1:0
3:1
- : -
SK Jihlava
branky (asistence): 00:30 Lukáš Janura (Marek Janovský), 02:41 Pavel Korbel (Marek Janovský), 04:38 Miroslav Hloušek (Jan Loskot), 14:24 Josef Mareš (Petr Kutner), 14:55 Jan Loskot (Martin Dědič), 31:43 Miroslav Hloušek, 42:13 Josef Mareš (Petr Kutner), 47:16 Marek Janovský (Pavel Korbel), 58:37 Martin Dědič
SK Jihlava
branky (asistence): 04:33 Dominik Rous (Jan Beránek), 05:31 Jan Beránek, 18:32 Ondřej Vyskočil (Jan Beránek), 44:44 Ondřej Vyskočil (Michal Beránek)

1. FbK Tábor - SK Jihlava 9:4
1. Lukáš Janura, 3. Pavel Korbel, 5. Miroslav Hloušek, 15. Josef Mareš, 15. Jan Loskot, 32. Miroslav Hloušek, 43. Josef Mareš, 48. Marek Janovský, 59. Martin Dědič - 5. Dominik Rous, 6. Jan Beránek, 19. Ondřej Vyskočil, 45. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Pavel Urbánek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 8:1; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Dušan Václavík 18 - Tomáš Cacek 27; po třetinách: 5:3, 1:0, 3:1;
60:00
Komentář domácích: Dnes utrápené vítězství, které jsme si sami zkomplikovali zbytečnými vyloučeními. Do zítra musíme zlepšit hlavně důraz na vlastní polovině a , jako již tradičně, proměňování šancí. Děkujeme soupeři za utkání a přeje šťastnou cestu domu.
60:00
Komentář hostí: Nepodařený vstup do první třetiny a kvůli plno individuálních chyb se nám nepodařilo dostat do zápasu. Děkujeme soupeři .
60:00
58:37
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Martin Dědič bez asistence (9:4).
54:59
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:04
Vyloučen hráč Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
47:16
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Pavel Korbel (8:4).
44:44
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Michal Beránek (7:4).
42:48
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:13
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (7:3).
40:00
40:00
37:53
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
35:34
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:43
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek bez asistence (6:3).
23:44
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
18:32
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Jan Beránek (5:3).
14:55
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval Martin Dědič (5:2).
14:24
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (4:2).
12:29
Vyloučen hráč Martin Dědič družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
06:50
Vyloučen hráč Radek Vostřák družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování hokejky.
05:31
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek bez asistence (3:2).
04:38
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Jan Loskot (3:1).
04:33
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Dominik Rous, asistoval Jan Beránek (2:1).
04:13
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Josef Mareš.
03:35
Vyloučen hráč Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:41
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Marek Janovský (2:0).
00:30
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Marek Janovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Tomáš Cacek; hráči v poli: Jan Beránek, Jan Mikeš, Zdeněk Klimeš, Michal Beránek, Jan Zachariáš
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Josef Mareš, David Vodrážka, Miroslav Klípa, Roman Klípa, Petr Kutner