4:0
2:1
3:0
- : -
branky (asistence): 05:31 Petr Gasparik (Daniel Macek), 07:25 Lukáš Konvalina (Marek Rybka), 13:01 Tomáš Abrhám (Daniel Macek), 16:46 Jan Šafránek (Lukáš Konvalina), 25:49 Daniel Macek (Petr Gasparik), 37:27 Patrik Soukup (Daniel Macek), 52:41 Tomáš Abrhám (David Ladžon), 53:33 Daniel Macek (Petr Kleiner), 56:03 Daniel Macek (Petr Kleiner)
branky (asistence): 23:45 Tomáš Havlíček (Martin Andrle)

Florbal Sokolov - SK Jiskra Domažlice 9:1
6. Petr Gasparik, 8. Lukáš Konvalina, 14. Tomáš Abrhám, 17. Jan Šafránek, 26. Daniel Macek, 38. Patrik Soukup, 53. Tomáš Abrhám, 54. Daniel Macek, 57. Daniel Macek - 24. Tomáš Havlíček; rozhodčí: Václav Patera - Luděk Franc; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 37 - Jaroslav Jůna 15; po třetinách: 4:0, 2:1, 3:0;
60:00
Střely v 3. třetině: Sokolov - 6, Domažlice - 14.
60:00
Komentář trenéra domácích T. Abrháma: Dnes ležérnější tempo hry než proti FBŠ, rozhodla efektivní koncovka, sebejistý výkon brankáře Heczka a neúnavnost matadora Gasparika. Soupeři děkuji za utkání a přeji mnoho štěstí do příštích bojů.
60:00
Vyjádření trenéra hostů: Soupeř ukázal svou kvalitu a výhru si po první třetině pohlídal.
60:00
59:44
Vyloučen hráč Tomáš Havlíček družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
56:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Daniel Macek, asistoval Petr Kleiner (9:1).
53:33
52:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval David Ladžon (7:1).
45:18
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: Sokolov - 5, Domažlice - 14.
40:00
37:27
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Daniel Macek (6:1).
25:49
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Daniel Macek, asistoval Petr Gasparik (5:1).
23:45
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Tomáš Havlíček, asistoval Martin Andrle (4:1).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Sokolov - 13, Domažlice - 10.
20:00
16:46
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Šafránek, asistoval Lukáš Konvalina (4:0).
13:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Daniel Macek (3:0).
12:43
Vyloučen hráč Filip Bořík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
07:25
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Marek Rybka (2:0).
05:31
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Daniel Macek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Luděk Franc.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice: brankář: Jaroslav Jůna; hráči v poli: Martin Andrle, Robert Kubica, Ondřej Baroch, Filip Bořík, Martin Kubů
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Tomáš Abrhám, Marek Rybka, Daniel Macek, Patrik Soukup, Petr Gasparik