0:1
3:2
2:0
- : -
branky (asistence): 22:08 Adam Škoda (Matěj Doubek), 37:22 Michal Hošek (Adam Škoda), 39:28 Adam Škoda (Michal Hošek), 43:10 Matěj Doubek (Milan Paták), 53:39 Tomáš Voldřich (Adam Škoda)
branky (asistence): 15:36 Filip Kerhart (Vojtěch Pavlák), 21:58 Martin Kadavý (Libor Knypl), 32:28 Martin Kadavý (Libor Knypl)

Pacovští Honzíci - FTC Vysoké Mýto  5:3
23. Adam Škoda, 38. Michal Hošek, 40. Adam Škoda, 44. Matěj Doubek, 54. Tomáš Voldřich - 16. Filip Kerhart, 22. Martin Kadavý, 33. Martin Kadavý; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Jan Máca 31 - Tomáš Olejár 37; po třetinách: 0:1, 3:2, 2:0;
60:00
59:26
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
57:51
Vyloučen hráč Martin Kadavý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:09
Timeout FTC Vysoké Mýto
55:38
Brankář domácích Máca zasáhl na výbornou. Je zřejmé, že dnes vstal pravou nohou.
54:58
Hosté se pomalu usazují v útočném pásmu.
53:39
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Voldřich, asistoval Adam Škoda (5:3).
53:39
Tomáš Voldřich se dokázal dostat ke střele, kterou gólman dokázal vyrazit, ovšem Škoda to Voldřichovi vrátil a ten se už nemýlil.
53:38
Domácí zaujímají svoji přesilovkovou formaci v útočném pásmu.
52:59
Vyloučen hráč Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
52:03
Jan Máca předvádí několikátý skvělý zákrok zápasu.
48:28
Hosté se vymanili z obranného pásma a po dlouhé době prověřují Mácu.
45:51
Hosté se nedokáží vymanit ze svého obranného pásma, domácí zvyšují aktivitu.
43:10
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Paták (4:3).
43:05
Máca vytahuje další skvělý zákrok.
42:50
Honzíci se prezentují útočnou hrou.
42:03
Chaloupka ohrozil branku hostů střelou z první.
40:21
Hráč Škoda #52 je dnes velmi produktivní.
40:00
40:00
39:28
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Michal Hošek (3:3).
39:28
Hošek přiravil jak na zlatým podnese míček pro Škodu, který střelou do prázdné brány srovnává stav utkání.
38:24
Střela střídá střelu. Zákrok střídá zákrok. Sledujeme skvělý florbal.
37:22
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Adam Škoda (2:3).
37:22
Honzíci dokázali vstřelit po souhře Škody s Hoškem kontaktní gól.
36:34
Máca opět ukázal zázračný zákrok ze svého repertoárů, když vleže dokázal vyrazit střelu před dotírajícím útočníkem.
34:25
Domácí opět zvýšili aktivitu a dychtí po snížení stavu.
32:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Libor Knypl (1:3).
32:28
Pohotovou tečí sklepl hráč Kadavý míček do domácí svatyně.
29:34
Máca se ovšem nenechá zahanbit a po rychle rozběhnuté akci po křídlu likviduje velkou příležitost hostů.
28:36
Jak se zdá tak Olejár přijel v dobrém rozpoložení a likviduje další slibnou šanci domácích.
27:00
Hosté se snaží usadit v obranném pásmu domácích.
25:30
Domácí přidávají na rychlosti a určují spád utkání.
24:36
Chaloupka vyslal svůj projektil na svatyni hostů. Olejár s obtížema míček skryje do svých dlaní.
23:49
Hosté se nebezpečně dokombinovali až k domácí bráně. Se skákavou přihrávkou si ovšem útočník hostů nedokázal vypořádat podle jeho představ a posílá míček nad bránu.
22:08
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Matěj Doubek (1:2).
22:08
Gólu se dočkali i domácí. Kapitán domácích skvělě našel Škodu, který bezkonkurenčně zakončil.
21:58
21:58
Knypl poslal přihrávku na Kadavého, který už věděl co si s balónkem počít.
21:29
Máca zasahuje proti přízemní střele hostů.
20:37
Hosté začali svižněji a vysílají první střelu.
20:00
20:00
19:21
Golman hostů reflexivním zákrokem zachraňuje svůj tým a likviduje Plzákovi šanci.
15:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Filip Kerhart, asistoval Vojtěch Pavlák (0:1).
15:36
Máme tu otevření skóre dnešního utkání. Kerhart umisťuje svoji střelu do pravého horního rohu.
14:26
Honzíci jsou stále aktivnější a nevypouštějí jediný míček.
13:15
Hra se přiostřuje.
11:40
Máca senzačním zákrokem helmou zabraňuje vstřelení gólu.
10:55
Útočník hostů nevybíravým způsobem zajel do Máci. Rozhodčí zůstavají v klidu.
10:00
Hosté zaujímají přesilovkovou formaci a snaží se dostat ke střele.
09:18
Vyloučen hráč Robert Chaloupka družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
08:28
Ve velké šanci se objevil Dohnal. Golman hostů bezchybnym zákrokem zasahuje.
05:31
První větší šanci pro Mýto, kterou Máca bez problémů likviduje.
05:04
Domácí jsou aktivnějším celkem a soupeře k ničemu nepouští.
04:11
Hosté se poprvé dostávají ke kombinaci.
02:50
Domácí se zabydleli v útočném pásmu a hosty k ničemu nepouštějí.
01:40
Honzíci právě měli první velkou příležitost.
01:25
00:40
Honzíci se hnedka od začátku ujímají iniciace.
00:01
Utkání právě začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Olejár; hráči v poli: Ondřej Kadrmas, Marek Cifra, Vojtěch Pavlák, Jan Kajsrlík, Filip Kerhart
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Zdeněk Kounek, Ondřej Toman, Matěj Doubek, Milan Paták, Tomáš Dohnal