4:2
2:1
1:3
- : -
branky (asistence): 00:31 Petr Procházka (David Hybš), 03:37 Petr Fišer (Petr Procházka), 05:33 Lukáš Smolnický (Marek Kocourek), 16:15 Petr Procházka (Matěj Hladík), 26:33 Petr Procházka, 38:51 Petr Procházka (Tadeáš Melíšek), 54:31 Tadeáš Melíšek (Martin Bezouška)
branky (asistence): 11:51 Pavel Batista (Jakub Stejskal), 13:25 Tomáš Abrhám (Jakub Stejskal), 33:28 Matouš Tesař (Lukáš Konvalina), 40:37 Štěpán Mosler (Pavel Batista), 48:38 Štěpán Mosler (Pavel Batista), 55:57 Patrik Soukup (Lukáš Konvalina)

FBC Česká Lípa B - Florbal Sokolov 7:6
1. Petr Procházka, 4. Petr Fišer, 6. Lukáš Smolnický, 17. Petr Procházka, 27. Petr Procházka, 39. Petr Procházka, 55. Tadeáš Melíšek - 12. Pavel Batista, 14. Tomáš Abrhám, 34. Matouš Tesař, 41. Štěpán Mosler, 49. Štěpán Mosler, 56. Patrik Soukup; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Marek Kocourek 25 - Jakub Hollý 18; po třetinách: 4:2, 2:1, 1:3;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Soupeř byl lepší. Vyjádření trenéra domácích: Konečně jsme dělali co jsme si řekli a dopadlo to výtečně. Děkujeme soupeří za zápas a přejeme mu šťastnou cestu domů.
60:00
59:45
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil Patrik Soukup.
57:07
Timeout Florbal Sokolov
55:57
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Lukáš Konvalina (7:6).
54:31
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Martin Bezouška (7:5).
50:43
Vyloučen hráč David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
48:38
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Pavel Batista (6:5).
46:35
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil Tadeáš Melíšek.
44:50
Vyloučen hráč Martin Bezouška družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování hokejky.
40:37
40:00
40:00
38:51
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Tadeáš Melíšek (6:3).
35:42
Vyloučen hráč Lukáš Smolnický družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:28
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Lukáš Konvalina (5:3).
26:33
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka bez asistence (5:2).
20:00
20:00
16:15
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Matěj Hladík (4:2).
13:25
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Jakub Stejskal (3:2).
13:01
Vyloučen hráč Matouš Tesař družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
12:26
Vyloučen hráč Michal Marek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
11:51
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Jakub Stejskal (3:1).
10:51
Vyloučen hráč Martin Bezouška družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
05:33
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Lukáš Smolnický, asistoval Marek Kocourek (3:0).
03:37
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Fišer, asistoval Petr Procházka (2:0).
00:31
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval David Hybš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Jakub Hollý; hráči v poli: Jakub Stejskal, Tomáš Abrhám, Patrik Slezák, Lukáš Konvalina, Patrik Soukup
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Petr Fišer, Petr Procházka, David Hybš, Matěj Hladík, Tadeáš Melíšek