1:4
2:2
3:5
- : -
branky (asistence): 06:03 Jan Hél, 25:50 Jakub Krnáč (Michal Vašut), 35:42 Jan Novák, 45:06 Jan Novák (Jindřich Kratochvíl), 49:17 Karel Hloch, 51:44 Marek Vlček (Zdeněk Fojt)
branky (asistence): 00:55 Jakub Húšť (Lukáš Adámek), 06:31 Tomáš Horák (Patrik Seevald), 14:00 Lukáš Adámek (Radim Látal), 19:02 Radim Látal (Patrik Seevald), 22:25 Tomáš Zubek (Robin Macek), 26:52 Robin Macek, 47:15 Lukáš Adámek (Patrik Seevald), 49:32 Patrik Seevald (Lukáš Adámek), 56:11 Lukáš Adámek (Patrik Seevald), 58:41 Tomáš Zubek (Tomáš Březík), 59:27 Patrik Seevald (Lukáš Adámek)

SK K2 Prostějov - Florbal Vsetín 6:11
7. Jan Hél, 26. Jakub Krnáč, 36. Jan Novák, 46. Jan Novák, 50. Karel Hloch, 52. Marek Vlček - 1. Jakub Húšť, 7. Tomáš Horák, 15. Lukáš Adámek, 20. Radim Látal, 23. Tomáš Zubek, 27. Robin Macek, 48. Lukáš Adámek, 50. Patrik Seevald, 57. Lukáš Adámek, 59. Tomáš Zubek, 60. Patrik Seevald; rozhodčí: Marek Pavlovský - Tomáš Dokoupil; vyloučení: 8 + Jan Novák 5:4 + Ivan Zajíc OS; využití: 2:4; diváků: 80; zásahy brankářů: Tomáš Krátký ? - Vít Zgarba ?; po třetinách: 1:4, 2:2, 3:5;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích: "Soupeř byl lepší, gratuluji k vítězství." Vyjádřeni trenéra hostů: "Přijeli jsme si pro tři body a ty máme. Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, škoda výpadku v druhé třetině. Tři mušketýři probuzeni! Děkujeme soupeři za utkání.
59:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Patrik Seevald, asistoval Lukáš Adámek (6:11).
58:41
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Tomáš Březík (6:10).
57:54
Vyloučen hráč Jan Smička družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
57:16
Vyloučen hráč Jan Hél družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
56:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Patrik Seevald (6:9).
55:05
Vyloučen hráč Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
54:00
Prostějov drží Vsetín pod velkým tlakem.
53:13
Vyloučen hráč Tomáš Novosad družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
51:44
Timeout SK K2 Prostějov
51:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Vlček, asistoval Zdeněk Fojt (6:8).
50:22
Vsetín měl možnost vstřelit branku z trestného střílení, ale nepřekonal Krátkého v bráně.
49:32
49:17
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Karel Hloch bez asistence (5:7).
47:59
Vyloučen hráč Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
47:38
Vyloučen hráč Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
47:15
45:06
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Novák, asistoval Jindřich Kratochvíl (4:6).
40:00
40:00
38:50
Napětí mezi oběma celky vzrůstá.
37:50
Vyloučen hráč Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
35:42
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Novák z trestného střílení (3:6).
34:59
Vyloučen hráč Jan Smička družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování hokejky.
33:36
Vyloučen hráč Zdeněk Fojt družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:00
Prostějov trefuje tyčku.
31:40
Prostějov v oslabení dokázal ohrozit soupeře.
30:41
Vyloučen hráč Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
26:52
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek bez asistence (2:6).
25:50
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Michal Vašut (2:5).
25:50
Prostějov dokázal využít přesilovou hru a vstřelil branku.
25:28
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:25
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Robin Macek (1:5).
21:00
Hra se přelévá z jedné poloviny na druhou.
20:00
20:00
19:02
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Radim Látal, asistoval Patrik Seevald (1:4).
14:46
Vyloučen hráč Jan Novák družstva SK K2 Prostějov na 5 minut za hrubost.
14:46
Vyloučen hráč Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín - osobní trest.
14:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Radim Látal (1:3).
13:00
Vsetín drží Prostějov pod tlakem.
11:44
Vyloučen hráč Marek Vlček družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
10:30
Prostějov ve velké šanci, ale trefuje tyčku.
07:38
Po chybě domácích se Vsetínu naskytla velká šance, ale nedokázali ji využít.
06:31
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Horák, asistoval Patrik Seevald (1:2).
06:31
Vsetín zareagoval na branku domácích a dostává se zpět do vedení.
06:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél bez asistence (1:1).
05:30
Marek Judas dostal přihrávku na střed hřiště a ohrozil soupeřovu bránu.
05:00
Prostějov vytváří tlak na Vsetínskou branku.
02:40
Prostějovský hráč Jan Hél měl odkrytou branku, ale neproměnil.
01:20
Vsetín byl ve velké šanci, ale akci nedovedl zakončit.
00:55
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Húšť, asistoval Lukáš Adámek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pavlovský a Tomáš Dokoupil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: Tomáš Horák, Tomáš Březík, Michal Žůrek, Robin Macek, Jiří Vaculík
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Ondřej Král, Zdeněk Fojt, Marek Vlček, Jakub Krnáč, Petr Zabloudil