2:0
2:2
2:4
1:0
branky (asistence): 01:17 Tomáš Slavík (Jiří Beck), 18:48 Ladislav Procházka (Jakub Lipus), 31:09 Ivan Petr (David Jurášek), 34:52 Ladislav Procházka (Ondřej Štifter), 55:49 Ivan Petr (David Jurášek), 56:51 Ivan Petr, 63:35 Ivan Petr (Ondřej Štifter)
branky (asistence): 32:32 Ondřej Plecháč (Lukáš Kuncman), 36:30 Jakub Mulač (Jan Harák), 44:09 Jakub Mulač (Jan Harák), 45:43 Petr Hromádko (Jan Harák), 52:15 Radim Bobek (Ondřej Plecháč), 58:03 Petr Hromádko (Jakub Mulač)

OLYMP FLORBAL - FbŠ Bohemians B 7:6p
2. Tomáš Slavík, 19. Ladislav Procházka, 32. Ivan Petr, 35. Ladislav Procházka, 56. Ivan Petr, 57. Ivan Petr, 64. Ivan Petr - 33. Ondřej Plecháč, 37. Jakub Mulač, 45. Jakub Mulač, 46. Petr Hromádko, 53. Radim Bobek, 59. Petr Hromádko; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 6:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Hejtík ? - Ondřej Štola ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:4, 1:0;
63:35
63:35
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Ondřej Štifter (7:6).
60:00
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Olymp 13, Bohemians 12
60:00
58:19
Vyloučen hráč Radim Bobek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
58:03
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Jakub Mulač (6:6).
56:51
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr z trestného střílení (6:5).
55:49
Timeout OLYMP FLORBAL
55:49
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval David Jurášek (5:5).
52:15
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Radim Bobek, asistoval Ondřej Plecháč (4:5).
51:54
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
50:58
Vyloučen hráč Jakub Lipus družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
50:58
Vyloučen hráč Jakub Lipus družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
46:08
Vyloučen hráč Ondřej Štifter družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
45:50
45:43
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Jan Harák (4:4).
44:09
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač, asistoval Jan Harák (4:3).
40:10
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil Petr Hromádko.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Olymp 17, Bohemians 6
40:00
36:30
34:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ladislav Procházka, asistoval Ondřej Štifter (4:1).
32:32
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Lukáš Kuncman (3:1).
31:43
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
31:09
29:26
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
29:26
Vyloučen hráč Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Olymp 14, Bohemians 9
20:00
18:48
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ladislav Procházka, asistoval Jakub Lipus (2:0).
09:28
Vyloučen hráč Ondřej Štifter družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:48
Vyloučen hráč Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za blokování hokejky.
01:17
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Slavík, asistoval Jiří Beck (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Lukáš Kuncman, Jakub Mulač, Ondřej Plecháč, Petr Červenka, Petr Hromádko
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Jiří Beck, Marek Budil, Ivan Petr, David Nesnídal, David Jurášek