1:1
7:2
8:0
- : -
branky (asistence): 07:57 Lukáš Janura (Marek Janovský), 22:42 Pavel Korbel (Josef Mareš), 25:12 Lukáš Janura (Josef Mareš), 29:07 Petr Kutner (Josef Mareš), 30:29 Vítězslav Holub (Dominik Miloševič), 30:36 Josef Mareš (Miroslav Hloušek), 35:39 Lukáš Janura (Pavel Korbel), 37:09 Miroslav Hloušek (Petr Kutner), 40:34 Josef Mareš, 41:15 Pavel Korbel (Marek Janovský), 41:51 Vítězslav Holub (Radek Vostřák), 42:55 Petr Kutner (Josef Mareš), 44:16 Josef Mareš, 46:00 Lukáš Janura (Marek Janovský), 49:50 Miroslav Klípa (Dominik Miloševič), 56:56 Lukáš Janura (Marek Janovský)
branky (asistence): 12:37 Vojtěch Jonák (David Kváš), 32:45 Petr Jelínek (David Kváš), 39:02 Petr Jelínek

1. FbK Tábor - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 16:3
8. Lukáš Janura, 23. Pavel Korbel, 26. Lukáš Janura, 30. Petr Kutner, 31. Vítězslav Holub, 31. Josef Mareš, 36. Lukáš Janura, 38. Miroslav Hloušek, 41. Josef Mareš, 42. Pavel Korbel, 42. Vítězslav Holub, 43. Petr Kutner, 45. Josef Mareš, 47. Lukáš Janura, 50. Miroslav Klípa, 57. Lukáš Janura - 13. Vojtěch Jonák, 33. Petr Jelínek, 40. Petr Jelínek; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Václav Paletář; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Dušan Václavík 20, Aleš Křepelka 12 - Tomáš Hlava 47; po třetinách: 1:1, 7:2, 8:0;
60:00
Komentář hostí: Bohužel na soupeře jsme nestačili a zase ten povrch.
60:00
Komentář domácích: Po první tragické třetině jsme na hřišti dominovali a připsali si zasloužené tři body. Díky soupeři za utkání.
60:00
58:40
Vyloučen hráč Petr Jelínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
56:56
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Marek Janovský (16:3).
49:50
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Klípa, asistoval Dominik Miloševič (15:3).
46:00
44:16
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš bez asistence (13:3).
43:55
Vyloučen hráč Pavel Korbel družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
42:55
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Josef Mareš (12:3).
41:51
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vítězslav Holub, asistoval Radek Vostřák (11:3).
41:15
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Marek Janovský (10:3).
40:34
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš bez asistence (9:3).
40:00
40:00
39:02
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Jelínek bez asistence (8:3).
37:43
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za špatné střídání.
37:09
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Petr Kutner (8:2).
35:39
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Pavel Korbel (7:2).
32:45
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Jelínek, asistoval David Kváš (6:2).
30:36
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Miroslav Hloušek (6:1).
30:29
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vítězslav Holub, asistoval Dominik Miloševič (5:1).
29:07
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Josef Mareš (4:1).
29:07
Střídání brankáře. Nový brankář Aleš Křepelka družstva 1. FbK Tábor
25:12
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Josef Mareš (3:1).
22:55
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:42
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Josef Mareš (2:1).
20:00
20:00
12:37
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval David Kváš (1:1).
07:57
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Adam Čapek, Tomáš Rezek, Vít Pecen, Petr Jelínek, Vojtěch Jonák
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Lukáš Janura, Tomáš Odložilík, Jonáš Jandák, Marek Janovský, Pavel Korbel