0:5
1:4
- : -
FBC Hranice
branky (asistence): 01:12 Petr Kantor (Jakub Zámečník), 03:06 Daniel Zmrzlý, 58:38 Jakub Charvát (Jan Hublar)
FBC Hranice
branky (asistence): 00:44 Marek Vraj (René Mikel), 06:03 Denis Drozd (David Tvrdoň), 09:45 Jaroslav Orel (Štěpán Potsch), 25:28 Jan Kolajta (Marek Vraj), 32:04 Radim Klimecký (Petr Velech), 33:36 Marek Hloch (Marek Vraj), 35:19 Jaroslav Orel (Štěpán Potsch), 39:48 Marek Hloch (Marek Vraj), 51:23 Petr Velech (Radim Klimecký), 52:03 Jiří Vraj, 52:41 Petr Velech (René Mikel), 53:47 Jaroslav Orel

FBC ZŠ Uničov - FBC Hranice 3:12
2. Petr Kantor, 4. Daniel Zmrzlý, 59. Jakub Charvát - 1. Marek Vraj, 7. Denis Drozd, 10. Jaroslav Orel, 26. Jan Kolajta, 33. Radim Klimecký, 34. Marek Hloch, 36. Jaroslav Orel, 40. Marek Hloch, 52. Petr Velech, 53. Jiří Vraj, 53. Petr Velech, 54. Jaroslav Orel; rozhodčí: Jiří Kroupa - Jaromír Kubáč; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Hublar 18 - Jakub Kosar 10; po třetinách: 2:3, 0:5, 1:4;
60:00
Komentář trenéra hostů Vladimíra Blažka: V první třetině jsme se seznamovali s povrchem, a zbývající třetiny hledání skulinek v zatažené obraně soupeře. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00
Komentář trenéra domácích Leopolda Čížka: Blahopřeji soupeři k výhře. Byl ve všech směrech lepší.
60:00
58:38
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát, asistoval Jan Hublar (3:12).
53:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaroslav Orel bez asistence (2:12).
52:41
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval René Mikel (2:11).
52:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jiří Vraj bez asistence (2:10).
51:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Radim Klimecký (2:9).
50:50
Vyloučen hráč David Tvrdoň družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:48
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Marek Vraj (2:8).
35:19
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaroslav Orel, asistoval Štěpán Potsch (2:7).
33:36
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Marek Vraj (2:6).
32:04
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Petr Velech (2:5).
25:28
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta, asistoval Marek Vraj (2:4).
20:00
20:00
15:45
Vyloučen hráč Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
09:45
06:15
Daniel Zmrzlý skóroval v čase 3:06 na 2:1 výbornou střelou z boku hřiště. Hranice se nenechaly a o 3 min. později dorovnaly na 2:2
06:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Denis Drozd, asistoval David Tvrdoň (2:2).
03:06
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Zmrzlý bez asistence (2:1).
01:12
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Petr Kantor, asistoval Jakub Zámečník (1:1).
01:00
v první minutě skórovaly Hranice na 0:1 ale Uničov si to nenechal líbit a dorovnal na 1:1
00:44
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval René Mikel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: René Mikel, Jiří Vraj, Marek Vraj, Marek Hloch, Jan Kolajta
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Martin Mirga, Martin Macho, Josef Veselík, Jakub Charvát, Václav Fuhrmann