2:1
2:0
3:1
- : -
branky (asistence): 18:28 Matěj Dopita (Štěpán Hanzl), 19:56 Dominik Hudec (Tomáš Marhefka), 27:24 Tomáš Mánek (Marco Lombino), 32:01 Matěj Dopita (Petr Škoda), 40:28 Matěj Dopita (Petr Škoda), 45:35 Dominik Hudec (Matěj Dopita), 49:10 Dominik Hudec (Štěpán Hanzl)
branky (asistence): 03:37 David Novák (Aleš Tůma), 48:27 Martin Převrátil (Vojtěch Starý)

Panthers Praha B - Florbalová akademie MB "A" 7:2
19. Matěj Dopita, 20. Dominik Hudec, 28. Tomáš Mánek, 33. Matěj Dopita, 41. Matěj Dopita, 46. Dominik Hudec, 50. Dominik Hudec - 4. David Novák, 49. Martin Převrátil; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Marek Máčala 28 - Radovan Kopuletý 32; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: domácí 14 - hosté 5
60:00
Střely celkem: domácí 39 - hosté 30.
60:00
59:38
Vyloučen hráč Petr Machač družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za nesportovní chování.
56:31
Hosté hrají v plném počtu. Domácí sice tlačili, ale bohužel pro ně žádný balonek neskončil za zády hostujícího golmana.
54:31
Vyloučen hráč Hieu La Ngoc družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:31
Také domácí si vyzkoušejí přesilovou hru. Uvidíme podobný závěr?!
52:02
Hostující Machač prověřil pevnost obráncovi obuvi střelou z otočky.
51:19
Leckdo by si myslel, že ve třetí třetině budou oba týmy ztrácet na fyzičce, ale opak je pravdou.
49:10
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Dominik Hudec, asistoval Štěpán Hanzl (7:2).
49:10
A máme tu další hattrick na straně domácích. Tentokrát v podání mladičkého Hudce.
48:27
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Martin Převrátil, asistoval Vojtěch Starý (6:2).
48:27
Na ťukec hostujícího dua Převrátil-Starý byl Máčala dost krátký.
46:56
Domácímu Zelinkovi při souboji u mantinelu upadlo tělo, však volný úder budou rozehrávat hosté.
45:35
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Dominik Hudec, asistoval Matěj Dopita (6:1).
43:46
Hosté se nepřetržitě tlačí do zakončení, avšak v koncovce stále pokulhávají.
42:29
Mattes pohrdl nahrávkou jak na stříbrném podnosu a balonek skončil daleko za mantinelem.
40:28
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval Petr Škoda (5:1).
40:28
Pořadatelský stolek se nestihl rozkoukat a už tu máme hattrick v podání domácího Dopity.
37:06
Vyloučen hráč Martin Kostřica družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hra rukou.
37:06
Kostřica byl nejprve vyloučen za hru vysokou holí, ale sám se přiznal, že to nebyla hůl, nýbrž ruka.
32:01
32:01
Škoda teď krásně našel Dopitu, který zkušeně nejdříve stáhl balón a pak zavěsil nad bezmocného golmana.
27:24
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Marco Lombino (3:1).
27:24
Tohle bylo tak hezký, že to ani popsat nedokážu.
23:11
Lombiho střelu z mezikruží s přehledem pokrývá Kopuletý.
21:58
Napadání Panthers hostům nedělá problém a v klidu si pokrývají balonek a tlačí se na útočnou polovinu.
21:05
Mattes se zapomněla na polovině soupeře a následovalo přečíslení Mladé Boleslavi, které uklidňuje Máčala.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí - 9, hosté - 8
20:00
19:56
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Dominik Hudec, asistoval Tomáš Marhefka (2:1).
19:56
Novák z otočky posílá Panthers do vedení!
19:01
Máčala teď neskutečně podržel domácí tým, když chytil všechny 3 dorážky soupeře!
18:28
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval Štěpán Hanzl (1:1).
18:28
Hanzl našel krosovkou volného Dopitu, který se z první nemýlil!
17:30
Mattes dal gól, ale až poté, co rozhodčí pískl faul, takže smůla.
14:15
Tvrdek teď poslal krásnou křižnou přihrávku na Mánka, ten ale někde ztratil mušku a při střele i botu, takže z toho nic nebylo.
12:17
Hanzl teď předvádělsvé šikovné ruce v rohu Bolky, nicméně neměl komu nahrát a Bolka ho zastavila faulem.
09:47
Kostřica teď upadl, ale nevím proč a jak a zdravotnice Ježková mu dělá teď něco s obličejem. Prý kontroluje, zda mu to neubralo na kráse a výsledek je prý uspokojivý.
08:41
Zatím to není moc pohledná podívaná, především od Panterů, kde má několik týpků zkušenosti z NFL, bych čekala více.
03:37
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil David Novák, asistoval Aleš Tůma (0:1).
03:37
Přes rozhodčí jsem neviděla, jak padl gól, ale zdravotnice Ježková to okomentovala slovy: „Tady ten Kryštof chyběl."
03:03
Lombino teď prověřil pevnost bot obránce Boleslavi, Boleslav na oplátku pevnost chráničů golmana Máčaly.
02:10
Domácí Kostřica teď nahazoval dlouhý balón na Škodu, škoda, že se Škoda schoval za obránce.
01:25
Zatím se na hřišti neděje nic zajímavého, co by stálo za zmínku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB "A": brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Martin Převrátil, Hieu La Ngoc, Jan Hála, David Novák, Aleš Tůma
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Tomáš Marhefka, Dominik Hudec, Martin Kostřica, Štěpán Hanzl, Matěj Dopita