0:1
0:0
- : -
branky (asistence): 14:33 Klára Kozlová
branky (asistence): 10:22 Anežka Dobisiková (Alena Žižková), 31:12 Barbora Šádková (Kristýna Vejvodová)

FBC Texas Longhorns - TJ Sokol Královské Vinohrady 1:2
15. Klára Kozlová - 11. Anežka Dobisiková, 32. Barbora Šádková; rozhodčí: Filip Dolejší - Jan Farář; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 25 - Jana Vyrobíková 14; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:0;
60:01
Komentář trenéra domácích Hrmy: Na začátku sezony jsme podali kvalitní výkon a favorita potrápili. V příštím měření sil už snad budeme brát i body. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:01
Komentář trenéra hostí Doubka: V prvním zápase sezony jsme se proti těžkému soupeři trochu hledali a neproměňovali šance. Doufáme, že zítra budeme trošku gólovější. Děkujeme soupeři za fajn zápas a pořadatelskému týmu za dobrou práci.
58:47
Kolaříková už musí Vejvodovou deptat. Její rychlé nohy vykoply téměř jistý gól po obtočení zpoza branky.
57:04
Texasanky by potřebovaly útočit, ale místo toho se brání tlaku hostí. Vytočení zpoza branky, ale třetí gól nepřineslo.
55:00
Texasu zbývá 5 minut na vyrovnání. Zlepšený výkon ve třetí třetině k tomu dává naději.
54:35
Bartošová ze středu míjí branku Longhornek.
53:37
Nepříjemný moment v podobě vyraženého dechu Blovské. Po krátkém ošetření se pokračuje ve hře.
52:25
Kalistové střelička se odkutálela vedle branky.
48:43
Máca vytasila pravačku, kterou teď poctivě vyklepává.
47:09
Kolaříková si sáhla pro balónek a v jeho držení je tak opět Texas.
43:25
Jejda, zákřik. Vejvodová v brejku, ale ani tentokrát z něj nezakončila na branku.
43:18
Do 3. třetiny vlétl úplně jiný tým Texasu, SKV se zatím k ničemu nedostalo a jen se brání.
41:02
Kozlová vyslala jedovku na teč, ale Blovská její projektil netrefila.
40:00
40:00
Druhá třetina se nesla ve stylu tlaku a útočení SKV. Texasanky byly všude pozdě a do závěrečné části budou muset zabrat, pokud chtějí pomýšlet na vítězství nebo alespoň prodloužení.
40:00
Střely ve 2.třetině: Texas - 3, SKV - 12
40:00
35:28
Po delší době v akci Texaská ofensiva. Nováková z dálky pouze do Vyrobíkové.
34:41
V obraně Texasu samé zmatky, SKV kontroluje hru, ale nemůže přidat třetí branku.
33:30
Za Kolaříkovou zvoní tyč!
33:07
Kolaříková odvážně vyběhla, míček netrefila a ten směle směřoval do sítě. Než tam ale doputoval, tak ho vyškrábla z čáry Kadlecová. Stále 1:2!
31:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Barbora Šádková, asistoval Kristýna Vejvodová (1:2).
31:12
Vejvodová tentokrát zvolila přihrávku, což se jeví jako dobrý nápad, protože Šádková opět překlápí vývoj na stranu Vinohrad.
31:01
Vejvodové v brejku míček utekl do rohu.
29:45
Maky Černá se vytočila z rohu a provětrala Vyrobíkovou.
28:57
Kozlová dobře našla Blovskou, která z hokejového mezikruží napálila bloky SKV.
27:54
Aktivní Vejvodová chytře skryla střelu za bloky domácích, ale našla jen beton Kolaříkové.
25:25
Lingová propagačně.
24:20
Další souboj Vejvodová x Kolaříková pro domácí gólmanku.
24:05
Kozlová nahodila do chumlu před brankou, kde se neprosadila Blovská.
20:47
Na začátku třetiny opět aktivnější SKV, Dobisíkové v dobré pozici sjel míček.
20:20
V první šanci druhé třetiny Vejvodová, ale na Kolaříkovou si nepřišla.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Texas - 7, SKV - 9
20:00
Úvod první třetiny vyšel lépe favorizovanému SKV, jehož tlak vyvrcholil brankou Ágnes Dobisíkové. Texas ale od poloviny třetiny vyrovnal hru a také skóre. Samostatnou akcí se prosadila Kozlová. Nezapomeňte dále sledovat, Tusar tu s vámi bude i nadále!
20:00
18:22
Zmatky v obraně SKV nedokázala využít Jílková. Márty Poruba to bohužel neviděl.
17:24
Mirečka Nováková málem zaskočila Vyrobíkovou.
15:57
Bursová z bezprostřední blízkosti míjí branku Texasu.
14:40
Kolaříková vzápětí zvládla další ošemetnou situaci před vlastní brankou.
14:33
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Klára Kozlová bez asistence (1:1).
14:33
Kozlová z úhlu neskutečně vymetla šibenici a je vyrovnáno! Klára je dnes do zápasu evidentně nabuzená!
12:57
Střela Purkrábkové byla před brankou nebezpečně ztečovaná, ale branku minula o pár centimetrů. SKV stále ve vedení...
12:08
Maky Černá se dobře prokousala až k brance, tam ale nenalezla volnou Rosákovou a sama Vyrobíkovou nepřekonala.
10:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisiková, asistoval Alena Žižková (0:1).
10:22
Dobisíková silná na brankovišti a otevírá skóre utkání.
08:45
Další zákrok Kolaříkové, tentokrát proti Vejvodové. SKV tlačí, ale ne a ne se prosadit.
08:22
Bartůňková na bližší tyč Kolaříkovou nenachytala. Máca už se do toho dostává a drží Texasanky.
07:38
Kadlecová zblokovala pokus Bartošové a Kolaříková nemusela zasahovat.
07:12
Blovská prozkoušela z nadějné pozice připravenou Vyrobíkovou.
05:28
Kutnarová do masky Kolaříkové.
04:55
Lingová poprvé prověřila Kolaříkovou, kterou její střela trochu překvapila, ale zvládla to.
04:22
Střelu na branku jsme stále neviděli, v tlaku SKV, ale zásah golmanek nikde.
02:28
Míša Blowská odvážně po mantinelu, její pokus zblokovaný obranou hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Jan Farář.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Kristýna Jiříčková, Michaela Lingová, Anežka Dobisiková, Lenka Kalistová
00:00
Line-up domácích FBC Texas Longhorns: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Klára Kozlová, Kateřina Vránová, Jana Kadlecová, Barbora Nosková, Michaela Blovská
00:00
Vážení diváci kvalitního ženského florbalu, vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Texas Longhorns a Sokolem Královské Vinohrady. Domácí tým je stabilním účastníkem 1. ligy žen, v jejíž západní části loni skončil na třetím místě a v následném play-off prohrál ve čtvrtfinále se Vsetínem. Favoritem utkání jsou hosté z Vinohrad, kteří na jaře po letech sestoupili z extraligy.
00:00
Zápas se odehraje v nové multifunkční aréně v Chýni. Pohodlně se usaďte a nažhavte data. V 18 hodin začínáme!
00:00
Týmy odehrály v přípravě na sezonu společné přípravné utkání. SKV uspělo poměrem 4:1.