1:4
2:1
1:8
- : -
branky (asistence): 16:10 Jan Novotný (Vojtěch Cvrček), 26:53 Jan Novotný (Lukáš Hlava), 37:07 Dominik Reczai (Václav Hartl), 41:45 Vojtěch Cvrček (Dominik Reczai)
branky (asistence): 07:40 Leoš Nergl (Jindřich Grosse), 12:36 Viktor Kopecký (Patrik Šredl), 14:55 Matěj Žaloudek (Viktor Kopecký), 19:48 Viktor Kopecký (Jindřich Grosse), 35:58 Patrik Šredl (Leoš Nergl), 40:16 Viktor Kopecký (Jindřich Grosse), 41:13 Matěj Žaloudek (Viktor Kopecký), 43:13 Matěj Žaloudek (Patrik Šredl), 46:04 Patrik Šredl (Matěj Žaloudek), 55:37 Martin Tůma (Jiří Strnad), 55:43 Viktor Kopecký (Jindřich Grosse), 59:51 Patrik Šredl (Viktor Kopecký), 59:55 Matěj Žaloudek (Jindřich Grosse)

TJ Sokol Koberovy - Florbal Ústí B 4:13
17. Jan Novotný, 27. Jan Novotný, 38. Dominik Reczai, 42. Vojtěch Cvrček - 8. Leoš Nergl, 13. Viktor Kopecký, 15. Matěj Žaloudek, 20. Viktor Kopecký, 36. Patrik Šredl, 41. Viktor Kopecký, 42. Matěj Žaloudek, 44. Matěj Žaloudek, 47. Patrik Šredl, 56. Martin Tůma, 56. Viktor Kopecký, 60. Patrik Šredl, 60. Matěj Žaloudek; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; diváků: 27; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 17 - Jan Hrstka 17; po třetinách: 1:4, 2:1, 1:8;
60:00
59:59
Beru zpět... Domácí Cvrček se nechal vyloučit, hosté proměnili přesilovku a následně ještě rychle z buly jednou udeřili. Ondru Brunclíka v brance litujeme.
59:59
Komentář vedoucího hostí: "Zápas jsme rozhodli ve třetí třetině, když jsme předvedli výkon hodný našich schopností. Dobře se předvedla naše druhá lajna, která zúročila poctivou práci na tréninku. Děkuji soupeři soupeři za zápas."
59:59
Komentář trenéra domácích: "Dvě třetiny se nám dařilo dodržovat zvolenou taktiku a hrálo se vyrovnané utkání, srážely nás ale zbytečné chyby. Utkání však rozhodl náš špatný vstup do třetího dějství, kdy jsme nezvládli základní věci. Zbytek utkání už byl v našem podání tragický a soupeř zcela zaslouženě zvítězil. Divákům se za převedený výkon omlouváme a soupeři gratulujeme k vítězství.
59:55
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Jindřich Grosse (4:13).
59:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Viktor Kopecký (4:12).
59:47
Vyloučen hráč Vojtěch Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:08
Po několika dalších střelách na obou stranách žádná branka nepadla a gólmani si tak alespoň vylepšili dosavadní mizernou úspěšnost zákroků
56:14
Z relativně vyrovnaného zápasu se v průběhu závěrečné části stala poměrně jasná záležitost. Borci z Ústí jsou aktivnější a po zásluze odskočili na rozdíl sedmi branek
55:43
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jindřich Grosse (4:11).
55:37
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Martin Tůma, asistoval Jiří Strnad (4:10).
51:54
Válec řízený Drobným a Kudrnáčem teď srovnal hostujícího obránce ve snaze získat balón se zemí.
50:35
Přestože mají domácí přesilovku, vykoupala je hostující dvojice vskutku neuvěřitelně.
49:01
Vyloučen hráč Marek Fryček družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
48:01
Domino se rozčiluje a pravděpodobně si neodpustil i pár nepěkných slov na konto arbitrů. Není mu to ale nic platné a míří vychladnout na střídačku.
