2:4
6:3
4:3
- : -
branky (asistence): 01:56 Dominik Reczai (Václav Hartl), 19:58 Jakub Volf, 30:10 Vojtěch Cvrček (Dominik Reczai), 31:51 Jan Novotný (Dominik Reczai), 34:01 Vojtěch Cvrček (Václav Hartl), 37:15 Dominik Reczai (Lukáš Hlava), 38:49 Dominik Reczai (Václav Hartl), 39:42 Josef Pelikán (Lukáš Hlava), 48:47 Jan Novotný (Dominik Reczai), 50:51 Dominik Reczai (Lukáš Hlava), 52:05 Jan Novotný (Lukáš Hlava), 57:34 Adam Kuršel (Leoš Kopáček)
branky (asistence): 00:47 Štěpán Pardubický (Martin Myslík), 01:31 Jakub Dvořák (Tomáš Rudolf), 05:57 Štěpán Pardubický (Jakub Dvořák), 09:43 Jakub Malý (Jakub Dvořák), 24:55 Václav Melichar (Pavel Vodenka), 29:40 Jakub Dvořák (Jakub Malý), 29:55 Václav Melichar (Martin Myslík), 42:23 Štěpán Pardubický (Václav Melichar), 42:57 Matěj Čapek (Jakub Dvořák), 48:52 Tomáš Rudolf (Vojtěch Helis)

TJ Sokol Koberovy - ASK Lovosice - LFP 12:10
2. Dominik Reczai, 20. Jakub Volf, 31. Vojtěch Cvrček, 32. Jan Novotný, 35. Vojtěch Cvrček, 38. Dominik Reczai, 39. Dominik Reczai, 40. Josef Pelikán, 49. Jan Novotný, 51. Dominik Reczai, 53. Jan Novotný, 58. Adam Kuršel - 1. Štěpán Pardubický, 2. Jakub Dvořák, 6. Štěpán Pardubický, 10. Jakub Malý, 25. Václav Melichar, 30. Jakub Dvořák, 30. Václav Melichar, 43. Štěpán Pardubický, 43. Matěj Čapek, 49. Tomáš Rudolf; rozhodčí: Daniel Urik - Tomáš Šedivý; vyloučení: 0:4; využití: 4:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Michal Kurťák 17 - Jakub Rudiš 18; po třetinách: 2:4, 6:3, 4:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: "Ze zápasu bych chtěl pochválit hlavně naši koncovku, konečně jsme proměňovali. Škoda druhé třetiny, která nám utekla a děkuji rozhodčím a soupeři za zápas."
59:59
Komentář trenéra domácích: "Dnes nás sráželo příliš mnoho lacino inkasovaných branek. O to více si proto ceníme obratu ve druhé třetině. Dnes jsme předvedli velkou vůli po vítězství. Děkujeme fanouškům za podporu a soupeři za dramatické utkání."
59:58
Je konec! Domácí vítězí po krásném utkání 12:10! My se s Vámi od zapisovatelského stolku loučíme a předáme notebook vedoucím obou týmů.
57:34
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Adam Kuršel, asistoval Leoš Kopáček (12:10).
57:00
Taky byste potřebovali někdy pár rukou navíc? Zkuste si práci pořadatele – píšete zápis, hlídáte časomíru, počítáte střely a do toho ještě kontrolujete bandu hyperaktivních elévů, aby nezhasli světla, neshodili na sebe fotbalovou branku nebo nezačali třetí světovou...
52:06
Máte v životě pocit, že nestíháte? Zkuste si práci pořadatele... Seňor z Lovosic ani nedosedl na židličku na trestný a už mohl poslouchat rady při time-outu svého týmu, který si hosté vzali po jedenáctým fíku ve své síti
52:05
Timeout ASK Lovosice - LFP
52:05
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Lukáš Hlava (11:10).
51:45
Vyloučen hráč Matěj Čapek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
50:53
Co dodat... Domino
50:51
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Lukáš Hlava (10:10).
