1:2
0:4
- : -
branky (asistence): 15:04 Petr Melník (Jan Štercl), 30:27 Matěj Štyler
branky (asistence): 04:41 Marek Budil (Jiří Beck), 24:27 Ivan Petr (Ondřej Štifter), 36:08 Ondřej Štifter (Ondřej Dušek), 42:50 Ondřej Štifter, 48:10 Ondřej Štifter (Ivan Petr), 54:57 David Jurášek (Marek Vomočil), 55:17 Ondřej Dušek (Ondřej Štifter)

Start98 Praha-Kunratice B - OLYMP FLORBAL 2:7
16. Petr Melník, 31. Matěj Štyler - 5. Marek Budil, 25. Ivan Petr, 37. Ondřej Štifter, 43. Ondřej Štifter, 49. Ondřej Štifter, 55. David Jurášek, 56. Ondřej Dušek; rozhodčí: Martin Pavlík - Petr Herman; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Martin Novotný 26 - Filip Hejtík 27; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Michaela Mareše: Dlouho vyrovnané utkání, ve kterém nás podržel brankář, ale bohužel jsme přes velké šance nedokázali přidat třetí gól a soupeř zaslouženě zvítězil. Musíme proměňovat, no.
60:00
Komentář trenéra hostů Jakuba Krise: Dobrá kombinační hra a nepolevení ve třetí třetině nám přinesly tři body. Díky soupeři za utkání
60:00
Střely po 3. třetině: Start 8, Olymp 12
60:00
55:17
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Dušek, asistoval Ondřej Štifter (2:7).
54:57
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek, asistoval Marek Vomočil (2:6).
48:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Ivan Petr (2:5).
42:50
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter bez asistence (2:4).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Start 10, Olymp 12
40:00
36:08
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Ondřej Dušek (2:3).
36:08
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za blokování hokejky.
30:27
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Matěj Štyler bez asistence (2:2).
30:16
Vyloučen hráč Jan Bambas družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hrubost.
27:03
Vyloučen hráč Jakub Lipus družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
24:27
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Ondřej Štifter (1:2).
20:00
20:00
Střely po první třetině Start 11, Olymp 9
20:00
15:04
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Petr Melník, asistoval Jan Štercl (1:1).