0:1
0:1
3:2
- : -
branky (asistence): 45:02 Vojtěch Starý, 52:58 Michal Macků (Vojtěch Starý), 55:40 David Novák (Albert Vocel)
branky (asistence): 05:39 Petr Tůma, 23:59 Marek Garreis (Tomáš Pícha), 51:15 Petr Tůma (Ladislav Vorel), 57:00 Ladislav Vorel (Petr Vachtl)

Florbalová akademie MB "A" - SK Florbal Benešov 3:4
46. Vojtěch Starý, 53. Michal Macků, 56. David Novák - 6. Petr Tůma, 24. Marek Garreis, 52. Petr Tůma, 58. Ladislav Vorel; rozhodčí: David Růžička - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:1 + Martin Jaeger 5; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 27 - Lukáš Brož 17; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostujícího týmu: Dnes nás trápila koncovka. Nejlepšími hráči utkání byli oba brankáři. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes nás až do samotného závěru utkání držel ve hře o body náš brankář, jinak mohl být zápas rozhodnutý o dost dříve. Díky všem za zápas.
58:47
Timeout SK Florbal Benešov
58:47
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
57:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Vachtl (3:4).
55:40
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil David Novák, asistoval Albert Vocel (3:3).
52:58
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Michal Macků, asistoval Vojtěch Starý (2:3).
51:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (1:3).
47:03
Vyloučen hráč Dominik Král družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za hrubost.
45:02
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Vojtěch Starý bez asistence (1:2).
40:00
40:00
23:59
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Tomáš Pícha (0:2).
20:00
20:00
10:36
Vyloučen hráč Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 5 minut za hákování.
05:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma bez asistence (0:1).
04:40
Benešov trefuje tyč!
02:24
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Růžička a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Petr Tůma, Miloš Vojtíšek, Ladislav Vorel, Petr Vachtl
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB "A": brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Dominik Král, Jan Hála, Aleš Tůma, David Novák, Petr Machač