49:28
Vyloučen hráč Tomáš Rudolf družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Rudolf, asistoval Vojtěch Helis (9:10).
48:51
Jen pár sekund bylo vyrovnáno... Tahle nekoncentrovanost může domácí setsakramentsky mrzet
48:47
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (9:9).
48:02
Přsilovka se teď domácím vůbec nedaří... Slovy věštkyně Jolandy je to "velký špatný"
46:51
Vyloučen hráč Jakub Malý družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
42:59
Další smolný moment golmana domácích. Z brejku 3na1 hostující útočník procedil střelu mezi nohama brankáře a hosté tak opět vedou
42:57
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matěj Čapek, asistoval Jakub Dvořák (8:9).
42:25
Je srovnáno. Před domácí branou byl provoz jak na D1 a střela z dálky procestovala až do sítě
42:23
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Štěpán Pardubický, asistoval Václav Melichar (8:8).
40:00
40:00
Šroubovák jsme sehnali. Jak vidíte, nejen hráči na hřišti dnes odvádí skvělou práci. Takový oddíl, jakým jsou Koberovy, je prostě radost reprezentovat! Našim hráčům splníme téměř vše, co jim na očích vidíme
40:00
40:00
39:42
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Josef Pelikán, asistoval Lukáš Hlava (8:7).
39:42
To je prostě masakr co se tu děje! Nestihli jsme ani posbírat čepice po Dominovu hattricku, když Kurťák smazal svoji předchozí minelu, kdy už celá hala měla hlavy v dlaních, ale on všechny vyvedl z omylu. No a nakonec se prosadil koberovský "Džegr", když z brejku poslal poprvé domácí tým do vedení. Trochu se bojím o stav místní tribuny. Protože ta se pod náporem dnešních 23 diváků otřásá v základech...
38:49
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Václav Hartl (7:7).
37:45
Ten kluk je neuvěřitelnej! Potkal cizí holku a byla z toho hned láska na celý život. Tak se dá popsat vztah Domina a jeho nové hokejky. Ty dva k sobě prostě patří!
37:15
36:45
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
34:45
Atmosféra houstne. Domácí fanoušci bijí do svých bubnů s neuvěřitelnou vervou a ženou svůj tým za vyrovnáním. Je to taková "hakka" koberovského florbalu. Hosté teď neví kde jim hlava stojí
34:01
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Vojtěch Cvrček, asistoval Václav Hartl (5:7).
31:59
S novou čepelí jako by to byl i jiný Domino – nesóluje, nahrává, podporuje své spoluhráče a týmu to očividně svědčí. Zeptejte se sami sebe...Jsem také tak dobrým člověkem jako Domino?
31:51
30:15
Domácí trenér Kovář vyhlásil pátrání po křížovém šroubováku. Moc rád by vyhověl přání svého oblíbeného svěřence Domina, aby si mohl přemontovat čepel z legendární doublecurvy, která se v průběhu první třetiny odebrala do věčných lovišť
30:10
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Vojtěch Cvrček, asistoval Dominik Reczai (3:7).
29:58
Kromě hry domácích teď není zcela pod kontrolou ani místní mládež, která na okamžik záhadným způsobem zhasla světla v polovině haly
29:55
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Václav Melichar, asistoval Martin Myslík (2:7).
29:40
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Jakub Malý (2:6).
24:56
Domácí Kurťák před chvílí skvěle vynuloval hostujícího útočníka. Teď však neudržel relativně snadnou střelu a hosté opět odskakují na rozdíl 3 branek
24:55
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Václav Melichar, asistoval Pavel Vodenka (2:5).
23:30
Na dálku společně s domácí střídačkou zdravíme Milana "Hráška" Drobného. Pozorní z Vás si jistě všimli, že tento borec dnes v sestavě domácích chybí. Odjel totiž na delší pracovní stáž do Velké Británie. Přejeme mu hodně štěstí a mnoho vydělaných, nikoliv přibraných, liber.
