0:4
3:3
2:1
- : -
branky (asistence): 26:08 Radoslav Budaj (Ondřej Pšenička), 26:33 Jakub Malý (Martin Myslík), 27:13 Václav Melichar (Paul Peter Fischer), 47:50 Jakub Malý (Václav Melichar), 56:28 Paul Peter Fischer (Václav Melichar)
branky (asistence): 06:29 Ondřej Valíček (Ondřej Budek), 12:30 Ondřej Valíček (Matěj Surák), 15:27 Matěj Zicho (Vlastimil Buchta), 16:07 Matěj Surák (Ondřej Valíček), 22:36 Ondřej Budek (Ondřej Valíček), 26:11 Ondřej Budek, 27:36 Ondřej Valíček (Filip Tábořík), 55:59 Ondřej Budek (Petr Torma)

ASK Lovosice - LFP - Florbalová škola Plzeň A 5:8
27. Radoslav Budaj, 27. Jakub Malý, 28. Václav Melichar, 48. Jakub Malý, 57. Paul Peter Fischer - 7. Ondřej Valíček, 13. Ondřej Valíček, 16. Matěj Zicho, 17. Matěj Surák, 23. Ondřej Budek, 27. Ondřej Budek, 28. Ondřej Valíček, 56. Ondřej Budek; rozhodčí: Lukáš Čech - David Scholz; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 26 - Daniel Mayer 16, Lukáš Břeň 6; po třetinách: 0:4, 3:3, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů- Oproti včerejšku jiné utkání, chtěli jsme vyhrát a důležité jsou 3 body z venku. Děkuji soupeři.
59:59
Komentář vedoucího týmu domácích- Z víkendu jsme chtěli alespoň 3 body, bohužel se nepodařilo. Do příště máme co zlepšovat ale i tak bych chtěl kluky pochválit. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
56:29
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Břeň družstva Florbalová škola Plzeň A
56:28
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Paul Peter Fischer, asistoval Václav Melichar (5:8).
55:59
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (4:8).
50:09
Timeout ASK Lovosice - LFP
47:50
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Malý, asistoval Václav Melichar (4:7).
43:34
Vyloučen hráč Jakub Vandák družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
40:09
Vyloučen hráč Tomáš Janouškovec družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
35:16
Vyloučen hráč Ondřej Pšenička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
27:36
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Filip Tábořík (3:7).
27:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Václav Melichar, asistoval Paul Peter Fischer (3:6).
26:33
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Malý, asistoval Martin Myslík (2:6).
26:11
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek bez asistence (1:6).
26:08
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Radoslav Budaj, asistoval Ondřej Pšenička (1:5).
22:36
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Ondřej Valíček (0:5).
21:39
Vyloučen hráč Tomáš Rudolf družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
16:07
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Valíček (0:4).
15:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Zicho, asistoval Vlastimil Buchta (0:3).
12:30
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Matěj Surák (0:2).
06:29
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Ondřej Budek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Matěj Zicho, Tomáš Janouškovec, Vlastimil Buchta, Dalibor Berka, Jakub Vandák
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Radoslav Budaj, Jiří Kanda, Ondřej Pšenička, Matěj Čapek