8:0
2:2
5:3
- : -
branky (asistence): 03:46 Matěj Mikšovský (Adam Hušek), 06:55 Filip Hušek (Vít Heger), 09:10 Adam Ruprich (Adam Hušek), 12:05 Filip Hušek (Martin Šejvl), 14:59 Vojtěch Koudela (Filip Hušek), 16:21 Adam Středa (Adam Ruprich), 17:38 Michal Šrajbr (Lukáš Kašpar), 19:49 Michal Šrajbr, 25:58 Ondřej Souček (Adam Středa), 30:44 Martin Šejvl (Michal Urban), 46:51 Matěj Mikšovský (Ondřej Souček), 54:25 Lukáš Kašpar (David Stružinský), 54:35 Matěj Mikšovský (Adam Hušek), 54:49 Matěj Mikšovský (Adam Hušek), 58:35 Adam Hušek
branky (asistence): 25:14 Michal Háp (Martin Štarman), 31:38 Jiří Žák, 43:51 Martin Štarman (Michal Háp), 46:23 Jiří Boštík (Štěpán Švec), 57:12 Jiří Žák (Martin Štarman)

FbC Hradec Králové - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 15:5
4. Matěj Mikšovský, 7. Filip Hušek, 10. Adam Ruprich, 13. Filip Hušek, 15. Vojtěch Koudela, 17. Adam Středa, 18. Michal Šrajbr, 20. Michal Šrajbr, 26. Ondřej Souček, 31. Martin Šejvl, 47. Matěj Mikšovský, 55. Lukáš Kašpar, 55. Matěj Mikšovský, 55. Matěj Mikšovský, 59. Adam Hušek - 26. Michal Háp, 32. Jiří Žák, 44. Martin Štarman, 47. Jiří Boštík, 58. Jiří Žák; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 4:2 + Ondřej Háp 5; využití: 1:1; diváků: 44; zásahy brankářů: David Šimeček 33 - Tomáš Doubek 8, Ondřej Vašek 24; po třetinách: 8:0, 2:2, 5:3;
60:00
59:59
Hradec deklasoval soupeře 15:5. Litomyšl přijela s nepořízenou. Střely - 15:13 pro Litomyšl.
59:59
Byla to pořádná pohádková pouť a Hradec zaslouženě vyhrál. Tímto se loučím a u dalšího kvalitního počtení, naviděnou. Hezký zbytek soboty.
59:59
Hodnocení trenéra Litomyšle: V první třetině jsme dostali lekci z produktivity a hlavně z rychlosti. Musím ale poděkovat klukům za předvedený výkon ve zbytku zápasu. Nezabalili jsme to a postupně jsme se soupeři dokázali vyrovnat. Až na výpadek ve třetí třetině jsme zápas důstujně dohráli a na konci jsme byli i lepší. Zjistili jsme, kde máme problém a zlepšíme se. Gratuluji soupeři ke skvělému výkonu a zaslouženým bodům.
59:59
Hodnocení trenéra Hradce J. Černého: Ráz a průběh dnešního utkání určila 1.třetina, ve které jsme hráli opravdu výborně. Jediné co nás mrzí jsou zbytečné ztráty míčku na rozehře, kterými se soupeř ve 2.třetině dostal do zápasu. Převládá spokojenost s výkonem i výsledkem. Soupeři děkujeme za utkání.
59:59
Zápas sledovalo 44 diváků.
59:30
Dnešní utkáni bylo v jasné režii domácích!
58:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek bez asistence (15:5).
58:10
Poslední minuty tohoto zápasu.
57:12
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Štarman (14:5).
56:55
Tyhle kluci z Hradce se tím baví a je radost se na ně koukat.
56:20
Hráči v modrém by se nejraději viděli už doma u teplé večeře.
55:00
Klobouky dolů!!!! Máme tu hattrick a hala v Předměřicích se otřásá!
54:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Adam Hušek (14:4).
54:45
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
54:41
No toto! Co si dovolil Adam Hušku je až k neuvěření!
54:35
54:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval David Stružinský (12:4).
53:20
Povel střídej zaznělo ze strídačky domácích.
