4:0
1:3
1:0
FBS Olomouc
branky (asistence): 02:18 Ondřej Mrázek (Jiří Trávníček), 21:34 Michal Šíma (Michal Vařeka), 28:17 Ondřej Mrázek (Jindřich Kamler), 31:10 Jindřich Kamler (Michael Maus), 31:32 Ondřej Mrázek (Matěj Mondek), 55:22 Petr Matěj, 60:44 Ondřej Mrázek (Michal Šíma)
FBS Olomouc
branky (asistence): 01:01 Ondřej Borik, 10:13 Martin Willmann (Jan Schneider), 19:58 Martin Pudil (Daniel Tichý), 51:38 Adam Obertan (Jan Schneider), 52:39 Martin Pudil (Vojtěch Blana), 53:13 Ondřej Borik (Jan Schneider)

FbC Asper Šumperk - FBS Olomouc 7:6p
3. Ondřej Mrázek, 22. Michal Šíma, 29. Ondřej Mrázek, 32. Jindřich Kamler, 32. Ondřej Mrázek, 56. Petr Matěj, 61. Ondřej Mrázek - 2. Ondřej Borik, 11. Martin Willmann, 20. Martin Pudil, 52. Adam Obertan, 53. Martin Pudil, 54. Ondřej Borik; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Antonín Byvan 12 - Jan Šauer 14; po třetinách: 1:3, 4:0, 1:3, 1:0;
60:44
60:44
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Michal Šíma (7:6).
60:44
Komentář vedoucího hostů Stanislava Koska: První a třetí třetinu jsme byly jasně lepším týmem. Bohužel výpadek ve druhé nás hodně srazil, ale neskutečně jsme se z toho dokázali oklepat. Soupeři přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:44
Komentář trenéra domácích Ondřeje Mrázka: Do utkání jsme vstoupili laxně a víceméne jsem první třetinu nezvládli. Po stažení na 2 lajny se obraz hry změnil, více jsme kontrolovali hru a vytvářeli si více šancí, bohužel koncovka pořád škoda mluvit. Děkuji soupeři i rozhodčím za férové utkání a přeji hodně zdaru do sezóny.
60:36
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
60:00
60:00
59:38
Timeout FBS Olomouc
55:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj bez asistence (6:6).
53:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Jan Schneider (5:6).
53:13
Olomouc otáčí stav zápasu.
52:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Pudil, asistoval Vojtěch Blana (5:5).
51:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Obertan, asistoval Jan Schneider (5:4).
51:22
Maus trefuje trefuje střešní konstrukci sportovní haly.
32:37
Byvan snzačními zakroky podržel šumperk!!!
31:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Matěj Mondek (5:3).
31:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Michael Maus (4:3).
28:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jindřich Kamler (3:3).
27:55
Matěj z blizky míjí
24:41
Sumperk se snaží těžit z protiútoků.
21:34
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Michal Vařeka (2:3).
19:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Pudil, asistoval Daniel Tichý (1:3).
19:06
Blíží se nám konec třetí třetiny.
12:34
Slibná Šumperská šance končí pouze v rukách golmana.
10:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Willmann, asistoval Jan Schneider (1:2).
10:13
Wilmannova střela od mantinelu na vzdalenější tyč prochází až za Byvanova záda.
09:08
Olomouc hrozí z breaků.
07:30
Mondek před prázdnou bránou míjí.
06:29
Daniel Venouš ted prochaázel mezi rozestavenými hráči Olomouce, jako mezi kuželkami.
05:25
Hra se překlopuje ze strany na stranu.
02:18
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jiří Trávníček (1:1).
01:01
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jan Šauer; hráči v poli: Ondřej Šiška, Vojtěch Blana, Martin Pudil, Dominik Špaček, Daniel Tichý
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Michael Maus, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš, Štěpán Maixner