3:2
1:3
1:2
- : -
branky (asistence): 07:48 Tomáš Jančuk (Daniel Kněžour), 17:55 Matěj Hladík (Karel Veber), 19:59 Lukáš Smolnický (Jan Merlíček), 27:58 Petr Procházka (Karel Veber), 56:20 Matěj Hladík (Petr Procházka)
branky (asistence): 01:08 Jindřich Grosse (Matěj Žaloudek), 10:25 Jakub Kolstrunk (Josef Novák), 31:26 Jindřich Grosse (Jakub Kolstrunk), 32:06 Jindřich Grosse (Leoš Nergl), 39:34 Martin Tůma (Jiří Strnad), 40:39 Leoš Nergl (Matěj Žaloudek), 48:31 Jindřich Grosse (Jakub Kolstrunk)

FBC Česká Lípa B - Florbal Ústí B 5:7
8. Tomáš Jančuk, 18. Matěj Hladík, 20. Lukáš Smolnický, 28. Petr Procházka, 57. Matěj Hladík - 2. Jindřich Grosse, 11. Jakub Kolstrunk, 32. Jindřich Grosse, 33. Jindřich Grosse, 40. Martin Tůma, 41. Leoš Nergl, 49. Jindřich Grosse; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Marek Kocourek 24 - Jan Hrstka 22; po třetinách: 3:2, 1:3, 1:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Vyhraný zápas jsme prohráli svými vlastními chybami. Děkujeme soupeři za zápas. Vyjádření trenéra hostí: Tento šestibodový víkend začal psát svoji historii již na čtvrtečním tréninku, kdy jsme nastartovali náš zodpovědný přístup, který jsme dneska přetavili do florbalových hodů. Děkujeme áčkařům a děkujeme Vikymu.
60:00
58:19
Timeout FBC Česká Lípa B
56:20
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Matěj Hladík, asistoval Petr Procházka (5:7).
55:39
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování hokejky.
48:31
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Jakub Kolstrunk (4:7).
44:22
Vyloučen hráč Marek Fryček družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
40:39
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Matěj Žaloudek (4:6).
40:00
40:00
39:46
Vyloučen hráč Lukáš Smolnický družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
39:34
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Martin Tůma, asistoval Jiří Strnad (4:5).
32:06
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Leoš Nergl (4:4).
31:26
30:31
Vyloučen hráč Josef Novák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:58
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Karel Veber (4:2).
20:00
20:00
19:59
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Lukáš Smolnický, asistoval Jan Merlíček (3:2).
17:55
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Matěj Hladík, asistoval Karel Veber (2:2).
10:25
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Josef Novák (1:2).
07:48
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Jančuk, asistoval Daniel Kněžour (1:1).
01:08
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Matěj Žaloudek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Leoš Nergl, Adam Nikolič, Matěj Žaloudek, Jindřich Grosse, Martin Tůma
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Martin Bezouška, Jan Šebera, Matěj Hladík, Karel Veber, Petr Procházka