20:01
Diváci, kteří pravidelně sledují naše online přenosy budou jistě potěšení následující informací, že si týmy prohodily strany a my tak budeme mít opět jedinečnou možnost zkoumat procesy probíhající na hráčské lavici domácích.
20:00
20:00
V přestávkové rubrice jsme si k mikrofonu pozvali dnes náhradního golmana domácích Ondru Brunclíka. na dotaz ohledně prvních branek hostů odpověděl: "Co se týče prvních inkasovaných branek, tak vznikly především hrubým nedůrazem před naším brankovištěm. Dostat tři ze čtyř gólů z tohoto prostoru je trestuhodné." Jak vidíte, tento chlapík svému řemeslu skutečně rozumí.
20:00
19:59
V dáli už jsme slyšeli zvuk sirény ohlašující konec první části, když v tu se u míče objevil dnes již zmiňovaný vlčák Volf, poslal hostujícího beka na párek a rozvlnil síť. Teď budeme čekat, zda dostojí svému jménu i v případě trestných minut
19:58
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jakub Volf bez asistence (2:4).
18:08
Na hřišti se toho aktuálně moc neděje. Prozradíme Vám tedy alespoň, že před zápasem probíhalo na palubovce klubové focení celého domácího oddílu. Mimo hvězdné borce A-týmu tak již brzy budete mít možnost si na naší facebookové stránce prohlédnout i mladé naděje, které válí v dětských soutěžích
11:44
Vypadá to, že ušetřená elektřina z posledního zápasu se klubu nevrátí. Správce haly šetří, kde se dá – nesvítí dvě světla ve středu hřiště. Čelovky tady nemáme, tak snad už má naškudleno dost
09:43
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Malý, asistoval Jakub Dvořák (1:4).
06:30
Dnes můžeme na hřišti vidět jeden velký florbalový návrat. Ptáte se o čem to mluvím? Zpět do A-týmu domácích se po dlouhé pauze vrací Jakub Volf. Pamatují si ho zejména týmy z nižších regionálních soutěží, ve kterých sbíral stovky kanadských bodů v dresech Rokytnice, Semil a Koberov. Mimo sběr kanadských bodů se tento Spielmacher věnuje na hřišti také sběru nemalého počtu trestných minut. Uvidíme, jak bude jeho příběh dnes pokračovat
05:57
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Štěpán Pardubický, asistoval Jakub Dvořák (1:3).
04:22
Kuršel teď využil stovky hodin strávených v posilovně, odstavil si soupeře a ze zdánlivě ztracené pozice vybojoval alespoň rozehrávku pro domácí
01:57
Sníženo! Domino začíná plnit svůj předzápasový slib, že dá dnes hattrick
01:56
01:32
No ani jsme si nestihli najít papírek a tužku na počítání střel a už je to 0:2. Domácí zatím stihli pouze dvakrát vystřídat a dvakrát inkasovat
01:31
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Tomáš Rudolf (0:2).
00:47
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Štěpán Pardubický, asistoval Martin Myslík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Urik a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Jan Kotán, Tomáš Rudolf, Matěj Čapek, Jakub Malý, Jakub Dvořák
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Michal Kurťák; hráči v poli: Jan Novotný, Vojtěch Cvrček, Dominik Reczai, Lukáš Hlava, Michal Reczai
00:00
Dobrý sobotní večer, hlásíme se Vám z komentátorského stanoviště Brod arény, kde se dnes odehraje utkání mezi domácím TJ Sokol Koberovy a ASK Lovosice – LFP. Dnešní zápas bude náročný nejen pro samotné hráče a realizační týmy. Napilno bude mít také oddělení pořadatelů, které je dnes v menším počtu, než by bylo obvyklé. Přejeme tedy obou týmům i nám samotným mnoho štěstí a pevné nervy!