0:1
1:3
2:2
- : -
branky (asistence): 28:07 Michal Kelbler (Vojtěch Maca), 49:56 Jan Vlček, 58:24 Jan Vlček (Michal Kelbler)
branky (asistence): 05:22 Radovan Kubek (Jiří Sedláček), 29:40 Filip Šlápota (Jiří Sedláček), 37:20 Michal Obertan (Filip Šlápota), 37:49 Filip Šlápota (Michal Obertan), 41:08 Petr Stejskal (Radovan Kubek), 47:04 Daniel Holeček

Snipers Třebíč B - TJ Centropen Dačice 3:6
29. Michal Kelbler, 50. Jan Vlček, 59. Jan Vlček - 6. Radovan Kubek, 30. Filip Šlápota, 38. Michal Obertan, 38. Filip Šlápota, 42. Petr Stejskal, 48. Daniel Holeček; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Jaroslav Kučera 36 - Tomáš Ferdan 23; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Zápas jsme odehráli v dobrém tempu, mrzet nás mohou neproměněné šance a závěr zápasu, který jsme už po druhé za sebou zahráli lehkovážně. Děkujeme soupeři za hru.
59:59
Komentář trenéra domácích: Neproměňování šancí a přesilovek nás stál lepší skóre. Děkujeme soupěři za dobrou hru.
59:59
Střely po 3. třetině: domácí - 11, hosté - 15
59:59
Celkový počet střel: domácí - 26, hosté - 42
59:48
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za držení.
59:19
Domáci zakládají poslední nápor tohoto utkání.
58:24
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jan Vlček, asistoval Michal Kelbler (3:6).
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:34
Vyloučen hráč Michal Obertan družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
57:06
Timeout Snipers Třebíč B
55:26
Domácí začínají tlačit na soupeře.
51:24
Rychlá Dačická kombinace na jejichž konci byla nebezpečná střela, miček se odrazil od brankové konstrukce.
49:56
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jan Vlček bez asistence (2:6).
48:59
Nebezpečná střela od Dačického hřáče z rohu velkého brankoviště mířila přímo do golmana.
47:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček bez asistence (1:6).
41:08
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Radovan Kubek (1:5).
37:49
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Michal Obertan (1:4).
37:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Filip Šlápota (1:3).
36:25
Dačice drží Třebíč na obrané polovině.
34:22
Stav utkání: Snipers Třebíč 1:2 TJ Cetropen Dačice
32:25
Volný úder pro Snipers Třebíč v blízkosti branky vedlo jen ke strátě míče.
31:57
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil Kryštof Kůs.
29:40
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Jiří Sedláček (1:2).
28:07
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval Vojtěch Maca (1:1).
27:20
Nádherný zákrok třebíčského golmana po teči vlastního hráče.
25:10
Dačice nahodily na neobsazeného hráče před Třebíčskou brankou, teč špatně provedena.
23:17
Hosté v plném počtu.
21:17
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:14
Třebíčský hráč měl před sebou prázdnou branku, ale netrefil se.
19:00
Poslední minuta 1. třetiny.
17:40
Třebíč trefila tyč.
16:30
Nebezpečná střela při Třebíčském střídaní.
15:25
Útočné přečíslení před Třebíčskou brankou, šance neproměněna.
14:12
Rozhodčí napomínají Dačice za opakované připomínky.
13:32
Hra je vyrovnaná.
08:58
07:50
Snipeři kombinují na útočné polovině.
06:58
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vražení zády.
05:22
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jiří Sedláček (0:1).
03:30
Vyloučen hráč Martin Švanda družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za špatné střídání.
02:00
Nebezpečná střelá která proletěla kolem hostující branky.
01:07
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč B neproměnil Georgios Tzimas.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Petr Stejskal, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner, Tomáš Kubek
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč B: brankář: Jaroslav Kučera; hráči v poli: Jakub Diviš, Lukáš Štveráček, Jan Vlček, Michal Kelbler, Georgios Tzimas