4:0
1:4
0:1
0:1
branky (asistence): 09:25 Henrich Klimeš (David Cejnar), 11:30 Martin Brejtr (Marek Svoboda), 14:06 David Cejnar (Henrich Klimeš), 16:24 Henrich Klimeš (Martin Brejtr), 34:05 Filip Pajkrt (Marek Svoboda)
branky (asistence): 20:29 Lukáš Kučera (David Petržela), 24:35 Adam Šmíd (Vojtěch Kaluža), 34:53 Lukáš Kučera (Marek Weinelt), 37:21 Filip Novák, 59:38 David Petržela (Lukáš Kučera), 63:06 David Petržela (Adam Šmíd)

Florbal Primátor Náchod - Sokol Pardubice 5:6p
10. Henrich Klimeš, 12. Martin Brejtr, 15. David Cejnar, 17. Henrich Klimeš, 35. Filip Pajkrt - 21. Lukáš Kučera, 25. Adam Šmíd, 35. Lukáš Kučera, 38. Filip Novák, 60. David Petržela, 64. David Petržela; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1 + David Cejnar OS:2; využití: 2:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 29 - Martin Zitko 7; po třetinách: 4:0, 1:4, 0:1, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostí, pana Milana Randy : Dnes ztráta bodu. Náchod se krom první třetiny, kde potrestal dva naše námazy a dal góly z přesilovky k ničemu nedostal. Celý zápas jsme byli jasně lepší a zaslouženě odcházíme z utkání jako vítězové. Nejlepší výkon v sezóně.
63:06
65:00
Komentář asistenta trenéra domácích Jana Čečetky: Po skvěle zahrané první třetině jsme se schovali do ulity, z které jsme po zbytek zápasu nevylezli. I přes výbornou bojovnost do obrany jsme se na míčku uchýlili ke špatným řešením situací. Z toho plynul soupeřův tlak, který vyústil ve vyrovnání. V prodloužení jsme provedli velký počet individuálních zkratů, kterých se tým hrající KB ligu nemůže dopustit.
63:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Adam Šmíd (5:6).
59:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Lukáš Kučera (5:5).
58:57
Pardubice hrají bez brankáře.
56:22
Dnešní utkání sleduje náchodská legenda Petr Dušek.
51:2O
Šmíd byl zastaven třemi náchodskými hráči.
48:57
Jan Vršek sundává Nováka.
47:13
David Kocián ukazuje svojí tvrdou hru. Odnesl to Weinelt.
46:35
Kohoutek zkouší střelu z půlky, ale Hanuš chytá.
45:59
Vlasák neustále střílí, ale Hanuš chytá.
42:32
David Kocián strefuje brankovou konstrukci.
41:13
Náchod ztrácí balón a hrají opět Pardubice.
40:01
Buly vyhrál tým domácích .
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Náchod-3, Pardubice-15.
40:00
37:47
Pěkná kombinační akce Cejnar-Klimeš-Brejtr, ale Brejtr střílí do golmana.
37:21
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák bez asistence (5:4).
36:00
Jan Vršek dobře vystihl náhru Pardubic, ale bylo pískáno.
34:53
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Marek Weinelt (5:3).
34:17
Dnešní utkání sleduje 1O5 diváků. Děkujeme!
34:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Pajkrt, asistoval Marek Svoboda (5:2).
33:54
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
33:30
Martin Brejtr prováhal střelu.
31:57
Kohoutek uklidňuje hru za svojí bránou.
31:15
Petržela zkouší backhand, ale Hanuš chytá.
30:30
David Cejnar se opět vrací do hry.
28:36
Nepřesnosti na straně Náchoda nechávají chladného Zitka v brance.
24:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Vojtěch Kaluža (4:2).
23:40
Rostislav Verner poslal přesnou střelu, ale Dominik Hanuš chytá.
22:22
Pardubický celek na míčku.
20:29
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval David Petržela (4:1).
20:29
Lukáš Kučera skóruje do prázdé branky..
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Náchod-6, Pardubice-9.
18:40
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
18:40
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest.
17:33
Brejtr střílí, ale Kučera blokuje.
16:24
Timeout Sokol Pardubice
16:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Henrich Klimeš, asistoval Martin Brejtr (4:0).
16:24
Pardubice si berou timeout.
15:35
Filip Pajkrt jako dobrý kapitán opět skáče do střely.
14:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Henrich Klimeš (3:0).
11:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Brejtr, asistoval Marek Svoboda (2:0).
10:56
Lukáš Kučera v oslabení blokuje.
10:40
Vyloučen hráč Matěj Gregor družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
10:06
Dominik Hanuš opět chytá.
09:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Henrich Klimeš, asistoval David Cejnar (1:0).
06:06
Filip Pajkrt obětavě skáče do střely.
04:39
Marek Weinelt střílí, ale Hanuš chytá.
02:01
David Kocián vyslal tvrdou střelu, ale Martin Zitko chytá.
00:01
Úvodní bule zápasu ve prospěch hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Zitko; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Adam Šmíd, Dominik Czeszewski, Lukáš Kučera, Marek Weinelt
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Marek Svoboda, Martin Brejtr, Henrich Klimeš, David Cejnar