3:1
2:3
0:3
- : -
branky (asistence): 05:45 Tomáš Jančuk (David Hybš), 06:45 Karel Veber (Petr Procházka), 08:43 Karel Veber (Petr Procházka), 27:43 Tomáš Jančuk (Marek Kocourek), 31:58 Lukáš Smolnický (Petr Procházka)
branky (asistence): 19:30 Martin Severa (Jan Filipec), 34:17 Martin Pechatý (Martin Severa), 35:01 David Gebhardt (Lukáš Fiala), 35:42 Pavel Kadlec (Martin Pechatý), 58:20 Lukáš Fiala (David Gebhardt), 58:56 Jan Filipec (Martin Pechatý), 59:38 David Gebhardt

FBC Česká Lípa B - Florbal Teplice 5:7
6. Tomáš Jančuk, 7. Karel Veber, 9. Karel Veber, 28. Tomáš Jančuk, 32. Lukáš Smolnický - 20. Martin Severa, 35. Martin Pechatý, 36. David Gebhardt, 36. Pavel Kadlec, 59. Lukáš Fiala, 59. Jan Filipec, 60. David Gebhardt; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Marek Kocourek 37 - Václav Hlavsa 25; po třetinách: 3:1, 2:3, 0:3;
60:00
Komentář trenéra Lípy: Vyhraný zápas jsme prohráli svými vlastními chybami. Děkujeme soupeři za zápas. Komentář trenéra Teplic: V první třetině jsme nedodrželi naši taktiku, začal jsme hrát až od druhé třetiny, kdy jsme se zvedli, zápas otočili k vítězství. Děkuji klukům a soupeři za zápas.
60:00
59:38
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt bez asistence (5:7).
58:56
Timeout FBC Česká Lípa B
58:56
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Filipec, asistoval Martin Pechatý (5:6).
58:20
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval David Gebhardt (5:5).
57:48
Timeout Florbal Teplice
55:07
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
37:45
Trestné střílení družstva Florbal Teplice neproměnil Martin Severa.
35:42
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Kadlec, asistoval Martin Pechatý (5:4).
35:01
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Lukáš Fiala (5:3).
34:17
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (5:2).
33:02
Vyloučen hráč David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
31:58
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Lukáš Smolnický, asistoval Petr Procházka (5:1).
30:02
Vyloučen hráč Tomáš Raboch družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
28:51
27:43
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Jančuk, asistoval Marek Kocourek (4:1).
20:00
20:00
19:30
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Jan Filipec (3:1).
08:43
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Karel Veber, asistoval Petr Procházka (3:0).
06:45
05:45
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Jančuk, asistoval David Hybš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Martin Pechatý, Pavel Kadlec, Martin Severa, Milan Gerhard, Jan Filipec
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Petr Procházka, Marek Šebera, David Böhme, Jan Šebera, Karel Veber