1:2
1:1
2:1
1:0
branky (asistence): 05:06 Adam Štěpán (Jaroslav Štěpán), 30:23 Jan Šoltys (František Příhoda), 42:46 David Horáček, 57:05 Jan Šoltys (David Horáček), 60:45 David Tampier (Ladislav Láska)
branky (asistence): 08:27 David Malkus (Pavel Honzík), 10:36 Lukáš Porazil (Lukáš Zápal), 28:41 Jáchym Kellar (Jiří Kuthan), 54:20 David Malkus (Pavel Honzík)

FBC Liberec B - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:4p
6. Adam Štěpán, 31. Jan Šoltys, 43. David Horáček, 58. Jan Šoltys, 61. David Tampier - 9. David Malkus, 11. Lukáš Porazil, 29. Jáchym Kellar, 55. David Malkus; rozhodčí: Jan Rubáš - Karel Švec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Adam Ráliš 16 - Vojtěch Horák 18; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 1:0;
60:45
60:45
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Tampier, asistoval Ladislav Láska (5:4).
60:45
Nacvičená standartní situace znamená dva body pro domácí a bombou rozhoduje Tampier
60:45
Komentář trenéra hostí:I přes jednogólový rozdíl po celý zápas jsme byli spíše v roli obránců výsledku. Soupeř nás dostával pod tlak a četnost střel vedla ke srovnání zápasu.V prodloužení trefená střela ze standardní situace a hotovo. Děkujeme Liberci za zápas.
60:45
Komentář trenéra domací: Dneska super ubojované utkání, které skončilo k našemu prospěchu. Soupeři děkujeme za férové utkání a přejeme hodně štěstí v neděli
60:30
Na balonku domácí
60:00
60:00
57:05
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys, asistoval David Horáček (4:4).
54:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Pavel Honzík (3:4).
54:20
Hosté se dostali k domácí kase a jsou ve vedení
53:00
Kapitán domácích Láďa Láska trhá podlahu jak jezdí z jedné strany na druhou a hasí hostující brejk
51:17
Tampier nám ukázal něco ze svých kouzelnických triků a prošel půl hřiště jako nůž máslem
48:36
Plzeň tlačí domácí a pokouší se o gól
45:56
Baseballovým úderem Tampier překvapil hosty i domácí a celou halu ale stejně neskóroval
45:02
Tyčka po průniku domácího obránce
42:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček bez asistence (3:3).
42:46
Momentálně skandují rodiče Horáčkovi neboť jejich syn srovnal skóre zápasu
41:08
Domácí fans vytvářejí bouřlivou atmosféru, jmenovitě tedy rodiny Šoltysů a Štěpánů
40:14
Hosté nastřelují břevno
40:00
40:00
39:59
Adam Štěpán v poslední vteřině nachytal presujícího útočníka hostů a tím končí druhá část
37:31
Domácí Matocha před prázdnou bránou napálil z metru břevno
30:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys, asistoval František Příhoda (2:3).
30:23
Narozeninový gól Jana Šoltyse znamená snížení na 2:3. Svůj fík posílá své lásce a rodičům v hledišti
28:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jáchym Kellar, asistoval Jiří Kuthan (1:3).
28:41
Táhlou střelou nad rameno hosté zvyšují svůj náskok.
21:28
Druhá třetina začala takzvaně z "vostra",jedna šance za druhou na obou stranách. Diváci jsou opět ve varu
20:00
20:00
10:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Porazil, asistoval Lukáš Zápal (1:2).
10:36
Plzeň se po tlaku dostává do vedení
08:27
08:27
Hosté kombinací do prázdné kasy vyťukali domácí obranu a srovnávají.
05:06
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Štěpán, asistoval Jaroslav Štěpán (1:0).
05:06
Já na bráchu a brácha na mě a neuvěřitelnou střelou od půlky propálil Bombarďák Ádos hostujícího čapajeva.
00:49
Vyloučen hráč Ladislav Láska družstva FBC Liberec B na 2 minuty za vražení zády.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Rubáš a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: Adam Tkadlec, Jiří Kuthan, Jáchym Kellar, Michal Povolný, Tomáš Vykoupil
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Adam Ráliš; hráči v poli: Ladislav Láska, David Tampier, František Příhoda, David Horáček, Jan Šoltys