51:30
Dneska bude v Hradci hodně veselo!
49:29
Vyloučen hráč Michal Šrajbr družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:08
Trestné střílení družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL neproměnil Štěpán Švec.
48:45
Velký moment! Mikša svůj druhý fík věnuje legendě Pájovi Chudomskému.
47:29
Vyloučen hráč Jiří Boštík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
46:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (11:4).
46:23
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Štěpán Švec (10:4).
45:55
Skauti vytasili své tablety a zapisují si horké kandidáty na výběrový kemp do Frolundy.
44:55
Dnešní utkní Šnorchlu ho trošku poznamenalo. Mluvím o Filipovi Huškovi, který vstřelil gol, ale pouze do branky fotbalové umístěné za mantinelem.
43:51
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Michal Háp (10:3).
43:05
Šimeček a jeho semafor!
42:30
Adam Hušek ukazuje svoje kvality a dělá si tady z toho obežůru.
41:00
Šrajbi za své 2 fíky dostal sladkou odměnu v podobě pusy od své přítelkyně.
40:01
Střely za 2.třetinu 17:12 pro Litomyšl.
40:00
40:00
39:55
Koudy flexí svýma kličkama jak ,,hajpbísti´´ v Paládku v Praze.
38:30
Michal Urban s číslem 10 připomíná místy Lionela Messiho, brouzdá si po hřisti a pak udeří, ale zatím se nic takového nestalo. Uvidíme v dalších minutách hry.
36:45
Skauti neustále koukají na oba Hušky.
36:00
Litomyšl se začíná pomalu osmělovat, ovšem na výsledku to moc nevypadá.
34:30
Vít Heger, díky každodenní návštěvě fitka, ukázal názorné odstavení protihráče.
32:22
Svůdník Šejvl se také dočkal a vsítil další branku.
31:38
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák z trestného střílení (10:2).
31:35
Michal Urban je hladový po brance, nabíhá si do střeleckých pozic,
30:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Michal Urban (10:1).
29:35
Skvělý návrat Vláška.
28:35
Ondra Souček proletěl obranou jak uragán probíhající v USA.
27:40
Na utkání dorazili i skauti ze Švédska.
26:45
Huškův výpad zakončen střelou do brankáře.
25:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Adam Středa (9:1).
25:45
Adam Ruprich, jak je ostříhanej u Barbera, tak mu to lepí.
25:14
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Martin Štarman (8:1).
24:17
Vyloučen hráč Vojtěch Koudela družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
24:17
Aaach Koudy!
24:00
Šimeček udělal poklek tak trochu na Domču Haška.
22:30
Litomyšl si užívá chvíle na míčku, kterých moc nebylo.
19:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Šrajbr bez asistence (8:0).
19:30
Litomyšl snad své florbalové dovednosti nechala ještě v autobuse.
18:50
Hra Hradce připomíná ruskou sbornou v nejlepších letech.
17:38
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Šrajbr, asistoval Lukáš Kašpar (7:0).
16:30
A máme tu další věnovačku. Adam Středa pro změnu svojí přítelkyni Peškový.
16:21
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Středa, asistoval Adam Ruprich (6:0).
14:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Filip Hušek (5:0).
14:59
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Vašek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
14:58
Středík se diriguje obranu jako pěvecký sbor Alexandrovci.
13:09
Péca předává pokyny na střídačce.
13:00
Neuvěřitelné! Filip Hušek přidává další branku! Asi užitej včerejší beer - pong.
12:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Martin Šejvl (4:0).
11:38
Přesilovka 5:3!
10:52
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
10:35
Koudy se svojí kreací dostal do proti - útoku.
09:45
Šimeček chytá!
09:12
Vyloučen hráč Martin Šejvl družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
09:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich, asistoval Adam Hušek (3:0).
09:08
S Filipem Huškem včerejší kalba nic neudělala, vstřelil krásnou branku.
07:20
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
07:20
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 5 minut za vysoká hokejka.
06:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Vít Heger (2:0).
06:10
Adam Hušku předvedl technickou finesu.
04:00
Matěj Mikšovský věnuje branku Elišce a Gabče!