezpečná rána v podání Mártyho končí už mezi třemi tyčemi, bohužel v rukách brankaře.
04:01
První nebezpečná střela končí nad bránou hostí, nicméně na míčku zůstává Kolín, kvůli teči jednoho z obránců STARTu Praha.
02:22
Od začátku se hraje pěkně z ostra. Týmy se perou o každý metr palubovky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Růžička a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Jakub Musílek, Jan Horálek, Jan Štercl, Tomáš Vintr, Ondřej Klička
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: Jan Skoták, Marek Reithar, Martin Chyba, Jakub Vrána, Jan Novotný