3:1
2:0
2:7
- : -
branky (asistence): 05:52 Filip Svoboda (Ondřej Miškov), 08:19 Ondřej Miškov (Jaromír Filip), 10:47 Ondřej Miškov (Filip Svoboda), 23:03 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 24:27 Jaromír Filip, 51:27 Ondřej Miškov (Jaromír Filip), 56:29 Filip Svoboda (Ondřej Miškov)
branky (asistence): 11:20 Jakub Závoda (Denis Smilovský), 42:21 Radek Jantoš (Adam Kučera), 44:01 Filip Cihlář (Tomáš Kříž), 44:24 Radek Jantoš (Jakub Závoda), 48:24 Adam Kučera (Radek Jantoš), 48:58 Jan Lukáš (Filip Kryštof), 52:51 Lukáš Louda (Tomáš Kříž), 56:58 Adam Kučera (Radek Jantoš)

FBC ORCA KRNOV - 1. FBK Eagles Orlová 7:8
6. Filip Svoboda, 9. Ondřej Miškov, 11. Ondřej Miškov, 24. Jaromír Filip, 25. Jaromír Filip, 52. Ondřej Miškov, 57. Filip Svoboda - 12. Jakub Závoda, 43. Radek Jantoš, 45. Filip Cihlář, 45. Radek Jantoš, 49. Adam Kučera, 49. Jan Lukáš, 53. Lukáš Louda, 57. Adam Kučera; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Ondřej Láryš 26 - Michal Klučár 23; po třetinách: 3:1, 2:0, 2:7;
60:01
To je ode mne dneska všechno. Přeji hezký zbytek večera. PS: doufám, že se Filipovi Vrchovskému online zápis líbil ;)
60:00
Střely ve třetí části: Krnov 15 - Orlová 17
60:00
Komentář vedoucího hostujícího týmu: První dvě třetiny byly z naší strany hrůza a děs. V třetí třetině jsme k tomu přistoupili tak jak jsme měli od začátku a šťastně jsme otočili. Děkujeme soupeři a pořadatelům za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácího týmu: Ve třetí třetině byl soupeř jasně lepší a to rozhodlo o výsledku utkání. Děkujeme soupeři i pořadatelům.
60:00
59:59
Tak i zápasu...
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny, nebo i zápasu?
58:45
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
58:45
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
58:45
Svoboda poslal hráče k zemi. Orlová si zahraje další přesilovku.
56:58
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Radek Jantoš (7:8).
56:58
Kučera na přední tyč a vrací Orlové vedení.
56:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Ondřej Miškov (7:7).
56:27
Vyloučen hráč Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:27
Miškov vybojoval přesilovou hru pro svůj tým. Bude z toho i vyrovnání?
52:51
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Tomáš Kříž (6:7).
52:51
Loudova bomba doletěla až do branky.
51:27
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (6:6).
51:27
Miškov srovnává jeho typickým výjezdem.
50:39
Boční síťka nyní pomohla Láryšovi.
48:58
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Lukáš, asistoval Filip Kryštof (5:6).
48:58
Ajajajaj. Láryš už skoro držel míček v ruce, nakonec je z toho vedení Orlové.
48:24
48:24
Kučera ukázal další ze svých výběhů. Tentokrát už jeho střela končí v bráně. Máme srovnáno. To bude ještě drama!
45:05
Vyloučen hráč Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
44:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Jakub Závoda (5:4).
44:24
Tak tohle bude Juřinu s Láryšem hodně mrzet. Jantoš nahodil až naivně balón na bránu. Toto nahození však skončilo v bráně.
44:01
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Cihlář, asistoval Tomáš Kříž (5:3).
44:01
Kříž poslal dlouhý pass na Cihláře, ten si s přihrávkou, Planým i Láryšem poradil a umístil balón do branky.
43:56
Miškov se obtočil kolem Jantoše, ten souboj neustál a skončil na zemi. Naštěstí bez zranění.
42:52
Orlová v tlaku, nyní vyslali hráči hostů několik opravdu nebezpčných střel na domácí bránu. Láryš drží svůj tým.
42:21
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Adam Kučera (5:2).
42:21
Jantošova střela z půlky byla tak dobře skrytá, že doletěla až do brány.
41:47
Oba týmy v plném počtu.
41:30
Baránek to vzal v oslabení na sebe, jeho střela míjí bránu.
40:01
Komplikace s časomírou... ještěže tady máme Bjetku Nykodymovou, která všechny problémy vyřešila a můžeme zahájit třetí třetinu.
40:00
40:00
Skončila nám druhá třetina. Domácí zvýšili své vedení o 2 góly. Co bude dál?
40:00
Střely v druhé části: Krnov 6 - Orlová 7.
40:00
39:37
39:37
Filip Svoboda si s Kučerou chtěl vyříkat danou situaci. Odnáší si z toho dvouminutový trest.
39:09
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
39:09
Přesilovku pro domácí vybojoval Dominik Novák.
38:50
Planý předvedl další individuální výkon. Jeho přihrávku na Čevelu však vykryl gólman.
37:28
Janáč předvedl neuvěřitelný návrat do zadu. Jeho přihrávku však vystihl Jantoš, který však mířil mimo.
36:15
Smilovský mimo. K teči se přiznal Láryš. Rozehrávat tedy budou hosté.
35:20
Ondra (Janáč) na Ondru (Miškova).. hostující tým si pomohl faulem a je z toho rozehrávka pro domácí.
34:47
Domácí v plném počtu.
