4:6
0:1
FBK Jeseník
FBK Jeseník
branky (asistence): 01:12 Jan Lutonský (Marek Ďopan), 12:57 David Pišek (Martin Příhoda), 14:16 Martin Příhoda (Michal Příhoda), 20:20 Marek Ďopan (Martin Trsťan), 34:02 Marek Ďopan (Lukáš Ďopan), 42:52 Marek Ďopan (Libor Procházka), 44:15 Ondřej Stavianis (Lukáš Ďopan), 50:28 Lukáš Ďopan, 59:18 Marek Ďopan (Zbyněk Slováček)
branky (asistence): 23:17 Radek Jantoš (Josef Zbořil), 24:39 Lukáš Milerský (Denis Smilovský), 26:32 Tomáš Kříž (Martin Tököly), 41:37 Radek Jantoš, 44:24 Tomáš Milerský (Lukáš Milerský), 47:41 Lukáš Louda (Jiří Šrámek), 51:45 Jiří Šrámek (Josef Zbořil), 53:29 Jakub Závoda (Tomáš Milerský), 54:34 Jiří Šrámek (Jakub Závoda), 63:08 Josef Zbořil

FBK Jeseník - 1. FBK Eagles Orlová 9:10p
2. Jan Lutonský, 13. David Pišek, 15. Martin Příhoda, 21. Marek Ďopan, 35. Marek Ďopan, 43. Marek Ďopan, 45. Ondřej Stavianis, 51. Lukáš Ďopan, 60. Marek Ďopan - 24. Radek Jantoš, 25. Lukáš Milerský, 27. Tomáš Kříž, 42. Radek Jantoš, 45. Tomáš Milerský, 48. Lukáš Louda, 52. Jiří Šrámek, 54. Jakub Závoda, 55. Jiří Šrámek, 64. Josef Zbořil; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Michal Majsniar 18 - Filip Kloza 24; po třetinách: 3:0, 2:3, 4:6, 0:1;
63:08
64:59
Komentář trenéra hostí: První půlka zápasu z naší strany velice laxní přístup, poté se naše hr trochu zlepšila a dotáhli jsme zápas k vítězství. Zbytečná ztráta jednoho bodu. Děkujeme soupeři a divákům z zápas
64:59
Po včerejším velmi únavném utkání nás čekal o něco silnější soupeř z Orlové. Utkání se vyvíjelo tak jak nám bylo dovoleno. Spousta chyb na všech stranách dovedla zápas do prodloužení, opět děkujeme všem fanouškům a hostům z Orlové. FBK Oléééé
63:08
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil bez asistence (9:10).
60:00
60:00
59:58
Vyloučen hráč Ondřej Stavianis družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
59:23
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
59:18
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Ďopan, asistoval Zbyněk Slováček (9:9).
55:45
Timeout FBK Jeseník
54:34
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jakub Závoda (8:9).
53:29
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Závoda, asistoval Tomáš Milerský (8:8).
51:45
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Josef Zbořil (8:7).
50:28
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan bez asistence (8:6).
47:41
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Jiří Šrámek (7:6).
46:55
Vyloučen hráč Libor Procházka družstva FBK Jeseník na 2 minuty za bránění ve hře.
44:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Lukáš Milerský (7:5).
44:15
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Lukáš Ďopan (7:4).
43:57
Mara Ďopan má dneska střelecký den
42:52
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Ďopan, asistoval Libor Procházka (6:4).
41:37
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš bez asistence (5:4).
40:00
40:00
37:59
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
34:02
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Ďopan, asistoval Lukáš Ďopan (5:3).
34:02
Jeseník může být rád, že se tady rodí samé šikovné bratrské dvojice
32:33
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:32
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Kříž, asistoval Martin Tököly (4:3).
26:32
Orlová začíná dotahovat zaspanou první třetinu a zápas začíná být více vyrovnaný
24:39
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Denis Smilovský (4:2).
23:17
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Josef Zbořil (4:1).
20:20
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Ďopan, asistoval Martin Trsťan (4:0).
20:00
20:00
19:12
Baky neúprosně střeží jesenickou bránu
14:16
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Michal Příhoda (3:0).
14:16
Dnes to vypadá, že za Jeseník budou excelovat bratři Plísňáci
13:11
Není moc co psát, hraje se florbal, Jeseník nepouští Orlovou moc k šancím a sám si je vytáří
12:57
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Martin Příhoda (2:0).
04:40
Kluci z Orlové vypadají na hřišti podstatně čerstvěji, přesto zatím udávají tempo hry jesenické mátohy
01:12
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Jan Lutonský, asistoval Marek Ďopan (1:0).
01:12
I přes pomalou první minutu se Jeseníčku hned ze startu podařilo umístit míček do brány
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jan Lukáš, Lukáš Louda, Radek Jantoš, Jiří Šrámek, Josef Zbořil
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Michal Majsniar; hráči v poli: Marek Ďopan, Ondřej Stavianis, Jan Lutonský, Martin Trsťan, Lukáš Ďopan