3:0
3:1
10:1
- : -
branky (asistence): 15:12 Jiří Křesák (Václav Strejček), 18:44 Daniel Novák (Jakub Kořán), 19:59 Lukáš Pluskal (Tomáš Mareš), 31:55 Tomáš Mareš (Václav Strejček), 34:38 Tomáš Mareš (Vojtěch Houska), 35:17 Lukáš Pluskal (Jakub Kořán), 43:08 Jiří Křesák (Václav Strejček), 46:07 Martin Košta (Dominik Harman), 47:35 Jakub Kořán (Lukáš Pluskal), 49:49 Lukáš Pluskal (Vojtěch Houska), 50:01 Martin Košta (Daniel Novák), 51:45 Daniel Novák (Jakub Kořán), 51:58 Václav Strejček (Jiří Křesák), 52:53 Daniel Novák (Jakub Kořán), 54:00 Jiří Křesák (Lukáš Pluskal), 55:40 Lukáš Pluskal (Vojtěch Houska)
branky (asistence): 26:20 Vladimír Laňka (Ondřej Zmrhal), 43:35 Ondřej Zmrhal (Vojtěch Jonák)

FbC Strakonice P.A. - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 16:2
16. Jiří Křesák, 19. Daniel Novák, 20. Lukáš Pluskal, 32. Tomáš Mareš, 35. Tomáš Mareš, 36. Lukáš Pluskal, 44. Jiří Křesák, 47. Martin Košta, 48. Jakub Kořán, 50. Lukáš Pluskal, 51. Martin Košta, 52. Daniel Novák, 52. Václav Strejček, 53. Daniel Novák, 55. Jiří Křesák, 56. Lukáš Pluskal - 27. Vladimír Laňka, 44. Ondřej Zmrhal; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2 + Jakub Kocour 5; využití: 4:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Jan Vaníček 9 - Tomáš Hlava 29; po třetinách: 3:0, 3:1, 10:1;
60:00
Trenér hostí: Sympatický výkon, nesedl nám povrch. Děkuji divákum, rozhodčím a soupeři.
60:00
Trenér domácích: Děkujeme soupeři, doufáme že si užijou strakonickou pouť. Zdravíme trenéra Mikeše.
60:00
59:45
Houska mladší teď přimo doprostřed.
58:00
Slečna Nováková se usmívá, domácí diváci jsou s výsledkem spokojení.
57:00
Hostující golman výborně proti Řezankovi.
56:30
Diváci už čekají na konec zápasu, který opravdu moc krásy nenabízí.
55:40
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Vojtěch Houska (16:2).
54:45
Hostující golman výborně.
54:00
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Lukáš Pluskal (15:2).
53:30
Mareš tyčka tyčka ven.
52:53
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Daniel Novák, asistoval Jakub Kořán (14:2).
52:00
VENCA STREJČEK SE KONEČNĚ TREFIL
51:58
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Václav Strejček, asistoval Jiří Křesák (13:2).
51:45
50:30
Dnešní zápas moc krásy nenabízí, snad jen slečnu Novákovou na tribuně.
50:01
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Martin Košta, asistoval Daniel Novák (11:2).
49:49
49:23
Vyloučen hráč Karel Řezanka družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:50
Domácí zahajují dlouhou přesilovku a desítka je ve vzduchu.
48:49
Vyloučen hráč Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 5 minut za hrubost.
48:15
Vaníček z čáry vytáhl jistý gol.
47:35
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán, asistoval Lukáš Pluskal (9:2).
47:13
Střela hostů přes třičtvrtě hřiště Vaníčka neohrozila.
46:08
Haďák nechytatelně pod břevno.
46:07
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Martin Košta, asistoval Dominik Harman (8:2).
45:31
Novák sám zakončuje ze středu ale nad.
43:35
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Ondřej Zmrhal, asistoval Vojtěch Jonák (7:2).
43:25
Řezanka se teď nepřijemně potkal s mantinelem.
43:08
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Václav Strejček (7:1).
42:06
Z obou stran teď ne přiliš nebezpečné střely od půlky.
41:05
Hostující 72 sám před Vaníčkem, ale domácí golman skvěle.
40:30
Brejky hostí konči na hokejkách domácích.
40:01
Buly pro hosty.
40:00
40:00
39:59
Domácí tlačí hosty v závěru druhé třetiny.
38:20
Harman parádně střílí, ale hostující golman předvedl pěkný zákrok.
37:13
Tvrdý souboj u mantinelu, který končí faulem domácího Košty.
37:10
Hosté už opravdu jen brání.
36:00
Střely domácích se konečně ujímají a rázem je z toho vedení o pět branek.
35:17
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Jakub Kořán (6:1).
34:38
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Vojtěch Houska (5:1).
33:39
Vyloučen hráč Ondřej Zmrhal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
33:30
Hostující střídačka neztrácí dobrou náladu.
32:45
Vaníček fantasticky.
31:55
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Václav Strejček (4:1).