4:4
1:2
1:0

Sokol Pardubice - Florbal Primátor Náchod 7:6p
15. Filip Novák, 24. Filip Novák, 26. Adam Šmíd, 35. Vojtěch Kaluža, 40. Lukáš Kučera, 48. Lukáš Kučera, 61. Lukáš Kučera - 27. David Kaválek, 29. Jiří Kohoutek, 29. David Cejnar, 39. Henrich Klimeš, 42. Henrich Klimeš, 58. David Cejnar; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Martin Haleš 21 - Dominik Hanuš 22; po třetinách: 1:0, 4:4, 1:2, 1:0;
60:59
60:59
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Filip Novák (7:6).
60:01
Začíná 5 minutová hra 3 na 3.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině - 14:12
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Přes soupeřův blok v obranném pásmu jsme se těžce dostávali, vymýšleli složité přihrávky a z nich pak plynuly soupeřovi brejky. Konec třetí třetini jsme se si měli lépe pohlídat. Díky Náchodu za zápas a těšíme se na sobotní odvetu.
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Čečetky: S jedním bodem ze zápasu nemůžeme být spokojeni. Do příštích zápasů musíme být produktivnější, lépe řešit přečíslení a nenechat si dát laciné branky z toho, že máme míček. Doufám že se neuspokojíme a budeme stejně hladoví jako dnes. Pak získáme další body, které potřebujeme ke společnému cíli. Díky soupeři za náročné a férové utkání.
60:00
59:00
Běží poslední minuta základní části zápasu.
57:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Henrich Klimeš (6:6).
57:12
Pardubice šly 3 na 2, ale po pěkných přihrávkách Novák přestřelil.
56:30
Haleš si dnes dostatečně zachytá. Pardubická obrana dost často propadá.
51:43
Petrželova střela se odrazila od Hanušovi nohy a zamířila mimo ohrožení branky.
49:56
Haleš teď nadvakrát Pardubice zachránil.
48:03
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
47:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Adam Šmíd (6:5).
47:30
Domácí vystřelili dvakrát do Hanuše, potom hosté vyhodili míček na druhou půlku hřiště.
46:24
Vyloučen hráč Vojtěch Prouza družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
42:47
O. Kaválek se prokličkoval do koncovky, nakonec přestřelil.
41:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Henrich Klimeš bez asistence (5:5).
41:40
Haleš nejprve předvedl skvělý zákrok, další dorážku už však nemohl stihnout.
41:00
Haleš vyhodil míček na Nováka a ten zakončil střelou. Ta byla však hned do Hanuše.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině - 6:9
40:00
39:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (5:4).
38:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Henrich Klimeš, asistoval David Cejnar (4:4).
38:11
Lukáš Kučera strefil tyčku.
37:37
Dnešní utkání sleduje 47 diváků.
34:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Rostislav Verner (4:3).
34:13
Pardubice využívají svou první přesilovku.
32:50
Vyloučen hráč Henrich Klimeš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
28:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Martin Brejtr (3:3).
28:22
Vlastní branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek (3:2).
26:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval František Donaj (3:1).
26:28
Náchod přece jen přesilovku využívá a snižuje tak na 3:1.
25:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Vojtěch Kaluža (3:0).
25:16
I přes oslabení Adam Šmíd skóruje.
24:52
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
24:52
Petr Kučera si při střídání v přerušené hře nezapomněl pošťouchnout protihráče. Rozhodčí byli pozorní a vyslali ho zaslouženě na trestnou.
23:55
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval Patrik Bartoš (2:0).
23:55
Filip Novák svým dnešním druhým gólem v utkání zvyšuje na 2:0.
23:37
Pajkrtovu střelu zblokoval protihráč.
23:00
Kaluža po nahrávce od L. Kučery zkusil střelu, ale ta zase prošla kousek od branky hostí.
20:35
Šmíd chtěl poslat svému spoluhráči na útočné polovině. Ale poslal ji protihráči a Náchod mohl jít do rychlého protiútoku.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - 8:6
20:00
19:09
Hanuš předvedl rychlý přesun a vykryl střelu Lukáše Kučery.
18:57
Donaj střílí dělovku těsně mimo Halešovu branku.
18:26
Kalužova střela proletěla nad brankou a míček skončil za mantinely.
15:50
Šmíd zkusil prudkou střelu z půlky hřiště, ta proletěla těsně vedle branky Hanuše.
15:33
Poupovu střelu Haleš vyrazil.
14:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval David Petržela (1:0).
14:35
Novák po přihrávce od Petrželi doťuknul míček bekhendem do branky. Pardubice jdou jako první do vedení.
13:10
Pajkrtovu střelu zblokoval Kaluža.
12:08
Kohoutek měl zablokovanou hokejku, tak mají Pardubice rozehrávku na půlce hřiště.
10:35
Bartoš poslal přihávku do rohu, tam na ní ale nikdo nečekal.
09:30
Lukáš Kučera vystřelil do první protihráče stojího před ním.
08:10
Novákovu střelu Hanuš zlikvidoval.
07:40
Kaluža nastřelil míček dopředu před branku, ale Czeszewki si s nim nedokázal správně poradit.
07:05
Hosté rozehrávají z půlky hřiště.
06:09
Špicner se dostal ke koncovce z dálky, Haleš tuto střelu s přehledem chytil.
02:45
Náchodští se hnali do útoku, ale Verner tento útok zastavil.
00:27
Šmíd zkusil zaběhnout mezi dva hráče, a to nebyl dobrý nápad. O míček přišel a Náchod je dnes první, kdo vystřelil.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Miroslav Říha, David Kaválek, David Kocián, Filip Pajkrt, František Donaj
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Lukáš Kučera, Rostislav Verner, Adam Šmíd, Dominik Czeszewski