5:1
3:2
2:1
- : -
branky (asistence): 00:08 Tomáš Milerský (Lukáš Milerský), 07:17 Lukáš Milerský (Tomáš Milerský), 14:18 Tomáš Milerský (Lukáš Milerský), 19:04 Jiří Šrámek (Tomáš Milerský), 19:44 Tomáš Milerský (Lukáš Milerský), 26:32 Jiří Šrámek (Lukáš Milerský), 29:19 Tomáš Milerský (Radek Jantoš), 31:03 Tomáš Milerský (Jiří Šrámek), 56:16 Tomáš Kříž (Filip Konkolský), 59:46 Radek Jantoš (Lukáš Milerský)
branky (asistence): 09:23 Tomáš Hořecký (Petr Malina), 23:45 Filip Brauner (Petr Malina), 35:32 Adam Budnik (Filip Brauner), 48:02 Adam Budnik (Filip Brauner)

1. FBK Eagles Orlová - FBC MSEM Přerov 10:4
1. Tomáš Milerský, 8. Lukáš Milerský, 15. Tomáš Milerský, 20. Jiří Šrámek, 20. Tomáš Milerský, 27. Jiří Šrámek, 30. Tomáš Milerský, 32. Tomáš Milerský, 57. Tomáš Kříž, 60. Radek Jantoš - 10. Tomáš Hořecký, 24. Filip Brauner, 36. Adam Budnik, 49. Adam Budnik; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Filip Kloza 16 - Zdeněk Raška 10, Václav Raška 15; po třetinách: 5:1, 3:2, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domacích: Konečně jsme zabrali a zbytečně nebojovali do poslední minuty. Přejeme šťastnou cestu domů.
59:59
Spravedlivý výsledek. Díky za utkání.
59:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Lukáš Milerský (10:4).
56:16
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Kříž, asistoval Filip Konkolský (9:4).
53:15
Orlovou drží skvělými zákroky Filip Kloza.
50:31
Přerov teď značně přehrává Orlovou.
48:02
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Filip Brauner (8:4).
41:39
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
35:32
31:03
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Jiří Šrámek (8:2).
30:07
Další super zákrok Filipa Klozy.
29:19
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Radek Jantoš (7:2).
29:19
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Raška družstva FBC MSEM Přerov
28:25
Hosté mohli dát v oslabení gól, ale Filip Kloza byl proti.
27:58
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:58
Orlová si taky zahraje přesilovou hru.
26:32
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Lukáš Milerský (6:2).
26:32
Ke Šrámkovi se odrazil míček a ten pod nohou propálil hostujícího brankáře.
25:30
Přerov zrychlil hru a Orlová s tim má docela problémy.
23:45
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Filip Brauner, asistoval Petr Malina (5:2).
23:45
Klozovi projel míček pod nohou přímo na hokejku protihráče, který do se s přehledem trefil do prázné branky.
22:23
Vyloučen hráč Juraj Kováč družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
20:01
Úvodní buly druhé části vyhrává domácí tým.
20:00
20:00
19:44
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Lukáš Milerský (5:1).
19:44
A máme tu hattrick ještě v první třetině od Tomáše Milerského.
19:04
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Tomáš Milerský (4:1).
19:04
Další branka naší první lajny.
17:55
Zbořil bězěl sám na golmana, ale střela ani následná dorážka neskončila v hostující brance.
14:18
14:18
A znovu spolupráce bratrů Milerských.
13:43
Orlová se po dlouhé době dostala do velké šance.
09:23
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Petr Malina (2:1).
09:23
Hosté se taky dočkali prvního gólu.
08:09
07:17
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Tomáš Milerský (2:0).
07:17
Po krásné standartní situaci přidává Orlová i druhý gól.
05:08
Orlová hraje v plném počtu.
04:06
Kloza dokázal chytit nebezpečnou střelu aji následnou dorážku.
03:08
Vyloučen hráč Filip Cihlář družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
00:08
00:08
Tak takový začátek nepamatujeme.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Petr Malina, Ondřej Jüngling, Filip Brauner, Adam Budnik, Ondřej Kowalik
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Radek Jantoš, Jiří Šrámek