46:04
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Matěj Žaloudek (4:9).
46:03
Brejk teď střídá brejk a bohužel lepší v zakončení jsou hosté, kteří po zásluze střílí další branku
43:55
Jak asi vidíte, na hřišti je více než rušno. Góly ani ostrými zákroky se nešetří.
43:13
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Patrik Šredl (4:8).
42:27
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:45
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Vojtěch Cvrček, asistoval Dominik Reczai (4:7).
41:13
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Viktor Kopecký (3:7).
40:16
40:00
40:00
Vypadá to, že svoji práci dnes odvedli i diváci na tribuně. Jmenovitě maminka Milana "Hráška" Drobného, Renata, zrovna u prostoru trestných lavic zrovna předává svému potomkovi jistě cenné informace týkající se hry jeho útoku.
40:00
39:59
Dvě třetiny zápasu jsou za námi a domácí borci prohrávají o dvě branky. Doufejme, že realizační tým domácích namíchá na závěr tohoto zápasu tu správnou medicínu.
37:25
Po relativně bouřlivé fázi se na hřiště vrátili i borci, kteří chtějí hrát na góly. Výsledkem je jedna branka na každé straně.
37:07
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Václav Hartl (3:5).
35:58
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Leoš Nergl (2:5).
34:13
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
34:13
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
31:44
Na hřišti se přiostřilo a kromě míčku se po nové palubovce kutálí poměrně často i borci obou týmů.
27:58
Kopáček by se mimo své obvyklé profese uživil určitě i jako hasič. Zabránil totiž velice rozsáhlému požáru, ve kterém mohla být obrana domácích. Nutno říct, že za cenu faulu... ten ovšem rozhodčí zřejmě přehlédli – zřejmě odměna za jeho všestrannost.
26:53
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Lukáš Hlava (2:4).
23:07
Domácí Šikola vyřešil situaci 2 na 1 skvěle – nabídl Kéďovi tutovku, ale ten se rozhodl, že s potrestáním soupeře ještě nějakou dobu počká. Minimálně jeden dobrý skutek z pohledu hostů už tedy dnes vykonal..
20:00
20:00
Ke stolku se nám bohužel žádného z aktivních účastníků nepovedlo sehnat, a proto se Vám aspoň sdělíme jednu z mnoha zvláštností, které dnešní utkání má. Jedná se o první utkání, jenž se hraje na nové palubovce. Ano – tipujete správě!!! Staré železnobrodské podlaze v létě definitivně odzvonilo!!
20:00
19:59
Už to vypadalo, že je konec třetiny a domácí ještě jednou inkasovali. Během přestávky náhodně vylosujeme jednoho z domácích borců, které vyzpovídáme ohledně dosavadního průběhu utkání.
19:48
16:45
Od vstřelené branky jsou domácí jak polití živou vodou. Možná za to může i ta spousta energie, kterou načerpali na předzápasovém relaxačním soustředění v noci ze čtvrtka na pátek v koberovské sokolovně.
16:10
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Vojtěch Cvrček (1:3).
14:55
13:30
Hosté bleskově využili vyloučení a manko domácích se navyšuje. Domácí se zatím do příliš šancí nedostali,
12:36
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Patrik Šredl (0:2).
12:25
Vyloučen hráč Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
07:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Jindřich Grosse (0:1).
07:39
Borci z Ústí rozehráli jednoduše standardku na útočné polovině a ujímají se vedení
03:56
Milan Drobný, u místních děvčat známý jako "Hrášek", se snaží narušit rozehrávku hostí. Ti si však z jeho napadání ani muskulatury zatím příliš starostí nedělají.
00:01
Dobrý den, vítáme Vás u dnešního matche. Hned od začátku sledujeme oku lahodící kombinaci na útočné půlce Koberov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Patrik Šredl, Leoš Nergl, Matěj Žaloudek, Jindřich Grosse, Viktor Kopecký
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Lukáš Hlava, Daniel Němec, Jan Novotný, Vojtěch Cvrček, Dominik Reczai