- : -
SK Jihlava
SK Jihlava
branky (asistence): 45:57 Michal Beránek (Jan Mikeš)
branky (asistence): 05:16 Radovan Kubek (Pavel Gellner), 06:34 Daniel Holeček, 06:50 Kryštof Kůs (Radovan Kubek), 16:53 Miloš Procházka (Petr Jindra), 22:29 Petr Stejskal (Miloš Procházka), 25:12 Jan Sláma (Filip Šlápota), 33:36 Daniel Holeček (Filip Šlápota), 45:01 Daniel Holeček (Pavel Gellner)

SK Jihlava - TJ Centropen Dačice 1:8
46. Michal Beránek - 6. Radovan Kubek, 7. Daniel Holeček, 7. Kryštof Kůs, 17. Miloš Procházka, 23. Petr Stejskal, 26. Jan Sláma, 34. Daniel Holeček, 46. Daniel Holeček; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 4:5; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: David Navrkal 30 - Lukáš Vacuška 17; po třetinách: 0:4, 0:3, 1:1;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra: Reálný stav jak na tom teď jsme. Musíme dál a pracovat na individuálních činnostech a tím věříme že se zvedne naše hra. Děkujeme soupeři.
59:59
Komentář hostujícího trenéra Davida Černého: Zápas jsme měli vcelku pod kontrolou, i když soupeř byl houževnatý. Děkujeme za hru
59:59
Nejlepší hráči utkání: Domácí: Michal Beránek Hosté: Lukáš Vacuška
58:05
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:20
Domácí tým ve středu hřiště chyboval a tím nabídl slibnou šanci pro hostující tým a té se chytil Procházka který nabídl Jindrovi prázdnou bránu ten však trefuje pouze brankovou konstrukci.
48:06
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za držení.
47:00
Hosté i když mají velký náskok stále napadají a snaží se dostat balónek na svoji stranu
45:57
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Jan Mikeš (1:8).
45:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Pavel Gellner (0:8).
43:52
Vyloučen hráč Tibor Fehér družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
34:30
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
33:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (0:7).
32:29
Vyloučen hráč Michal Beránek družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:29
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:12
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Sláma, asistoval Filip Šlápota (0:6).
25:01
Hra se začíná přiostřovat na obou stranách jsou zbytečně ostré fauly
22:29
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Miloš Procházka (0:5).
22:09
Domácí tým vysílá nebezpečnou střelu tu však hostující gólman vyráží helmou
20:31
Hostující tým ještě více přidali na tempu a domácí se jim snaží dorovnat.
20:00
20:00
16:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Petr Jindra (0:4).
11:54
Vyloučen hráč Jan Mikeš družstva SK Jihlava na 2 minuty za hra na zemi.
11:54
Vyloučen hráč Jan Mikeš družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
09:30
Domácí se snaží kombinovat a najít skulinku v hostující obraně, to se jim však nedaří a pouze přestřelují bránu
08:52
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:00
Domácímu týmu se nedaří dostat na útočnou polovinu
06:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Radovan Kubek (0:3).
06:34
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček z trestného střílení (0:2).
05:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Pavel Gellner (0:1).
05:00
Po standartní situaci trefuje domácí tým pouze horní tyčku
04:20
Po hezké kombinaci se hostům podařilo vystřelit, ale gólman domácích střelu s přehledem chytá
02:10
Hostující tým zatím nepouští domácí na balónek
00:01
Úvodní buly patří domácímu týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Zbyněk Pěnička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Radovan Kubek, Pavel Gellner, Tomáš Kubek, Petr Stejskal, Kryštof Kůs
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Jan Beránek, Michal Beránek, Jan Mikeš, Tomáš Procházka, Miroslav Rezler