1:2
4:2
0:2
- : -
branky (asistence): 09:53 Patrik Baránek (Dominik Novák), 20:40 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 22:20 Ondřej Miškov (Jaromír Filip), 35:03 Patrik Baránek (Dominik Novák), 38:29 Jan Šulavík (David Musil)
branky (asistence): 08:08 Josef Březina (Martin Juroš), 16:29 Daniel Bitzánek (Martin Juroš), 23:48 Martin Juroš (Tomáš Vežranovský), 38:13 Martin Juroš (Tomáš Vežranovský), 45:47 Martin Juroš (Daniel Bitzánek), 54:08 Daniel Bitzánek (Petr Fiala)

FBC ORCA KRNOV - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 5:6
10. Patrik Baránek, 21. Jaromír Filip, 23. Ondřej Miškov, 36. Patrik Baránek, 39. Jan Šulavík - 9. Josef Březina, 17. Daniel Bitzánek, 24. Martin Juroš, 39. Martin Juroš, 46. Martin Juroš, 55. Daniel Bitzánek; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Ondřej Láryš 25 - David Raab 27; po třetinách: 1:2, 4:2, 0:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Tomáše Vežranovského: Dnes jsme předvedli kvalitní týmový výkon a v tomto těžkém zápase nakonec zaslouženě urvali tři body. Všichni kluci hráli, na čem jsme se domluvili a to v závěrečné části rozhodlo. Děkuji Krnovu za kvalitní zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích Štěpána Lhoťana: Děkujeme soupeři a hlavně pořadatelům za zápas.
58:35
Timeout FBC ORCA KRNOV
57:00
Trestné střílení družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek neproměnil Daniel Bitzánek.
55:36
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
54:08
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Petr Fiala (5:6).
53:31
Vyloučen hráč Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:15
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
45:47
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Juroš, asistoval Daniel Bitzánek (5:5).
43:39
Krásná akce, kterou rozjel Mišák ještě téměř z trestné lavice, bohužel neskočila gólem
41:20
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:25
Vyloučen hráč Lukáš Rajgl družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval David Musil (5:4).
38:13
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Juroš, asistoval Tomáš Vežranovský (4:4).
35:03
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Patrik Baránek, asistoval Dominik Novák (4:3).
32:41
Ke smůle soupeře se hraje na malé červené brány a ne na ty velké fotbalové
31:03
Vyloučen hráč Patrik Baránek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.