0:3
1:5
2:0
- : -
branky (asistence): 25:15 Tomáš Mánek (Karol Janíček), 41:33 Jan Tvrdek (Tomáš Mánek), 49:44 Martin Mattes (Josef Zelinka)
branky (asistence): 03:16 Jakub Musílek (Tomáš Vintr), 10:23 Martin Zeidler (Ondřej Schuller), 15:17 Ondřej Schuller (Martin Dušek), 23:33 Jan Štercl (Jakub Musílek), 24:39 Martin Zeidler (Martin Dušek), 29:53 Jan Štercl (Jakub Musílek), 33:28 Ondřej Klička (Martin Zeidler), 39:06 Martin Dušek (Ondřej Schuller)

Panthers Praha B - Start98 Praha-Kunratice B 3:8
26. Tomáš Mánek, 42. Jan Tvrdek, 50. Martin Mattes - 4. Jakub Musílek, 11. Martin Zeidler, 16. Ondřej Schuller, 24. Jan Štercl, 25. Martin Zeidler, 30. Jan Štercl, 34. Ondřej Klička, 40. Martin Dušek; rozhodčí: Jan Strnad - Lukáš Husák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Marek Máčala 14 - Martin Novotný 29; po třetinách: 0:3, 1:5, 2:0;
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Panthers 14, Start 9
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů Martina Duška: Zodpovědný výkon, založený především na naší obraně. Vyvarovali jsme se nesmyslným náhozům do rohu a hráli přímočaře tak, jak se na Divizi sluší a patří. Náš herní styl ala "hadí uštknutí" opět fungoval. Děkujeme soupeři za super utkání.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Miloslava Mattese: Bohužel to nebyl náš den, soupeř soustředěně bránil a nám nedařilo přehrát tento blok a z protiútoků jsme dostávali góly. Až třetí třetina alespoň trochu splnila naše očekávání. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
58:00
Vyloučen hráč Jan Štercl družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za blokování hokejky.
54:06
Vyloučen hráč Martin Vacenovský družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
49:44
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Mattes, asistoval Josef Zelinka (3:8).
41:33
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Tomáš Mánek (2:8).
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Panthers 13, Start 7
40:00
39:06
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Dušek, asistoval Ondřej Schuller (1:8).
37:35
Vyloučen hráč Martin Kostřica družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
33:28
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Ondřej Klička, asistoval Martin Zeidler (1:7).
29:53
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Štercl, asistoval Jakub Musílek (1:6).
27:35
Vyloučen hráč Josef Tůma družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:15
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Karol Janíček (1:5).
24:39
Timeout Panthers Praha B
24:39
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Zeidler, asistoval Martin Dušek (0:5).
23:33
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Panthers 5, Start 6
20:00
15:17
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Ondřej Schuller, asistoval Martin Dušek (0:3).
10:23
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Zeidler, asistoval Ondřej Schuller (0:2).
03:16
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Musílek, asistoval Tomáš Vintr (0:1).