3:0
4:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Primátor Náchod 10:3
11. Martin Remeš, 15. Ondřej Hurt, 15. Petr Tlapa, 26. Matyáš Velc, 34. Lukáš Veber, 39. Daniel Šterbák, 41. Petr Tlapa, 57. Marek Nachtmann, 59. Martin Remeš, 59. Petr Tlapa - 12. Filip Pajkrt, 18. Martin Brejtr, 56. David Cejnar; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Filip Čermák 15 - Dominik Hanuš 33; po třetinách: 3:2, 3:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Dnešní utkání v tréninkovém tempu jsme zvládli. Vytvořili jsme si spoustu šancí, laxností plynoucí z nekoncentrovanosti jsme spoustu šancí řešili hloupě. Těšíme se na další víkend na další utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů Daniela Prouzy: Dnes jsme hráli pouze první třetin. Ve zbytku utkání jsme podali výkon daleko pod našimi možnostmi. Není ostuda tady prohrát, ale je ostuda tady prohrát takovýmto způsobem. Zítra to bude o něčem jiném, věřím že do zápasu vstoupíme s větším odhodláním. Děkuji soupeři za zápas a divákům, že nás přijeli do Prahy podpořit.
59:51
Vyloučen hráč Henrich Klimeš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:00
Právě probíhá poslední minuty třetí třetiny.
58:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Matyáš Velc (10:3).
58:58
Sparta vybíhá na bránu a střílí svůj 10 gól.
58:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš z trestného střílení (9:3).
57:37
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:28
Krásný zákrok Čermáka naštěstí pro Náchod nezakončený v síti.
57:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
56:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Nachtmann, asistoval Filip Tlapa (8:3).
55:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval David Kocián (7:3).
55:35
Náchodský hráč doráží míček letící od tyčky do brány.
51:10
Sparta si přihrála před bránou, ale jejich střelu dokázal brankář odrazit svou nohou.
49:55
Náchodský hráč se pokusil prostřelit míč do brány mezi dvěma hráči, ale neúspěšně.
48:14
Sparťanský Ucháč měl možnost střílet na odkrytou branku, ale nepodařilo se mu akci proměnit.
43:43
Sparta zatlačila Náchod na hranici velkého brankoviště.
42:00
Tempo hry zvolnilo.
40:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Daniel Richtr (7:2).
40:13
Sparta akčně vybíhá na bránu a střílí.
40:02
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým ACEMA Sparta Praha UNYP.
40:00
40:00
Střely ACEMA Sparta Praha UNYP, Florbal Primátor Náchod - 18:7.
40:00
39:27
Sparta se opět dostává do útočné pozice, ale míček končí za mantinelem.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Matyáš Velc (6:2).
38:37
Rychlá nahrávka Sparty před bránou a zakončení dorážkou do brány.
37:58
Domácí Hurt hranici velkého brankoviště prověřil hostujícího brankáře.
35:48
Náchod si vyhazuje míček dopředu, avšak konečná střela končí pouze na hrudi brankáře.
33:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Veber, asistoval Vilém Kavan (5:2).
33:01
Přesná nahrávka Sparty před bránou zakončena gólem.
31:22
Náchod hraje v plném počtu.
30:30
Sparta si nahrává, ale Náchod brání branku vlastním tělem.
29:22
Vyloučen hráč David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
28:56
Sparťanský hráč střílí, ale strefuje pouze protihráče.
26:48
Náchod získává míček a zkouší střelu backhandem, ale neúspěšně.
25:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Petr Tlapa (4:2).
25:11
Sparta běží na bránu a díky dorážce Petra Tlapy zvyšuje na 4:2.
23:45
Náchod se dostává do útočné pozice, ale síť netrefili.
21:50
Sparta získává míček a běží na Náchodskou bránu, ale do střeli jim vběhl jeden z protihráčů.
20:21
Sparta má rozehrávku před bránou Náchoda, ale síť nestřelila.
20:02
Úvodní buly druhé třetiny vyhrála ACEMA Sparta PRAHA UNYP.
20:00
20:00
Střely ACEMA Sparta Praha UNYP, Florbal Primátor Náchod - 9:7
20:00
19:53
Náchodský hráč dostává nahrávku křížem a střílí, naštěstí pro Spartu za mantinel.
19:13
Sparťanský hráč si míček vytáhl na střed, ale strefil pouze brankáře.
19:00
Právě probíhá poslední minuty první třetiny.
17:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Brejtr z trestného střílení (3:2).
17:48
Hráč šel v klidu na bránu a jen kousek od brankáře udělal kličku se zakončením od brány.
17:18
Po krátkém souboji u brány získává míček Náchod a běží s ním na bránu.
16:20
Krásná střela 3pačka od mantinelu, avšak brankář byl pozorný a míček chytl.
14:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Daniel Šterbák (3:1).
14:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Šimon Špaček (2:1).
14:05
Hráč Sparty se pokusil vystřelit, ale míček se odrazil a spadl za mantinel.
11:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Pajkrt, asistoval David Kocián (1:1).
11:26
Jeden z Náchodských hráčů si vybíhá a střílí síť.
10:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš bez asistence (1:0).
10:45
Sparta si nahrává a trpělivost se jim vyplatila.
09:31
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
08:25
Sparta si nahrála křížem před bránou, avšak konečná střela se nevyvedla.
06:07
Míček u Sparťanské brány poskakuje z čepele na čepel, ale nakonec končí za mantinelem.
03:17
Náchod získává míček, ale při útočné nahrávce křížem jim byl sebrán.
01:45
Po krátkém souboji u mantinelu získává míček Sparta, ale při natahování na střelu hráči sjel míček z čepele.
00:51
Míček skáče ve hře tak vysoko, jako bychom byli na nohejbalu.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým ACEMA Sparta Praha UNYP.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Vojtěch Prouza, Miroslav Říha, Filip Pajkrt, David Cejnar, David Kocián
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Josef Huňat, Daniel Richtr, Daniel Šterbák, Matyáš Velc, Petr Tlapa