0:2
0:2
4:0
0:0
branky (asistence): 48:57 Jakub Boháč, 51:31 Jakub Boháč (Martin Fiala), 52:56 Jakub Svejkovský, 59:12 Jakub Boháč (Jakub Svejkovský)
branky (asistence): 00:39 Lukáš Fiala (David Gebhardt), 17:50 Milan Gerhard (Pavel Kadlec), 27:06 Lukáš Fiala (David Gebhardt), 39:42 Jan Filipec, rozhodující nájezd Martin Pechatý

FBC ROKYCANY - Florbal Teplice 4:5pn
49. Jakub Boháč, 52. Jakub Boháč, 53. Jakub Svejkovský, 60. Jakub Boháč - 1. Lukáš Fiala, 18. Milan Gerhard, 28. Lukáš Fiala, 40. Jan Filipec, N Martin Pechatý; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Petr Staněk 19 - Václav Hlavsa 9; po třetinách: 0:2, 0:2, 4:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Teplice hráč David Gebhardt a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Teplice hráč Martin Pechatý a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ROKYCANY hráč Jakub Boháč , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ROKYCANY hráč Martin Fiala , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostů (Tomáš Syryčanský) : 50 minut jsme byli lepším týmem a 10 minut z výpadku rozhodlo, že si odvážíme jen 2 body. Děkuji soupeři za zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích (Jakub Boháč): Dvě třetiny jsme opakovali chyby z minulých zápasů a vůbec se nedostávali do zakončení. Třetí třetina začala už z naší strany aktivněji a 4 góly v poslední desetiminutovce nám přinesli konečně první bod. Škoda, že jsme nevyužili našeho snového zmrtvýchvstání i v prodloužení a nepřidali druhý bod. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00
62:24
Timeout Florbal Teplice
61:53
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
60:00
60:00
Střely z pohledu domácích 6:4
60:00
59:12
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč, asistoval Jakub Svejkovský (4:4).
59:12
Hra v šesti se Rokycanům vyplatila
58:46
Timeout FBC ROKYCANY
52:56
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský bez asistence (3:4).
51:31
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč, asistoval Martin Fiala (2:4).
49:10
Vyloučen hráč Daniel Mikulič družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
48:57
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč bez asistence (1:4).
39:42
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Filipec bez asistence (0:4).
35:51
V této třetině se neodehrálo nic, co by stálo za zmínku v našem onlinu
27:06
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval David Gebhardt (0:3).
25:27
Vyloučen hráč Martin Fiala družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
17:50
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Pavel Kadlec (0:2).
10:56
Skvěle ubráněná přesilovka v podání Rokycany
08:56
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
05:54
Nádherný zákrok Petra Staňka zachránil Rokycany od dalšího gólu
04:08
Tepličtí mají na svých hokejkách veliký klid a je velice těžké je dostat od balonku
00:39
00:39
Rychlý gól Teplic. Doufejme, že Rokycany rychle odpoví.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Martin Pechatý, Milan Gerhard, Jan Filipec, Pavel Kadlec, Martin Severa
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Jakub Boháč, Radek Orosz, Jakub Svejkovský, Martin Fiala, Jakub Košař