5:2
1:5
- : -
Zlín Lions
branky (asistence): 03:06 Jan Hél (Jan Smička), 03:14 Karel Mikulka, 11:18 Jan Hél (Jan Smička), 13:25 Jan Hél (Pavel Bezouška), 21:12 Petr Zabloudil (Marek Maťcha), 24:05 Jan Hél (Jan Smička), 25:38 Jakub Krnáč (Marek Vlček), 27:40 Jakub Krnáč (Marek Maťcha), 30:22 Jan Novák (Ondřej Král), 47:51 Jan Smička
Zlín Lions
branky (asistence): 10:23 Petr Graclík (Michal Kořený), 30:54 Petr Graclík (Jaroslav Lovecký), 36:36 Michal Roth (Michal Baroň), 41:33 Jan Vondřejc (Vlastimil Červenka), 43:03 Petr Graclík (Vlastimil Červenka), 46:30 Petr Graclík, 49:10 Michal Baroň (Lukáš Ondroušek), 58:28 Petr Graclík (Filip Horník)

SK K2 Prostějov - Zlín Lions 10:8
4. Jan Hél, 4. Karel Mikulka, 12. Jan Hél, 14. Jan Hél, 22. Petr Zabloudil, 25. Jan Hél, 26. Jakub Krnáč, 28. Jakub Krnáč, 31. Jan Novák, 48. Jan Smička - 11. Petr Graclík, 31. Petr Graclík, 37. Michal Roth, 42. Jan Vondřejc, 44. Petr Graclík, 47. Petr Graclík, 50. Michal Baroň, 59. Petr Graclík; rozhodčí: Pavel Gajan - Jindřich Zich; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Jan Weidinger ? - Kevin Majrich ?, Michal Varnavčin ?; po třetinách: 4:1, 5:2, 1:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Dnešní zápas se nám vůbec nevydařil. První půlku zápasu jsme nechali soupeře hrát. Třetí třetina nám na dotažení nestačila. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích: Výborně jsme hráli první dvě třetiny. Ve třetí třetině jsme připustili moc velké drama. Tři body jsou doma.
58:28
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Filip Horník (10:8).
58:06
Timeout Zlín Lions
53:11
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
49:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Lukáš Ondroušek (10:7).
48:09
Hra začíná nabírat na obrátkách.
47:51
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička bez asistence (10:6).
46:30
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík bez asistence (9:6).
43:03
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Vlastimil Červenka (9:5).
41:33
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Vondřejc, asistoval Vlastimil Červenka (9:4).
41:17
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Petr Graclík družstva Zlín Lions na 2 minuty za držení.
39:59
Vyloučen hráč Karel Hloch družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
36:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Roth, asistoval Michal Baroň (9:3).
30:54
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Jaroslav Lovecký (9:2).
30:22
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Novák, asistoval Ondřej Král (9:1).
30:22
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Varnavčin družstva Zlín Lions
27:40
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Marek Maťcha (8:1).
27:33
Vyloučen hráč Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
25:38
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Marek Vlček (7:1).
25:00
Na střídačce Zlína rostou emoce.
24:05
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (6:1).
21:12
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Petr Zabloudil, asistoval Marek Maťcha (5:1).
21:12
Rádoby úmyslná střela Zabloudila přelobovala brankáře a zabloudila do branky.
20:00
20:00
18:58
Vyloučen hráč Jan Vondřejc družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
13:25
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Pavel Bezouška (4:1).
13:25
Ostrostřelec Hél se v koncovce nemýlí a připisuje si třetí gól.
11:18
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (3:1).
10:23
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Michal Kořený (2:1).
10:23
Prostějov po špatném střídání inkasuje první branku.
07:10
Prostějov hraje klidnou hru na míčku.
03:14
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Karel Mikulka bez asistence (2:0).
03:14
Po obrovské chybě Zlínského obránce dokázal Prostějov proměnit.
03:06
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Gajan a Jindřich Zich.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Michal Kořený, Jan Vondřejc, Petr Graclík, Vlastimil Červenka, Petr Pospíšil
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Milan Fojt, Jakub Krnáč, Karel Hloch, Zdeněk Fojt, Marek Vlček