34:11
Kučera si nejspíš spletl sporty a nyní mířil až do basketbalového koše.
32:47
Vyloučen hráč Dominik Novák družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
32:47
Další přesilovka pro Orlovou. Přijde další gól v oslabení Orcy?
32:00
Miškova je teď všude plno, nejdřív si ze dvou protihráčů udělal kužely, po střele ještě vybojoval míček zpět a založil další akci.
30:00
Dnešní utkání sleduje 57 diváků, děkujeme!
29:52
Tyčka po střele Kučery.
28:08
Zbořil na zemi. Jarda Filip ho trefil došvihem při střele. Střela i Zbořil jsou mimo hrací plochu.
27:45
Kučera zpracoval za mantinel. Míček pro domácí.
27:07
Honza Šulavík předvedl gymnastický prvek, konkrétně kotoul vzad. Za provedení by si zasloužil 8 bodů z 10.
26:17
Jarda Filip špatně došlápl a leží na hřišti. Nakonec vše dobře dopadlo a odchází po svých.
26:01
Domácí v plném počtu. Hostující tým ani jednou neohrozil bránu domácích.
24:27
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (5:1).
24:27
Filip vystihl situaci velmi krásně. Obral Loudu o míček a poté překonal Klučára na bližší tyč.
24:01
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
24:01
Možnost přesilovky mají i hosté.
23:03
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (4:1).
23:03
Filipovi se předváděná hra v přesilovce nejspíš nelíbila, tak to vzal na sebe a přidává další gól.
22:54
Přesilovka zatím nic efektivního nepřinesla.
21:39
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
21:39
Orca si zahraje první přesilovou hru.
21:28
Baránek nyní soupeřil se svou hokejkou. Dneska ho výbava nějak neposlouchá.
20:01
Úvodní buly druhé si připisují hosté, konkrétně Zbořil.
20:00
20:00
Střely v první části: Krnov 9 - Orlová 9
20:00
Skončila první třetina dnešního utkání. Domácí odchází do šatny s dvoubrankovým vedením. Na hřišti jsme mohli vidět řadu povedených akcí na obou stranách.
20:00
19:40
Tököly vyzkoušel pozornost Láryše. Ten přízemní střelu v klidu chytá.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:40
Šéftrenér domácího klubu se nyní ujal role pořadatel a urovnal mantinely po strkanici hráčů. Štěpo děkujeme!
18:20
Filip z velkého úhlu zkusil Klučára. Ten maskou vyráží.
17:30
Novák s Čevelou v situaci 2 na 1. První jmenovaný vzal situaci na sebe, s čímž si Klučár poradil.
17:00
Orlová si nyní připsala několik pokusů, všechny však do blokujících hráčů.
16:10
Jantoš nevyužil Kučerovy nabídky a vysoko přestřeluje.
14:46
Nepokoje před hostující bránou vyřešil výjezdem s míčkem Filip Kryštof. Už už to ale vypadalo na další branku domácích.
14:20
Orlová kombinuje na vlastní polovině.
12:49
Aby mu to nebylo líto, tak přestřeluje i domácí kapitán Filip.
12:35
Šrámek z pěkné pozice vysoko nad.
11:20
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Závoda, asistoval Denis Smilovský (3:1).
11:20
Závoda si vyjel s míčkem a ze středu střílí první branku svého týmu.
10:47
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Filip Svoboda (3:0).
10:47
Z výhody volného úderu hostí se stala obrovská nevýhoda. Svoboda vystihl přihrávku a řítil se sám na hostující bránu. V jeho útoku mu ještě pomohl Miškov, který uklidil míček do prázdné brány.
10:24
Baránek nyní pobavil celou halu, když se mu na středu hřiště vyzula bota. Mrška jedna neposlušná.
09:40
Další tyč v Láryšově bráně.
08:19
08:19
Pěkná situace prvního útoku domácích. Svoboda do rohu na Filipa, ten před bránu na Miškova a ten pod nohu Klučára.
07:50
Jirka Planý předvedl pěknou individuální akci. Jeho pokus však mířil mimo bránu.
07:07
Svoboda to zkusil znovu, tentokrát jeho úmysl odhalil Kučera a střelu zblokoval.
05:52
05:52
Filip Svoboda si zařval na Ondřeje Miškova, ten ho přesnou přihrávkou našel na modré. A první jmenovaný umístil balónek až za záda Klučára. 1:0 pro domácí.
04:40
Ondra Láryš schytal sekyru ho masky. Míček má však pod kontrolou a hra pokračuje dál.
04:20
Štěpán Čevela si připsal úspěšný blok proti střele Kučery.
03:40
Tyčka po střele Smilovského.
02:00
Zatím spíš taková "oťukávačka" z obou stran. Nic většího jsme ještě neviděli.
00:01
První buly vyhrál domácí Jarda Filip. A Orca zakládá první útočnou akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Lukáš Louda, Adam Kučera, Josef Zbořil, Radek Jantoš, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Ondřej Láryš; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Filip Svoboda, Ondřej Janáč
00:00
Dobrý den, vážení sportovní diváci. Vítám Vás u 3. kola divize D, kde mezi sebou nastoupí týmy FBC Orca Krnov a 1.FBK Eagles Orlová. Oba týmy mají po prvním dvoukole shodně jednu výhru a jednu remízu. Poslední společné klání těchto týmů jsme mohli vidět v 3. kole poháru České pojišťovny, kde po výhře 8:3 postoupil domácí tým FBC Orca Krnov. Uvidíme výhru domácích i dnes?