- : -
Zlín Lions
FBK Jeseník
Zlín Lions
branky (asistence): 06:49 Jaroslav Vaněk (Jan Němeček), 18:57 Jaroslav Lovecký (Michal Baroň), 19:36 Petr Graclík (Jan Němeček), 26:06 Jaroslav Vaněk (Miroslav Končitík), 36:00 Matěj Koňařík (Vlastimil Červenka), 43:29 Jaroslav Vaněk (Jan Němeček), 47:31 Petr Graclík (Petr Pospíšil), 53:59 Miroslav Končitík
FBK Jeseník
branky (asistence): 08:00 Lukáš Ďopan (Martin Trsťan), 30:13 Marek Ďopan, 39:25 Marek Ďopan (Martin Příhoda)

Zlín Lions - FBK Jeseník 8:3
7. Jaroslav Vaněk, 19. Jaroslav Lovecký, 20. Petr Graclík, 27. Jaroslav Vaněk, 37. Matěj Koňařík, 44. Jaroslav Vaněk, 48. Petr Graclík, 54. Miroslav Končitík - 9. Lukáš Ďopan, 31. Marek Ďopan, 40. Marek Ďopan; rozhodčí: Jan Ptáčník - Jan Máša; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Kevin Majrich 20 - Petr Bárta 19; po třetinách: 3:1, 2:2, 3:0;
60:00
Střely na branku: 10-4
60:00
Komentář trenéra hostů: Zasloužené vítězství domácích, od začátku udávali tempo hry, Jeseník se dvě třetiny držel na dosah, ale soupeř ukázal kvalitu. Gratulujeme Zlínu k vítězství a zisku tří bodů.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnešní utkání se nám povedlo, kluci začali hrát hned od začátku, nedali jsme soupeři prostor a vyplatilo se to. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.
60:00
55:46
Hosté to zkoušejí v šesti.
55:36
Timeout FBK Jeseník
53:59
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Miroslav Končitík bez asistence (8:3).
48:11
Vyloučen hráč Miroslav Končitík družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
47:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Petr Pospíšil (7:3).
46:08
Vyloučen hráč Martin Hudec družstva FBK Jeseník na 2 minuty za blokování hokejky.
43:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Jan Němeček (6:3).
40:00
40:00
Počet střel na branku: 8-13
40:00
39:25
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Ďopan, asistoval Martin Příhoda (5:3).
39:25
Nějaký virus Karius tady lítá ve vzduchu, brankář Majrich chtěl překvapit soupeře, ale překvapil naprosto všechny, včetně volného útočníka Jeseníku, který neváhal a poslal přihrávku na volného spoluhráče, který uklidil míček do prázdné branky.
37:28
Vyloučen hráč Jan Němeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
37:28
Máme tu první přesilovku, kterou si zahraje Jeseník, po sekyrce Němečka.
36:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Matěj Koňařík, asistoval Vlastimil Červenka (5:2).
34:54
Jeseník teď ukázal smysl pro fair-play, když jejich odevzdaný míček do autu tečoval domácí Vaněk, jenže Jeseník odevzdal míček i podruhé.
33:02
Dobrá práce jednoho z jesenických obránců, který teď zablokoval nebezpečnou, zřejmě gólovou střelu.
31:53
Lukáš Ondroušek dokázal získat míček mezi třemi jesenickými obránci, tím však nadějná akce skončila.
30:45
Tyč zvonila za jesenickým gólmanem po střele Michala Baroně.
30:13
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Ďopan z trestného střílení (4:2).
30:13
Jeseník dostává výhodu trestného střílení.
28:55
Jan Vondřejc teď bravurně zvládl situaci, kdy zachránil míček před dvojicí dotírajících hráčů.
26:06
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Miroslav Končitík (4:1).
26:06
Sledujeme aktivnější florbal než v první třetině a svou aktivitu teď projevili na skóre i zlínští florbalisté, když se podruhé v zápase prosadil Jarda Vaněk.
20:00
20:00
Počet střel na branku: 9-6
20:00
19:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Jan Němeček (3:1).
18:57
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Lovecký, asistoval Michal Baroň (2:1).
18:57
Lovecký byl úspěšný v souboji na hranici brankoviště a překonal branákře hostí.
15:02
Nebezpečí před brankou Zlína, Jeseník však zatím neúspěšný.
11:13
Hra se přelévá ze strany na stranu, ovšem zatím bez nějaké výrazné gólové šance.
08:00
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Martin Trsťan (1:1).
06:49
06:49
Zlín trestá, precizní kombinaci zakončil Jaroslav Vaněk.
06:32
Jeseník teď nevyužil přečíslení 3 na 1, Kevin Majrich přečetl útočníka a podržel svůj tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Jan Máša.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jeseník: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Marek Ďopan, Lukáš Ďopan, Martin Hudec, Ondřej Stavianis, Libor Procházka
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Jan Vondřejc, Petr Pospíšil, Jaroslav Vaněk, Jan Němeček, Petr Graclík