3:1
- : -
FBK Jeseník
FBK Jeseník
branky (asistence): 05:04 Martin Příhoda (Petr Čelechovský), 10:30 Martin Příhoda (Petr Čelechovský), 10:45 Martin Juroš (vlastní branka), 12:29 Lukáš Ďopan (Marek Ďopan), 17:20 Ondřej Stavianis (Lukáš Ďopan), 31:35 Lukáš Ďopan (Marek Ďopan), 41:57 Lukáš Ďopan (Václav Břenek), 46:53 Jan Lutonský (Marek Ďopan), 56:10 Marek Ďopan (Lukáš Ďopan)
branky (asistence): 06:54 Antonín Godiš (Tomáš Vežranovský), 10:06 Daniel Bitzánek (Antonín Godiš), 20:24 Daniel Bitzánek (Martin Juroš), 49:39 Filip Matějka (Tomáš Vežranovský)

FBK Jeseník - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 9:4
6. Martin Příhoda, 11. Martin Příhoda, 11. Martin Juroš, 13. Lukáš Ďopan, 18. Ondřej Stavianis, 32. Lukáš Ďopan, 42. Lukáš Ďopan, 47. Jan Lutonský, 57. Marek Ďopan - 7. Antonín Godiš, 11. Daniel Bitzánek, 21. Daniel Bitzánek, 50. Filip Matějka; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 1:2 + Daniel Bitzánek 5; využití: 1:1; diváků: 230; zásahy brankářů: Petr Bárta ? - Jan Piško ?; po třetinách: 5:2, 1:1, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích 2/2: FBK Oléééééé. Jo a ještě bych zmínil prolomení střelecké impotence Ondřeje Stavianise, El greco olé!!!
59:59
Komentář trenéra hostů: Od začátku utkání jsme bohužel tahali za kratší konec a když už jsme se dostali do zápasu, srazily nás oslabení. Jeseník zahrál několik výborných akcí, díky nimž nám odskočil a nám se nedařilo prosazovat tak, abychom dnes brali body. Děkuju za férové utkání a Jeseníku gratuluji k první výhře v jejich krásné nové hale.
59:59
Komentář trenéra domácích 1/2: Tento zápas se dostane zcela určitě do análů Jesenického florbalu. Nejen tím, že to byl první zápas na domácí půdě po dvaceti letech, ale především nástupem třech bratrských dvojic. Chtěli bychom poděkovat především týmu hostí, že body nechali u nás doma, rozhodčím a všem fanouškům, kteří nás neúnavně podporovali.
59:30
Pro Frýdek Místek musí být frustrující, když fanoušci ještě před koncem zápasu děkují jesenickým hráčům za výhru
59:00
POslední minuta zápasu, fanoušci vstávají ze svých sedátek a skandují JESENÍÍÍÍÍÍÍÍK
58:22
Libor Procházka jako pořádný obránce ubránil nárazy Bitzánka
57:40
Pavel Koriťák se snaží taženou střelou dotáhnout výsledek na dvouciferné číslo
57:00
Zbývají poslední tři minuty zápasu. Podaří se domácím dotáhnout počet golů na 10?
56:10
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Ďopan, asistoval Lukáš Ďopan (9:4).
56:10
Duo Ďopan si připisuje hattrick!!! O těchto dvou klucích se bude soupeřům i zdát
54:39
Fandí celá hala. Zápas navštívilo úžasných 230 fanoušků, děkujeme za podporu!
53:52
Mistr zorby Stavianis zpracovává nahrávku přes celou halu a snaží se ji protlařčt přes golmana
52:21
Barťas neskutečně drží jesenické hráče a vychytává střelu z úniku od Bitzánka
49:40
Matějka konečně využil všech svých příležitostí a dává Jeseníku gol
49:39
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Tomáš Vežranovský (8:4).
48:59
Rozhodčí bez debat potrestali nedovolenou vzdálenost obou družstev, pořádek musí být
48:56
Vyloučen hráč Michal Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:23
Fanoušci skandují přezdívku Lukáše Audyho, "Shlukes na plac" a my všichni doufáme, že se toho dočkáme
46:53
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Jan Lutonský, asistoval Marek Ďopan (8:3).
45:33
Marek Ďopan přebíhá celou halu a fanoušci nadšeně výskají, především fanynky
45:03
Matějka měl další možnost dotáhnout útok do zdárného konce, střílí však vysokooo nad bránu
41:57
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Václav Břenek (7:3).
41:57
Vyloučen hráč Martin Juroš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
39:45
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:39
Brankář Frýdku Místku se nenechává zaskočit rychlými útoky jesenických a pohotově lape po míčku
37:04
Petr Fiala střílí z půlky, ale dalece míjí bránu
36:13
Krásná jesenická kombinace zakončená cinknutím míčku o tyčku brány střelou Zbyni Slováčka
34:29
Bitzánek odpaluje letící míček, mimo bránu
33:57
Petis se zmocnil míče holí v jedné ruce a přeběhl přes celé hřiště hlava nehlava
32:31
Martin Juroš se vyřítil odnikud, překazil nahrávku soupeře , ale netrefil bránu
31:35
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Marek Ďopan (6:3).
31:35
A máme tady další neskutečný kousek z továrny dua Ďopan, tentokrát se podařilo zakončit do brány
28:48
Radimovi Klimeckému se podařilo trefit míčkem strop haly
28:05
Vašek Břenek si tahá míček přes půl haly a tahem se snažil umístit do brány
27:09
Jeseničtí fanoušci povzbuzují až se nová hala otřásá, vytváří perfektní atmosféru
26:14
David Pišek se neočekávaně rozběhl, jeho překvapivý útok skončil v rohu u soupeřovy brány