2:0
1:0
4:1
- : -
branky (asistence): 05:19 Adam Štěpán (Dominik Hiadlovský), 11:13 Jan Šoltys (David Tampier), 23:35 Jaroslav Štěpán (Adam Štěpán), 53:45 Jaroslav Štěpán (Adam Štěpán), 57:03 Adam Štěpán (Jaroslav Štěpán), 58:46 Adam Štěpán, 59:27 David Horáček (Jan Šoltys)
branky (asistence): 40:42 Jan Korelus (Radek Orosz)

FBC Liberec B - FBC ROKYCANY 7:1
6. Adam Štěpán, 12. Jan Šoltys, 24. Jaroslav Štěpán, 54. Jaroslav Štěpán, 58. Adam Štěpán, 59. Adam Štěpán, 60. David Horáček - 41. Jan Korelus; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 11 - Lukáš Nohovec 22; po třetinách: 2:0, 1:0, 4:1;
60:00
Počet střel: 11-2
60:00
Celkový počet střel: 28-12
60:00
Komentář vedoucího domácí: Dneska o trošku míň florbalovější utkání. Nicméně pro nás s tříbodovým ziskem. Můžu říct, že jsme celý víkend fungovali podle představ
60:00
Komentář vedoucího hostí: Naše stálé opakující chyby nám prohrávají zápasy. Máme pořád co zlepšovat. Gratulujeme soupeři a děkujeme za zápas.
60:00
59:27
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval Jan Šoltys (7:1).
58:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Štěpán bez asistence (6:1).
57:30
Timeout FBC ROKYCANY
57:03
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Štěpán, asistoval Jaroslav Štěpán (5:1).
53:45
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jaroslav Štěpán, asistoval Adam Štěpán (4:1).
40:42
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jan Korelus, asistoval Radek Orosz (3:1).
40:00
40:00
Počet střel: 8:4
40:00
31:13
Vyloučen hráč Adam Štěpán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
24:33
Vyloučen hráč Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za zdržování hry.
23:35
20:00
20:00
Počet střel: 9:6
20:00
11:13
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys, asistoval David Tampier (2:0).
05:19
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Štěpán, asistoval Dominik Hiadlovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nohovec; hráči v poli: Jakub Boháč, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Štván, Jakub Košař
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Ladislav Láska, David Tampier, František Příhoda, David Horáček, Jan Šoltys