2:1
4:1
4:1
- : -
branky (asistence): 05:27 Petr Tůma (Miloš Vojtíšek), 09:23 Martin Jaeger (Ondřej Bartůšek), 22:08 Petr Tůma (Miloš Vojtíšek), 23:47 Miloš Vojtíšek (David Lukáš), 31:55 Petr Tůma (Kryštof Garreis), 32:42 Miloš Vojtíšek, 44:23 David Lukáš (Ladislav Vorel), 52:42 Miloš Vojtíšek (David Lukáš), 57:05 David Lukáš (Petr Tůma), 59:56 Petr Vachtl (Miloš Vojtíšek)
branky (asistence): 05:45 Jiří Schwarz (Martin Zelený), 23:51 Václav Rejna, 53:15 Antonín Tvrdík (Jiří Vokřál)

SK Florbal Benešov - FBC Kutná Hora  10:3
6. Petr Tůma, 10. Martin Jaeger, 23. Petr Tůma, 24. Miloš Vojtíšek, 32. Petr Tůma, 33. Miloš Vojtíšek, 45. David Lukáš, 53. Miloš Vojtíšek, 58. David Lukáš, 60. Petr Vachtl - 6. Jiří Schwarz, 24. Václav Rejna, 54. Antonín Tvrdík; rozhodčí: Vít Voltr - Petr Kubuš; vyloučení: 6:5; využití: 2:2; zásahy brankářů: Lukáš Brož 24 - Jaroslav Dlouhý 21; po třetinách: 2:1, 4:1, 4:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Z naší strany byla první třetina nervózní. Ve druhé jsem již hráli svoji hru. Děkujeme soupeři a hlavně divákům za návštěvu.
59:59
Komentář trenéra hostů: Soupeř byl celý zápas lepší a to se promítlo i ve výsledku. Děkujeme soupeři za hru a divákům za podporu.
59:56
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval Miloš Vojtíšek (10:3).
57:05
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Petr Tůma (9:3).
57:05
David Lukáš nachází prostor mezi nohama brankáře hostů a mění stav ve prospěch Benešova.
56:37
Vyloučen hráč Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
53:15
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Antonín Tvrdík, asistoval Jiří Vokřál (8:3).
52:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval David Lukáš (8:2).
52:42
David Lukáš našel krásnou přihrávkou Miloše Vojtíška a ten ze vzduchu zakončoval.
52:09
Vyloučen hráč Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
48:43
Vyloučen hráč Ondřej Bartůšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra rukou.
47:50
Brankář hostů opět zachránil tým od gólu domácího kapitána.
44:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Ladislav Vorel (7:2).
44:23
Dalekonosná střela Davida Lukáše skončila v levém rohu soupeřovy brány.
42:20
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra rukou.
41:49
Vyloučen hráč Lukáš Brož družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
35:30
Kutná Hora se úspěšně ubránila Benešovské přesilovce.
34:35
Tůmova bomba tentokrát nestačila na brankáře hostů, který předvádí fantastické zákroky.
33:27
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
32:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek z trestného střílení (6:2).
32:42
Miloš Vojtíšek si doslova pohrál s hostujícím brankářem a chladnokrevně zavěsil.
31:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Kryštof Garreis (5:2).
30:45
Vyloučen hráč Petr Vachtl družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
29:56
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil Jan Dus.
29:56
Hosté opět nevyužily možnosti v podobě nájezdu a stav zůstává nezměň.
28:53
Kutná Hora zvyšuje nátlak na domácí a snaží se, zatím neúspěšně, trefit benešovskou bránu.
25:57
Vyloučen hráč Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
23:51
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Václav Rejna bez asistence (4:2).
23:47
23:47
Po přijmutí "crossové" přihrávky od Lukáše Davida Vojtíšek zvyšuje náskok domácích.
22:08
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Miloš Vojtíšek (3:1).
22:08
Další spolupráce Vojtíška a Tůmy nemůže znamenat nic jiného, než další gól v síti hostí.
20:01
Buly opět vyhrává domácí tým.
20:00
20:00
18:29
Vyloučen hráč Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
18:26
Tým z Kutné Hory i v druhé přesilovce nevyužívá své šance.
16:09
Vyloučen hráč Kryštof Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra bez hokejky.
14:52
Střela kapitána hostí, Václava Rejny, zasáhla Brože.
14:19
Brož fantastickým zákrokem zachránil domácí od inkasovaného gólu.
09:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Ondřej Bartůšek (2:1).
09:23
Po nadějné střele Bartůška se míček odrazil k florbalce Jaegera, který balónek doťukl takřka do prázdné brány.
09:10
Vorel se po palubovce projel doslova jak tučňák na ledu.
05:45
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Martin Zelený (1:1).
05:45
Schwarz nenechává svůj tým zahanbit a využívá své šance v přesilovce.
05:27
05:27
Benešov i v oslabení ukazuje své dovednosti a Tůma vstřeluje první gól utkání.
05:18
Vyloučen hráč Tomáš Pícha družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
03:02
Oba týmy do zápasu vstupují s velkým nasazením a síly jsou prozatím vyrovnané.
00:40
Golman domácích prokázal týmového ducha a i přes bolest kotníku zůstává v bráně.
00:01
Počáteční buly vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Voltr a Petr Kubuš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Petr Listík, Václav Rejna, Jiří Vokřál, Jiří Petrásek, Lukáš Vojtěch
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Petr Tůma, Miloš Vojtíšek, Ladislav Vorel, Petr Vachtl